דו"ח שימוש ב SSD RAID0 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דו"ח שימוש ב SSD RAID0

00Amir

Recommended Posts

לפני כשבוע התקנתי 2 כונני במערך RAID0 על בקר ICH10R ואני חושב שיש כמה נתונים

שכדאי שהחברים ידעו לפני בניה של מערך כוננים .

( יתכן וחלק מהדברים שיכתבו פה כבר נכתבו המטרה זה לרכז נתונים )

אז לקחתי 2 כונני Vertex 2 וחיברתי במערך Raid0 ואמרתי לעצמי "זהו אני מסודר" כי עד עכשיו מה שהגביל את המערכת

שלי זה הכוננים (לפחות חשבתי)

אז דבר ראשון אחרי ההתקנה (Win 7 64bit) כמובן - הרצתי בדיקת מערכת.

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=dlattach;topic=465409.0;attach=129224;image

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=dlattach;topic=465409.0;attach=129226;image

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=dlattach;topic=465409.0;attach=129228;image

הנתונים נראים טוב מאוד, אני חושב שמשחקים יעלו כמו טיל.

מתקין Photoshop CS5 , ו COD:MW2 - כמובן ומעלה...

להפתעתי , למשחק לוקח כמה שניות לטעון (שלב) (הייתי בטוח שיעלה דיי מייד :lol: ) , מעלה גם , וגם פה לוקח איזה 3 שניות (שוב פעם חיי בסרט

שזה יעלה מייד )

ואז העלתי את HDD Tune pro והפעלתי אותו כמוניטור לכוננים, חזרתי והפעלתי את המשחק ואת הפוטושופ

ואז גיליתי שבכלל הכוננים פועלים לא במהירות המקסימילת - הם פועלים על 120מג"ש... גם במשחק וגם בפוטושופ :bash:

כאשר אני מריץ פילטרים בפוטושופ כמעט ולא הרגשתי שיפור במהירות (שגם המעבד וגם הזיכרון לא מתאמצים - לא ברור למה)

מה שכן חיובי בעניין זה - העתקת קבצים ושמירת קבצים נעשת במהירות 300מג'ש , הפעלת תוך 14 שניות לדסקטופ (ע'פ תוכנת Boot race)

הפעלת אקספלורר ופיירפוקס מיידי ...

לסיכום (הגיע הזמן)

הכוננים מאוד מהירים, אבל רק בתוכנות שבודקות מהירות :silly: (באמת)

בעבודה יומ-יומית מהירים אבל לא מגיעים לשיא המהירות, אני לא יודע אם המערכת במאמת יודעת להתמודד עם המהירות.

בנתיים זהו..

(לאחר מליון בדיקות של תוכנות - לא הייתי מסתמך על התוכנות האלה יותר מידי כי הם משקפות ביצועים מיירביים ולא את הביצועים בשטח.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

120 מ"ב ביחד או בנפרד? הקושחה של הכוננים מעודכנת?

זה רייד 0 אז הם "נראים" כאחד.

למען הסר ספק מדובר ב2 כוננים פיזים שהפכו לכונן וירטואלי 1 .

לכן כל הבדיקות בהתאם.

כן , כל הדריברים עודכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבאנצ'ים (במיוחד ייעודיים) אתה תראה את המהירויות בנפרד. משהו כאן לא הגיוני, זה נמוך מהמהירות של כונן בודד. 120 מ"ב קריאה או כתיבה?

כ"כ אתה בטוח שהבנת מה זה קושחה (FIRMWARE)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעלתי את הHDD Tune pro - על מוניטור לכוננים.

הפעלתי COD:MW2 העלתי שלב מהספיישל אופס ומהקמפיין.. לאחר שהשלב עלה יצאתי כדי לראות את מהירות טעינת השלב.

זה מה שיצא.

קריאה של כמעט 100מג"ש - מדדתי טעינת שלב , לקח 8 שניות..

אני לא חושב שיש עדכון קושחה לכוננים האלה - התקנתי את האינטל RST האחרון...[br]פורסם בתאריך: 5.07.2010 בשעה 22:49:06

ובדיקה לכל המערכת

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל ההתקנים - > כפתור ימני על הכונן -> מאפיינים -> פרטים -> HARDWARE IDS. תעלה את התמונות של הHARWARE ID של

2 הכוננים. כ"כ תבדוק תחת "מדיניות" (באותה שורת טאבים של "פרטים" שמקודם) אם הכוננים מוגדרים למיטוב עבור ביצועים ולא עבור

הוצאה בטוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...