עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה. - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה.

em28

Recommended Posts

הקטע המצחיק ש-menu editor נראה שהוא עובד, אבל ברגע שעושים right click על טאב לא קורה כלום. חבל, נמאס מכל הזבל שיש ב-context menu. לפחות ה-status bar organizer עובד.

אגב מישהו יודע איך אני שם איקס לסגירת טאב על כל הטאבים בניגוד לרק זה שבפוקוס? נראה לי מיותר להתקין TMP רק בשביל זה.

TMP גם מאפשר לערוך את הCONTECT MENU. :nixweiss:

דרך אגב עוד לא היתה לי קריסה אחת או בעיה עם FF4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע אז אפשר לעשות שהוא יהיה כמו 3.6 בממשק? הדבר היחיד שמעניין אותי בגרסה הבאה זה התמיכה בתקנים והמהירות של המנוע החדש, אני לא רוצה להתרגל לממשק אחר עכשיו רק בגלל שהם רוצים להיות מגניבים כמו כרום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMP גם מאפשר לערוך את הCONTECT MENU. :nixweiss:

דרך אגב עוד לא היתה לי קריסה אחת או בעיה עם FF4.

הוא מאפשר לערוך רק את מה שהוא מוסיף או קיים כבר מובנה מ-FF עצמו. ה-menu editor היה נותן לך לשנות כל מה שגם תוספים אחרים מוסיפים.

תראה בעצמך:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/710

אגב, TMP Beta לא ממש תומך ב-FF4, הוא מקטין את הטאבים בצורה לא אחידה או הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריי השועלים, מישהו בדק אם בפייסבוק את הבאג הזה שהוא מראה שאנשים מסויימים בצ'אט מחוברים אבל הם בכלל לא מחוברים? אפילו שלוחצים בצ'אט? בכרום זה כמעט ואף פעם לא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מאפשר לערוך רק את מה שהוא מוסיף או קיים כבר מובנה מ-FF עצמו. ה-menu editor היה נותן לך לשנות כל מה שגם תוספים אחרים מוסיפים.

תראה בעצמך:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/710

אגב, TMP Beta לא ממש תומך ב-FF4, הוא מקטין את הטאבים בצורה לא אחידה או הגיונית.

אצלי לא...

תכנס להגדרות של TMP. אחר-כך תלחץ על הטאב DISPLAY, אחר כך על הטאב TAB, ותבדוק למטה אם מסומן להתאים את הגודל של הטאב לאורך הכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי ל3.6.

כמה שיפורים שהם לא יעשו, זה לא מפצה על קריסה כל כמה דקות.

לא ממש ברור לי מה כאן בטא, השתמשתי בגרסאות בטא קודמות של פיירפוקס ואף אחת מהן לא היתה כ"כ לא יציבה כמו זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עובד יציב מאוד בנתיים...

אצלי לא...

תכנס להגדרות של TMP. אחר-כך תלחץ על הטאב DISPLAY, אחר כך על הטאב TAB, ותבדוק למטה אם מסומן להתאים את הגודל של הטאב לאורך הכותרת.

שיחקתי עם זה, זה עדין לא עבד כ"כ טוב. בסוף ביטלתי את ה-TMP. התכונה שהכי חשובה לי, שיחזור טאבים שנסגרו, לא עובדת. יש לי תוסף אחר שעושה רק את זה והוא עובד ב-4, אבל אם אני מפעיל את TMP, הוא משתלט על זה וזה מפסיק לעבוד.

מישהו יודע איך אני מונע מ-TMP מלהשתלט על זה? ואגב, ביטול האופציה ב-TMP מהעדפות שלו, מבטל גם את הפונקציונליות בשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BDB, מה הכוונה שאתה לא מצליח לשחזר טאבים עם הבטא של TMP? הורדת את הבטא האחרונה מהאתר שלהם? הוספת את הכפתור הירוק המכוער ל-NAVIGATION TOOLBAR ולא הצלחת לשחזר דרכו את הטאבים שנסגרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...