מעוניין לקנות אייפון - אבל המוכר ביקש מקדמה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות אייפון - אבל המוכר ביקש מקדמה

BedB0y

Recommended Posts

מישהו הציע לי אייפון 4 מקנדה ב800$ דולר, כאשר הוא מבקש מקדמה.

זה ידוע שבקנדה הם הכי זולים, הוא הסביר שיהיה לו רווח מהחזרי המס (19% בערך) ויש לו פרוטקציות במכס.

ביקש מקדמה של 500$, והראה לי את הקבלה שהוא נותן לכולם, ועליה רושמים גם זיכרון דברים.

הוא הסביר שהוא מוכר בזול כי אין לו כרגע כסף להביא את המכשירים במחיר מלא מהכיס שלו, אחרת הוא היה מביא לפה ומשלש את המחיר כמו כל הישראלים חח.

הכל נשמע טוב ויפה אבל משהו לא מרגיש לי טוב, מה תכלס אפשר לעשות עם הסכם של זיכרון דברים אם בן אדם בורח לי?

גם מספר העוסק מורשה שלו לא מצאתי באתר של https://www.shaam.gov.il/emosek/fset.htm

לא אמרתי לו שלא מצאתי אבל כשביקשתי את המספר ישר הוא אמר לי שהוא עוסק מורשה אבל לא עוסק מורשה בע"מ, יש הגיון בדברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעביר לו את הכסף בפיפאל, וככה אם הוא יברח תוכל לדספייט לו את הדודה.

הוא לא מעוניין, כל הקטע זה שהוא אומר שאין לו כסף ביד אחרת הוא היה מביא ומשלש את המחיר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד, האייפון עוד לא משווק בקנדה. זה רק יקרה רק לקראת סוף החודש. וגם אז, המחיר יהיה נמוך יותר מ-800 דולרים.

דווקא שמעתי שב13-14 הוא כבר שם

כן יש מצב שהוא יהיה פחות כי שם זה דולר קנדי, אבל זה לא שהמוכר עושה עלי קופה (אלא אם כן הוא דופק אותי עם ה500$)[br]פורסם בתאריך: 4.07.2010 בשעה 12:56:59

אגב - מדובר על מכשיר סימפרי מהחנות של בקנדה, אם קונים מאחת המפעילות הוא נעול.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מקדמה" של 500 דולר? ממתי מקדמה היא יותר מחצי מהמחיר המלא? לא מוצא עוסק מורשה? לא מקבל פייפל (כי אין כסף? מה התירוץ העלוב הזה קשור בכלל).

אין בכלל ספק שזו הונאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי זה נשמע לא טוב בגלל זה שאלתי פה אם מישהו מכיר את ההסכם הזה "זיכרון דברים", והאם יש תכלס מה לעשות איתו ברגע שבן אדם דופק אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי לו שלא מצאתי אבל כשביקשתי את המספר ישר הוא אמר לי שהוא עוסק מורשה אבל לא עוסק מורשה בע"מ, יש הגיון בדברים?

אין דבר כזה, או שהוא עוסק פטור (לא גובה מע"מ) או שהוא פשוט משקר לך והמציא מספר. אם הוא לא מופיע שם, עוסק מורשה הוא לא.

תעביר לו את הכסף בפיפאל, וככה אם הוא יברח תוכל לדספייט לו את הדודה.

+1

זאת האופציה ההגיונית היחידה מבחינתך.

הוא לא מעוניין, כל הקטע זה שהוא אומר שאין לו כסף ביד אחרת הוא היה מביא ומשלש את המחיר בארץ.

אז הוא כנראה רמאי ונוכל.

כשאתה מעביר לו כסף ב- הכסף בהחלט אצלו ביד. ה"חסרון" היחיד מבחינתו זה שהוא אשכרה לא יכול לברוח ולהיעלם, ולהשאיר אותך בלי המוצר ובלי הכסף... וחוסר היכולת שלו לעשות את זה, כנראה מטריד אותו והורס לו את התוכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...