כדאי לקנות 295 GTX? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לקנות 295 GTX?

RocknRolla

Recommended Posts

SyndromE, תראה לי משחק אחד מהשנה האחרונה שלא תומך בSLI או CF, זהו מעכשיו זה מיתוס.

כל משחק מודרני תומך בSLI/CF. ולא אני לא מסכים איתך. ברגע שהSLI הוא פנימי הscalling, קבוע כמעט תמיד.

בקשר למינימום FPS אז אני בהחלט מסכים איתך, וגם כמות הזכרון נמוכה משמעותית.

אבל שוב, ב1000 הוא שווה, ב1300 כבר ממש לא, כי יש את הGTX 470 ב300 ש"ח הפרש חדש מהחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

SyndromE, תראה לי משחק אחד מהשנה האחרונה שלא תומך בSLI או CF, זהו מעכשיו זה מיתוס.

כל משחק מודרני תומך בSLI/CF. ולא אני לא מסכים איתך. ברגע שהSLI הוא פנימי הscalling, קבוע כמעט תמיד.

אבל שוב, ב1000 הוא שווה, ב1300 כבר ממש לא, כי יש את הGTX 470 ב300 ש"ח הפרש חדש מהחנות.

ב1300 שקל יש את הHD5850 ששווה הרבה יותר ממנו למי שלא חייב וPHYSX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אין ב - 1300, וגם ללא OC ה - GTX 295 חזק מה - HD5850 (וההפרש לא כזה קטן).

ה - GTX 295 גם אוברקלוקר לא רע בעצמו (לא כמו החד ליבתיים אבל הרבה יותר טוב בזה מה - HD4870X2 ויכול להגיע לשיפור של 20%).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ככה מהראש - Dirt2 הרבה זמן לא תמך, גם ויש עוד מספיק משחקים שלא תמכו בהתחלה, עם הזמן קיבלו תמיכה בפאץ' או מהדריבר.

נכון בסוף אתה מסתדר אבל לפעמים זה מאוד מציק שיש לך משחק חדש וצריך לחכות לתמיכה.

גם אם לא צריך לחכות הרבה (אנוידיה די זריזים בענינים האלה), זה עדין יכול לבאס.

ואין פה עניין של להסכים או לא בהקשר של פנימי\חיצוני. קצת מחקר ותגלה שזה אותו הדבר - אם אין תמיכת הליבה השנייה הולכת לישון.

בכל מקרה אני יצטט את העריכה האחרונה שלי...

אני מסכים ש-1000ש"ח זה שווה, כל עוד יש תמיכה, ולרוב יש תמיכה... לפעמים טובה יותר לפעמים פחות.

אני לא בא להרצות נגד , זו אחלה ויש לה את הייתרונות שלה. אבל לכל חומרה יש גם חסרונות ולא פחות חשוב לנקוב בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ככה מהראש - Dirt2 הרבה זמן לא תמך, גם ויש עוד מספיק משחקים שלא תמכו בהתחלה, עם הזמן קיבלו תמיכה בפאץ' או מהדריבר.

נכון בסוף אתה מסתדר אבל לפעמים זה מאוד מציק שיש לך משחק חדש וצריך לחכות לתמיכה.

גם אם לא צריך לחכות הרבה (אנוידיה די זריזים בענינים האלה), זה עדין יכול לבאס.

ואין פה עניין של להסכים או לא בהקשר של פנימי\חיצוני. קצת מחקר ותגלה שזה אותו הדבר - אם אין תמיכת הליבה השנייה הולכת לישון.

בכל מקרה אני יצטט את העריכה האחרונה שלי...

מה לגבי התייחסות לתגובה האחרונה שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בגדול אני תומך בהתייחסות לתוצאות בשטח, גם ממוצע ביצועים בין מס' משחקים זה נתון מעניין, ב-techpowerup למשל הוא מדגדג את ה-gtx480 אבל יש לקחת בחשבון שלרוב לא תמצא התייחסות למינימום fps בממוצעים מהסוג הזה, וכמו שממוצע fps לא בהכרח מעיד על

מינימום fps כך גם ממוצע בין משחקים שונים לא בהכרח מעיד על ביצועים ירודים במשחקים ספציפים - הם נבלעים בתוך הממוצע הכולל.

מעבר לזה, כמו שאמרתי לדעתי כן ישנה חשיבות לאופן המימוש החומרתי\תוכנתי, לפחות מבחינת תאימות\תמיכה בטווח הקצר ועקביות ביצועים.

אני חושב שבמקרה הזה עדיף להתייחס לאופן המימוש מאשר לעבור עכשיו על כל המשחקים ולמנות בעיות ספציפיות כאלה או אחרות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...