לוח Gigabyte X38-DS4 הלך באחריות, צריך המלצה למחליף ראוי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח Gigabyte X38-DS4 הלך באחריות, צריך המלצה למחליף ראוי

LazyCat

Recommended Posts

התכונות שאני צריך בלוח שווה ערך הן (כ- 1000ש"ח):

2xPCIE2.0 X16 בשביל CrossFire.

eSATA

FireWire

יכולת OC גבוהה.

לפחות 6 חיבורי SATAII.

ותמיכה ב- RAID.

יותר מ- 10 חיבורי USB2.0

האם ניתן למצוא את התכונות הללו בלוח P45 כלשהו, או רק ב- X48 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF מלא לא תקבל בלוח מבוסס P45 רק בX38 ובX48.

אינני מבין מדוע אתה זקוק לX16 שכן אין הפסד משמעותי כל כך בביצועים בין 8 ל 16 ב CF

אילו לוחות החברה שקנית ממנה את המחשב מציעה לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF מלא לא תקבל בלוח מבוסס P45 רק בX38 ובX48.

אינני מבין מדוע אתה זקוק לX16 שכן אין הפסד משמעותי כל כך בביצועים בין 8 ל 16 ב CF

אילו לוחות החברה שקנית ממנה את המחשב מציעה לך ?

האמת שאחרי הפוסט הזה,התקשרו אלי מ- TMS (החנות שממנה קניתי) והציעו חלופות, אך אף אחת מהחלופות אינו מתקרב למפרט של ה- X38 ז"ל.

נראה מה יהיה הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט נראה שברשותך רק כרטיס אחד, אז בשביל מה לך CF?

וכפי שהצביע ydob, הבדל הביצועים בין PCI-E x16 ל-x8 (בגרסה 2.0 של הממשק) הוא זניח לחלוטין:

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_5870_PCI-Express_Scaling/25.html

ויהיה יותר קל לבחור לוח בשבילך אם תרשום לנו את האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאחרי הפוסט הזה,התקשרו אלי מ- TMS (החנות שממנה קניתי) והציעו חלופות, אך אף אחת מהחלופות אינו מתקרב למפרט של ה- X38 ז"ל.

נראה מה יהיה הלאה...

גם אצלי הייתה בעייה בלוח P5N-D של נוידיה שתמך בSLI מלא של 16X 16X.

בסוף החליפו לי לEP45-DS3, נכון שבו יש לי רק CF של 8X 8X, ואין תמיכה בRAID, אבל אין מה לעשות.

לפחות החליפו את ה9800GT שלי לHD5850 אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט נראה שברשותך רק כרטיס אחד, אז בשביל מה לך CF?

וכפי שהצביע ydob, הבדל הביצועים בין PCI-E x16 ל-x8 (בגרסה 2.0 של הממשק) הוא זניח לחלוטין:

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_5870_PCI-Express_Scaling/25.html

ויהיה יותר קל לבחור לוח בשבילך אם תרשום לנו את האפשרויות.

למרות שזה פחות עקרוני, למה אני צריך להתפשר (יש לי עוד כרטיס HD4870 שזוכה לבקר את חברו במחשב זה לחויית משחקים יותר טובה) ? אני אישית מעדיף לוח כמו שהיה לי.

לגבי האפשרויות, הן בפוסט הקודם, אך הינה קישורים ממוקדים -

http://tms.co.il/product/6293

http://tms.co.il/product/7521

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך הגיוני ששילמתי על לוח Hi-End ואני אקבל תמורתו לוח פחות טוב (לא יתן לי את אותן הפונק' שאני צריך ועובד איתן, ולא יאפשר לי לעשות OC באותה רמה ועוד...) ?!

אני מעדיף לקבל חזרה את הכסף ששילמתי עליו ולקנות לוח במקום אחר (לא חסר מקומות שמחזיקים במלאי של לוחות X38/X48)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. מוצר שווה ערך.

נראה לך הגיוני שקנית מסך ב-4000 שקלים ושהמקביל המעודכן שלו (יותר טוב ממה שקנית מלכתחילה) לאחר שנתיים עולה 2500, ואתה תקבל מסך ששווה 4000 שקלים? ממש לא, אתה מקבל משהו מקביל שווה ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, אולי תתפשר על לוח P45 ותבקש לשדרג בתמורה ל"שנמוך" רכיב אחר במערכת שלך. :nixweiss:

לפי חוק הגנת הצרכן בענייני טובין אתה צריך לקבל מוצר שווה ערך במידה ולא קיים אותו הדגם שברשותך. אני הייתי מפרש זאת כמינימום לוח X38 ... לא משנה החברה.

TMS לא יכולים לספק לך לוח חדש כשלך ולכן הם מחויבים להחזר כספי (לא זכור לי באילו תנאים ...) או לשדרגך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. מוצר שווה ערך.

נראה לך הגיוני שקנית מסך ב-4000 שקלים ושהמקביל המעודכן שלו (יותר טוב ממה שקנית מלכתחילה) לאחר שנתיים עולה 2500, ואתה תקבל מסך ששווה 4000 שקלים? ממש לא, אתה מקבל משהו מקביל שווה ערך.

מתוך החוקים להגנת הצרכן:

6. (א) תיקון קלקול בטובין בתקופת האחריות יחזיר את הטובין למצב שבו היו אלמלא הקלקול, בכפוף להוראת תקנה משנה (ב).

(ב) היה תיקון הטובין בתקופת האחריות כרוך בהחלפת חלקים בהם, יהיו החלקים המחליפים מקוריים וחדשים.

(ג) לא מילא היצרן אחר הוראות תקנות משנה (א) ו-(ב), יספק לצרכן טובין חדשים, זהים או מסוג ואיכות דומים ושווי ערך, או ישיב לו את התמורה ששילם בעדם, לפי בחירת היצרן.

לפותח הדיון, אולי תתפשר על לוח P45 ותבקש לשדרג בתמורה ל"שנמוך" רכיב אחר במערכת שלך. :nixweiss:

לפי חוק הגנת הצרכן בענייני טובין אתה צריך לקבל מוצר שווה ערך במידה ולא קיים אותו הדגם שברשותך. אני הייתי מפרש זאת כמינימום לוח X38 ... לא משנה החברה.

TMS לא יכולים לספק לך לוח חדש כשלך ולכן הם מחויבים להחזר כספי (לא זכור לי באילו תנאים ...) או לשדרגך.

אני לא מעוניין לשדרג כלום במערכת שלי, רק רציתי באותה רמה של זה שהלך, זה הכל... :(

אפשרות נוספת שעלתה במחשבתי, זה לקנות מעבד i7/i5 וזיכרון מתאים, ולקחת לוח מתאים באותו שווי של הלוח שהלך. הבעיה במחשבה הזו שאני אצטרך להוציא מעל 2.5K בשביל לקבל מערכת שתרוץ כמו המערכת שלי, ואין לי תקציב בשביל זה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...