עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה. - עמוד 18 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה.

em28

Recommended Posts

• תגובות 292
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ממליץ להוריד.

majorgeeks תמיד מאפשרים להוריד את הגירסאות ה"סופיות" של פיירפוקס לפני ההשקה הרשמית וכמעט תמיד מדובר בבילד לא נכון בסופו של דבר.

הגירסא שהם מקשרים אליה זו גירסא נסיונית שעדיין לא עברה QA באופן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה נייטלי, ולמעשה תוכלו להוריד מה־FTP של מוזילה גרסאות מתקדמות יותר מהגרסה הסופית של 4.0.

המלצה: לעולם לא להוריד תוכנות קוד פתוח מאתרי צד שלישי שמתיימרים להדליף גרסאות מתקדמות יותר; את הגרסאות החדשות ביותר תוכלו להשיג ישירות ממוזילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא זה, זה הבילד הראשון של גרסת הRC, ואם היא תעבור את הQA היא תהיה הRC1, אם יהיו בעיות אז יעשו בילד אחד

יש גם הורדה שלו באתר של מוזילה, אבל הם סגרו אותה אחרי כמה זמן עד שהם יסיימו את הQA, בגדול אפשר לחכות עוד כמה ימים שאפשר יהיה להוריד מהאתר של מוזילה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם הורדה שלו באתר של מוזילה, אבל הם סגרו אותה אחרי כמה זמן עד שהם יסיימו את הQA, בגדול אפשר לחכות עוד כמה ימים שאפשר יהיה להוריד מהאתר של מוזילה שוב

שוב – מוזילה לא סגרו לך שום דבר וגם לא יסגרו לך שום דבר. להלן קישור לתיקייה המדוברת רק כי אתה מתעקש.

http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/nightly/4.0rc1-candidates/

לחיצה על הבנייה האחרונה תעביר אותך אמנם לעמוד שמבקש ממך להמתין בסבלנות, אבל אם תהיה מעוניין להצטרף לאנשי ה־QA (מומלץ! לא נתנגד לאנשים נוספים שיבחנו את הדפדפן!), לחיצה על הקישור שבצד ימין למטה תעביר אותך [ftp=ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/nightly/4.0rc1-candidates/build1/]לקבצים עצמם[/ftp].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקישור שהבאת, כשמנסים להוריד את הבילד, הוא אומר permission denied 505, אבל כמו שאתה רואה הקובץ כבר קיים וסגור, ושלשום הלינק היה פתוח לכל מי שלוחץ הרחב וכמה אנשים כבר הורידו אותו, אפשר לראות בפורום של מוזילה שמדברים עליו+גם אני מריץ אותו וזה לא הנייטלי, כמו שאתה רואה כתוב לי בצד שזה לא בטא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקישור שהבאת, כשמנסים להוריד את הבילד, הוא אומר permission denied 505, אבל כמו שאתה רואה הקובץ כבר קיים וסגור, ושלשום הלינק היה פתוח לכל מי שלוחץ הרחב וכמה אנשים כבר הורידו אותו, אפשר לראות בפורום של מוזילה שמדברים עליו+גם אני מריץ אותו וזה לא הנייטלי, כמו שאתה רואה כתוב לי בצד שזה לא בטא

ענף ה־RC נגזר מהנייטלי, לכן חלק מאותם נייטליז מטווח התאריכים של יצירת ה־RC עשויים לכלול את אותו המידע.

גרסת ה-RC שוחררה באופן רשמי.

http://mozilla.org.il/news/firefox4rc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מהבטא הראשונה ועד עכשיו

הפלאש (מנסיון בכמה משחקי פלאש) ב FF4 לא זורם חלק בכלל

לעומת זאת בכרום הכל תקין

יכול להיות שאני עושה משהו לא נכון?

או שהשועל באמת מפחד מברקים?

תודה

אריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מהבטא הראשונה ועד עכשיו

הפלאש (מנסיון בכמה משחקי פלאש) ב FF4 לא זורם חלק בכלל

יכול להיות שעשית לאחרונה עדכון כושל של פלאש? בכל מקרה כדאי לוודא שאתה משתמש בגרסה החדשה ביותר של פלאש; הם שיפרו מאד את התוסף החיצוני שלהם לאחרונה (ובהחלט הגיע הזמן לכך!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...