מפרט רכיבים עיקריים למחשב - תקציב מינימלי שמקיים את הדרישות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט רכיבים עיקריים למחשב - תקציב מינימלי שמקיים את הדרישות

Drazick

Recommended Posts

השגתי מעבד i7 860 במחיר טוב ועכשיו אני צריך לבנות לו "סביבת עבודה".

זכרון אני אשיג 8GB במהירות 1600 וגם כרטיס גרפי יד שנייה.

אשמח לשמוע את ההצעות שלכם לשאר החלקים.

אני אומר לכל רכיב מה הדרישות שלי ואשמח שתוכלו להמליץ לי מניסיונכם.

הרעיון לקיים את כל הדרישות במינימום מחיר (כמובן שאם לא ניתן למלא את כולן, על מה להתפשר לטעמכם).

1. - ללא כרטיס גרפי מובנה. אם אין הבדל ביצועים לא אכפת לי H55 או P55 או כל מה שתואם את המעבד. אני לא צריך USB3 או SATA 3 יספיקו לי מה שהצ'יפסט מספק. אין לי גם צורך ביציאת / יציאה סריאלית או חיבור ל- Floppy. מה שיותר זול ומקיים את זה יותר טוב. כמובן שיהיה משהו אמין. אני לא עושה OC מעבר ל- 10%, ככה שגם זה לא עניין. פשוט מחיר זול.

2. מארז - מה שחשוב לי זה מארז נוח להרכבה. כלומר הכל מתחבר ללא הברגה (אם אפשר גם דלתות הצד). גודל מיד טאואר או פול טאואר. בעבר ראיתי סקירה של המוצר הזה (Cooler Master Storm Sniper) ואהבתי שבאמת מבפנים הכל מודולרי ופריק (אפילו החיבור לכרטיסי ההרחבה), אם יש משהו עם יכולות דומות ובזול, נהדר. חשוב שיהיה שקט יחסית.

3. ספק - משהו פשוט ואמין. לא הולך להיות כרטיס גרפי חזק במיוחד. לכן אשמח למשהו עם נצילות גבוהה לחסכון בחשמל וללא מחיר מופקע ועוצמה שלא נדרשת.

4. למעבד - בוא נאמר משהו עד ל- 120 ש"ח, החשיבות היא שקט. אין פה OC רציני. מצד שני שיישמור על טמפ' נמוכה כדי שלא נשמע מאווררים וכו'.

זה הכל.

הקו המנחה, לעמוד בכמה שיותר מהדרישות בכמה שפחות מחיר.

אני לא נעול על שום חברה או כל רעיון יצירתי שיש לכם.

אשמח גם להמלצות שלכם לחלק מהחלקים אם ניתן להשיגם ביד שנייה ובכך לקבל יותר תמורת אותו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם אמליץ על http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1187 ללא כרטיס גרפי מובנה וללא תמיכה בUSB3 וסאטה היותר מהיר (בתכלס אין הבדל).

ספק כח ניתן לקחת של חברת אנרמקס (ECO) או סיסוניק יהיו די משתלמים, שקטים ואיכותיים. תן דוגמא לכרטיס גרפי שתשיג כדי שנוכל להתאים את ספק הכח. בכלליות, ספק כח של 400W-500W יספיק מעל ומעבר.

בנוגע לקירור, אמליץ על AC FREEZER 7 PRO גרסא שניה שתומכת בסוקט של המעבד הנ"ל. במידה ואין, ניתן גם לקחת קולרמסטר TX3 במחיר דומה שגם כן מספק קירור מעולה ושקט יחסי- http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1195

בנוגע למארז, יש לא מעט עם הפיצ'רים שציינת ועוד- כדי לקבל מארז איכותי שמתאים לך כמה שיותר, פנה בבקשה לפורום "ספקים ומארזים".

מה מטרת המחשב/שימושי המחשב אם אפשר לשאול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם אמליץ על http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1187 ללא כרטיס גרפי מובנה וללא תמיכה בUSB3 וסאטה היותר מהיר (בתכלס אין הבדל).

ספק כח ניתן לקחת של חברת אנרמקס (ECO) או סיסוניק יהיו די משתלמים, שקטים ואיכותיים. תן דוגמא לכרטיס גרפי שתשיג כדי שנוכל להתאים את ספק הכח. בכלליות, ספק כח של 400W-500W יספיק מעל ומעבר.

בנוגע לקירור, אמליץ על AC FREEZER 7 PRO גרסא שניה שתומכת בסוקט של המעבד הנ"ל. במידה ואין, ניתן גם לקחת קולרמסטר TX3 במחיר דומה שגם כן מספק קירור מעולה ושקט יחסי- http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1195

בנוגע למארז, יש לא מעט מארזים עם הפיצ'רים שציינת ועוד- כדי לקבל מארז איכותי שמתאים לך כמה שיותר, פנה בבקשה לפורום "ספקים ומארזים".

מה מטרת המחשב/שימושי המחשב אם אפשר לשאול?

תודה על התשובה.

עם לוח האם פגעת בול, תודה!

מחשב לשימוש כללי ביתי.

יש פרוייקט שאני רוצה להריץ בשביל אבא שלי, דחיסה של כל קלטות הוידאו שלו לפורמט MKV.

חוץ מזה שימוש ביתי רגיל.

כרטיס מסך - אני אכוון לכיוון של HD5830. לא כי אני צריך אותו למשחקים אלא כי אני מניח שבקרוב הכרטיס מסך וביצועי ה- DP שלו יהיו משמעותיים למשימות כמו עיבוד של .

אני אנסה גם בפורום . לבינתיים יש למישהו רעיון או כיוון של מארז?

האם המאוורר שהמלצת עליו טוב מקירור הסטוק ושקט ממנו?

אני אכוון לספקים של Enermax או SeaSonic כפי שהמלצת. מי מהם לרוב יעילים יותר בצריכת חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמליץ לך על כרטיס המסך הנ"ל משום שהוא לא ממש משתלם. בנוגע לעיבוד , וודא שאכן יש תמיכה מתאימה.

בנוגע למאוורר- כן, אין מה להשוות. הקירור הנ"ל (פריזר 7 פרו) מקרר בצורה הרבה יותר טובה מהסטוק ושמור על טמפרטורת מעבד טובה גם בשעת מאמץ, ואינו רועש. בנוגע לספקים, זה תלוי בדגם. כביכול, כל הספקים/רוב המוחלט הינם ספקים עם תקן 80 פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמליץ לך על כרטיס המסך הנ"ל משום שהוא לא ממש משתלם. בנוגע לעיבוד , וודא שאכן יש תמיכה מתאימה.

בנוגע למאוורר- כן, אין מה להשוות. הקירור הנ"ל (פריזר 7 פרו) מקרר בצורה הרבה יותר טובה מהסטוק ושמור על טמפרטורת מעבד טובה גם בשעת מאמץ, ואינו רועש. בנוגע לספקים, זה תלוי בדגם. כביכול, כל הספקים/רוב המוחלט הינם ספקים עם תקן 80 פלוס.

אני אחפש אותו (כרטיס המסך) ביד שנייה אולי מישהו ירצה להיפטר ממנו או שאני אקנה משהו זמני מסדרה HD4XXX.

בכלל אם הייתי מוצא גם יד שנייה וגם מארז היה נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...