דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 198 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לצערי אין לי הצעה אחרת לתחליף my tracks. כל שאר התוכנות שעושות הקלטת מסלול לא עושות את זה עם אינטגרציה ישירה ל maps.google.com כמו שעושה my tracks. ולכן המפות היחידות שאפשר לגשת אליהן הן מפות לווין....

תגובה קצת באיחור, אבל מה עם endomondo? לא יצא לי להשתמש בזה בעצמי עדיין, אבל זה מקליט מסלולים ולפחות בתאורה יש אינטגרציה עם maps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרציה הכוונה שאתה יכול לראות את המפה באתר של maps.google.com. כולם בסופו של דבר משתמשים בgoogle maps אבל כשהן מוצגות באתרים אחרים אפשר רק לראות מפת לווין ולא מפה רגילה.

אתמול עשיתי ניסוי קטן איתה אבל.. זה עדין לא זה.

לא ברור לי איך מישהו מחוץ לחברה, מצליח לפתח שעובדת טוב יותר על המכשיר של אותה חברה :)

זה לא בדיוק מה שהוא עשה. בעיקרון הוא פשוט הוריד את כל התוספות של סאמסונג והשאיר אנדרויד טהור, אבל הדריברים והכל מסביב זה עדין של סאמסונג. לכן אני גם לא מצפה שיהיה איזשהו שינוי של ביצועי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CyanogenMod 6.1 for GT-I9000

(הורדה בפוסט השני)

גירסת ה Beta של CM6.1 זמינה להורדה (בילעדי לאתר SGSIL).

פרטים תכניים :

- קרנאל החדש ביותר בגירסת A3

- הוספה לגירסת ה Beta מקלדת תומכת עיברית וקובץ APN להגדרה אוטומתית של האינטרנט.

האפליקציות אשר מגיעות היחד אם הגירסא :

-בנוסף לכול משפתחי הגירסא הוסיפו או שינו :

-launcher pro

-Rom manager

-Titanum bachup

-SGS tools

-SGS tollsbox

-מידע נוסף אודות ה גירסא אתם יכול למצוא כאן : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803103 וכאן :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=838841

הוראות התקנה :

1. לפני תהליך הצריבה יש לאפשר את ה LAGFIX הבא: NoRFS advanced (a=e4)

2. לצרוב את הקובץ CyanogenMod _6.1_for_GT_I9000_beta_SGSIL.zip רגיל דרך clockwork.

**על מנת לאפשר עיברית במקלדת יש ללכת לאפשרויות ולבחור בשפה העיברית**

אזהרה:

-משתמשים אשר לא יודעים איך לחזור לרום המקורי או חדשים בעסק לא ממולץ להתקין את הרום הזה !!!

-גירסת הרום הזאת היא BETA , אני לא אחראי לשום נזק אשר נגרם לכם למכשיר עקב שימוש ממושך ברום!.

הורדה : http://www.multiupload.com/6D018EN05V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאין יתרונות

זיכרון מוגדל, חומרה חזקה יותר....

קניתי בפועל כי יצא לי להשיג אותו ישירות מארה"ב במחיר אפסי יחסית לכל מחיר שיהיה בארץ בזמן הקרוב... אז אמרתי לעצמי למה לא, מקסימום נמכור

הבעיה היא שהפיתוח עליו רץ בצורה לא אנושית וב20 חזיתות במיוחד לאור ריבוי הגרסאות של הSGS

כרגע למשל אחת הגרסאות הממולצות למכשיר שלי היא Cognition שנכון לגרסה 2.4.1 עברה להיות מבוססת על רום של Vibrant בכלל

עם קצב יציאת גרסאות בטא (כן, אני יכול לשבת על גרסה סופית של 2.1 אבל איפה הכיף בזה?) של 1~2 גרסאות בשבוע

הN1 הוא יותר וותיק מצד אחד (ומצד השני יש לו טרקבול שאני סוגד לו) ומצד שני יש לו את הקהילה הכי מוצקת ומגובשת לדעתי בהיותו מכשיר הדגל של (לא מכניס את N:S לעסק כי עדיין אין אותו בפועל)... לו יש רשימת רומים גדולה אבל יש לך את השמות הגדולים כמו CYANOGEN שזה כמעט תו תקן לדעתי לאיכות של רומים

ובגלל זה לא מעט אנשים עם SGS מתים לרגע שCYAN יצא לSGS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...