עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה. - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה.

em28

Recommended Posts

Beta 3 נדחה ל 20 לאוגוסט

ה TabCandy לא יופיע בגירסה הסופית של Beta3 , הוא יצורף באופן רישמי לדפדפן בעתיד , כניראה אחרי יציאת הגירסה הסופית של 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Beta 3 נדחה ל 20 לאוגוסט

ה TabCandy לא יופיע בגירסה הסופית של Beta3 , הוא יצורף באופן רישמי לדפדפן בעתיד , כניראה אחרי יציאת הגירסה הסופית של 4.

בטא 3 ייצא ב6 לאוגוסט ובטא 4 יצא ב20 לאוגוסט, פעם הבאה לפחות תביא לינק שמאמת את מה שאתה אומר כשאתה עצמך מנסה לתקן מישהו(במקרה הזה אותי למרות שאתה זה שטועה בסופו של דבר).

https://wiki.mozilla.org/Firefox/4/Beta#Milestones

qmztnz1dnmzb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אחרי קצת חיפושים, במיוחד בישבלך, בבקשה:

http://www.conceivablytech.com/2055/products/no-kidding-chrome-6-hits-record-speed/

So where is Mozilla? Mozilla today said that it will delay the release of 4 Beta 3 from August 6 to August 20. So far, the Betas were about one week behind schedule, now we are seeing about two weeks.

אז מי טעה?

יצאתה טונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא ששניכם צודקים.

עד אתמול היה רשום במוזויקי ש-B3 תצא ב6 לאוגוסט.

אתמול אחה"צ נרשם ש-B3 תצא ב-20 לאוגוסט. :nixweiss:

והבוקר שוב חזר התאריך ל-6 באוגוסט. :s05:

כנראה שהחליטו שלא לנסות לדחוף ל-B3 עוד דברים (טאבקנדי ?).

B3 היא גרסא חשובה לישראל בהיותה הראשונה שצפויה לקבל ממשק עברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אחרי קצת חיפושים, במיוחד בישבלך, בבקשה:

http://www.conceivablytech.com/2055/products/no-kidding-chrome-6-hits-record-speed/

אז מי טעה?

יצאתה טונה!

אתה טעיתה וגם יצאת חומוס בשילוב טונה!<--אגב לא נראה לי שזה כ"כ טעים :P

הבאתה את הלינק שאמור לאמת את הדברים שלך אבל בסופו של דבר לא הסתכלתה על הלינק + התמונה שאני צרפתי(בשביל לחסוך את הטרחה של להיכנס ללינק) ממקור יותר אמין ששם נכון לרגע זה, פיירפוקס 4 בטא 3 צפוי לצאת ב6 לאוגוסט שזה שבוע הבא כמו שאמרתי ואם זה ישתנה אז הלינק שנתתי https://wiki.mozilla.org/Firefox/4/Beta#Milestones <--יתעדכן אם יהיה שינוי כלשהו(ולפי מה שem28 אמר הכל יכול להשתנות) אז פשוט נחכה ליום שישי באוגוסט שזה שבוע הבא כמו שאמרתי בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזילה הודיעה כי היא הקפיאה את הקוד של הבטא השלישית שלשום ( 2 לאוגוסט) והיא כניראה תיצאה באיחור קל , אחרי ה 6 לאוגוסט.

אתה טעיתה וגם יצאת חומוס בשילוב טונה!<--אגב לא נראה לי שזה כ"כ טעים

אני לא טעיתי , כמו ש em28 אמר:

עד אתמול היה רשום במוזויקי ש-B3 תצא ב6 לאוגוסט.

אתמול אחה"צ נרשם ש-B3 תצא ב-20 לאוגוסט.

והבוקר שוב חזר התאריך ל-6 באוגוסט

וטונה עם חומוס זה טעים , אתה חייב לנסות!

את השיפור והשדרוג הרציני ב Firefox 4 ניראה בבטא 5 , כאשר הדפדפן יתחיל לתמוך ב multithreading & GPU acceleration.

מה שיביא לשיפור בביצועים.

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=4&ved=0CCQQqQIwAw&url=http%3A%2F%2Fwww.conceivablytech.com%2F2114%2Fproducts%2Fchrome-canary-build-live-firefox-4-beta-5-gets-mozilla-2-core%2F&ei=KYxZTJjiGsybOOuQjOII&usg=AFQjCNGwgo5BBhKM90tu72ncIgRS4Q0tVQ&sig2=RzAE1eCMvbMT6dAkgcDp0A

Mozilla has also news as it informed its developers that the code of Beta 3 of Firefox 4 was frozen yesterday and it appears that Mozilla may miss its original goal of an August 6 release just slightly. The briefly indicated August 20 release date is now apparently off the table. Mozilla does not provide clear information what features will be changed or added in the new beta, but it has just confirmed that Beta 5 will introduce the Mozilla 2 branch.

Mozilla 2 is a massive update for the core of Firefox that was first discussed back in October of 2006. Mozilla 1.0, by the way, was launched in June 2002. Essentially, Mozilla 2 will be turned into a C++ code base, it will get a JS2 virtual machine, and it will see a range of new features, including multithreading, GPU acceleration at its very core. While the code should be substantially lighter than what Firefox is right now, Mozilla also stated that the browser will perform much better. In JavaScript, Mozilla now wants to be within a 20% range of 5.375.55 in Sunspider, which means that Mozilla is still targeting a goal of less than 400 ms, which indicates that Firefox 4 is unlikely to beat Google , even with the new JaegerMonkey JavaScript engine. Mozilla also said that it wants to be within 30% of Google V8, which means a performance of at least 3500 points. Google’s current developer versions score about 305 ms in Sunspider and 5500 points in V8. Right now, the new core and the speed upgrades cannot come soon enough as the latest developer versions of 6 have a an edge over Firefox: Chrome boots faster and renders pages subjectively much faster than , as long as there is no need for hardware acceleration.

According to the Mozilla Beta schedule, 4 Beta 5 could be the first beta that reveals what 4 will be. The browser should be ready sometime in early September.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור הזה יכול להיות חרב פיפיות אם מוזילה לא ידעו להשתמש בו כראוי.

במחשבים עם כ.מסך חזק זה יכול להביא לשיפור בביצועים,

אבל חישבו על המחשבים בהם כרטיס המסך משולב בלוח ובעצם צורך CPU, הדבר דורש התייחסות רצינית

כדי לא לחזור על הפיאסקו של שימוש הסטרי ב-CPU, כפי שהיה במעבר לגירסה 3.0. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמי שלא סובלני מספיק לחכות ל 10-9 לאוגוסט יכול להוריד את גרסת ה beta3 לפני ה QA מפה:

ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/nightly/4.0b3-candidates/build3/win32/en-US/

ככל הניראה זאת גם תהייה הגירסה הרשמית של הבטא השלישית אלה עם כן ימצאו באגים רציניים בבילד שיעכבו את יצאת הבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון כואב, קשה להסתמך על הגרסאות "הליליות" (night build) !

כעוד חלק מהגירסאות יציבות, חלקן רעועות, חלקן קורסות, חלקן צורכות 100% CPU, ואפילו לא עולות בכלל. :bash:

ב-build של ה-4.0 היו גרסאות בהן מנהל ההרחבות החדש לא תיפקד, עצר את השועל,

והדרך היחידה לצאת מפיירפוקס היתה ע"י Alt+Ctrl+Delete. :screwy:

גרסאות אלו הן למהמרים רציניים. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לשלוח פידבק ואני מקבל הודעה שהגרסה שלי לא הכי עדכנית, אני נכנס לקישור שמצורף להודעה להורדת הגרסה העדכנית ואני רואה שם את הגרסה שיש לי :-\

אגב, לעוד מישהו חסרים הכפתורים של סגור/הגדל/מזער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...