מעוניין לקנות אייפון - אבל המוכר ביקש מקדמה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות אייפון - אבל המוכר ביקש מקדמה

BedB0y

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זכרון דברים עושים במעמד המכירה וקבלת הסחורה, לא מרחוק ובטח שלא אחרי שהוא כבר לקח את רוב הכסף.

נפגשתי איתו פנים מול פנים, סליחה אם שכחתי לציין את זה.

הוא הראה לי קבלה כזאת שנראית יחסית רשמית, עם מספר עוסק וכו'.

כמובן שעדיין לא שילמתי ולא חתמתי ולא שום דבר, אמרתי לו שאחשוב על זה.

תבקש צילום ת"ז ותתעקש על תשלום שיתן לך ביטחון כלשהו.

אתה יכול לתת צ'ק דחוי ולדאוג לבטל אותו במידה והוא לא עומד בהסכם

נ.ב.

איך הגעת לבנאדם הזה?

הוא לא מעוניין לא בpaypal ולא בצ'קים. כל הבעיה שהוא חייב כסף בשביל לשלם על המכשירים.

אבל יש לי רעיון נחמד אחר, אני אתן לו 500$ ונחתום על ההסכם הזה ובנוסף אני אבקש ממנו צ'ק דחוי של 500 דולר שיוחזר אליו במידה והכל יהיה תקין. יש דרך לבדוק שהצ'ק מכוסה במידה וזה מה שנחליט בסוף?[br]פורסם בתאריך: 4.07.2010 בשעה 15:40:08

אה והגעתי אליו דרך פורום קניה ומכירה באחד מאתרי האייפונים. האמת שחסמו אותו אחרי שהוא פירסם את ההצעה שלו, אבל זה כי נראה לי שלא אוהבים שם הצעות כשאין לבן אדם את המוצר ביד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפגשתי איתו פנים מול פנים, סליחה אם שכחתי לציין את זה.

הוא הראה לי קבלה כזאת שנראית יחסית רשמית, עם מספר עוסק וכו'.

כמובן שעדיין לא שילמתי ולא חתמתי ולא שום דבר, אמרתי לו שאחשוב על זה.

לא ממש הבנת.

זכרון דברים זה שהוא נותן לך את הסחורה במעמד התשלום, ואתם מסכמים פרטי עסקה בין אם בכתב/בצילום שמאשר שהעסקה נעשתה ויש עותק אצל 2 הצדדים, ככה שאף אחד לא יכול לבוא להתלונן לשני אחר כך. אם אתה נותן לו כסף ומקבל... כלום, זה לא זכרון דברים.

הוא לא מעוניין לא בpaypal ולא בצ'קים. כל הבעיה שהוא חייב כסף בשביל לשלם על המכשירים.

כסף ב זה כסף מזומן. הוא יכול לשלם איתו, הוא יכול למשוך את זה לחשבון ולהוציא בכספומט מזומן, הוא יכול להעביר את זה ל או לחשבון של מישהו אחר.

הדבר היחיד שהוא לא יכול לעשות איתו זה להיעלם לך סתם ככה עם הכסף.

אם הוא מסרב לקבל פייפאל (שזה דבר שעובר מיידית והוא יכול להחזיק את הכסף בידיים במזומן מספר דקות אחרי ההעברה) זה כנראה בדיוק מה שהוא מתכנן לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהוא לא יכול לעשות איתו זה להיעלם לך סתם ככה עם הכסף.

אם הוא מסרב לקבל פייפאל (שזה דבר שעובר מיידית והוא יכול להחזיק את הכסף בידיים במזומן מספר דקות אחרי ההעברה) זה כנראה בדיוק מה שהוא מתכנן לעשות.

בדיוק. תפנים!

רק , ואם הוא מסרב - הנה לך הוכחה שלהיעלם עם הכסף זה בדיוק מה שהוא מתכנן לעשות.

אבל יש לי רעיון נחמד אחר, אני אתן לו 500$ ונחתום על ההסכם הזה ובנוסף אני אבקש ממנו צ'ק דחוי של 500 דולר שיוחזר אליו במידה והכל יהיה תקין. יש דרך לבדוק שהצ'ק מכוסה במידה וזה מה שנחליט בסוף?

ומה בדיוק ימנע ממנו לבטל את הצ'ק?

אני לא מבין למה אתה ממש מתעקש לדפוק את עצמך. אתה ממש מנסה לשכנע את עצמך שזה בסדר והוא לא מנסה לרמות אותך, למרות שכל הראיות מוכיחות בדיוק להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק ימנע ממנו לבטל את הצ'ק?

אני לא מבין למה אתה ממש מתעקש לדפוק את עצמך. אתה ממש מנסה לשכנע את עצמך שזה בסדר והוא לא מנסה לרמות אותך, למרות שכל הראיות מוכיחות בדיוק להיפך.

הבנתי, רק פאיפאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי :)

סתם לידע כללי, מכסים הכל? חשבתי שהם מכסים רק הונאות בebay

ככה כל אחד יכול לבוא ולהגיד שהוא לא קיבל את מה שהבטיחו גם אם הוא כן קיבל.

אתה מודע לזה שמתי שאתה אוסף דואר רשום אתה חותם על הספח שאומר "קיבלתי את החבילה", כן?

ובמקרה של דואר לא רשום, המוכר יכול פשוט להציג את הקבלה מהדואר, תמיד מופיע בה תאריך, סוג המשלוח, ומשקל הפריט. אפשר לראות בקלות אם המוכר משקר או לא.

במקרה של עסקה פרטית שלא דרך , אחרי שמגישים DISPUTE אם מקבל הכסף לא מגיב בפרק זמן מסוים- הכסף חוזר אליך אוטומטית, אם הוא כן מגיב- עולים לועידה מול נציג של פייפאל, ומקבל הכסף נדרש להציג הוכחה חותכת לכך שקיבלת את מה ששילמת עליו. זה דבר שקל מאוד אם מקבל הכסף לא משקר וקשה מאוד אם הוא כן משקר. זה למה פייפאל הוא כלי מצוין לעסקאות שבהן אחד הצדדים נדרש לשלם לפני שהוא מקבל סחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעזוב שניה את עיניין ההונאה, 800 דולר לאייפון? מה זול בזה בדיוק?

חכה חודשיים ותקנה אותו דרך אחת מהרשתות הסוללריות..

כמה ללא התחייבות? אני לא מעוניין לקנות בהתחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ללא התחייבות? אני לא מעוניין לקנות בהתחייבות.

איזה סיבה יש לך לא להתחייב? אתה עובר סללורית כל חודש? אני כבר איזה 10 שנים באורנג' , לא רואה סיבה מוצדקת לא להתחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...