דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 186 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תצוגה זה מה שאמור לקחת את החלק הגדול, אז זה הגיוני - אבל לא הגיוני שאיבדת 60 אחוז מהסוללה בכמה שעות... אלא אם כן המסך שלך היה דלוק נונ-סטופ והבהירות על 100%.

קודם כל תבדוק בהירות, שיהיה על auto או סתם על משהו נמוך. ותבדוק כמה זמן המסך היה דלוק (זה באותו תפריט שהיית בו קודם).

אם זה תקין, לא יודע... אולי נפלת על דפוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חפרתי קצת עכשיו על בגלל הבחור פה ומצאתי את העניין הזה - הטענה הרווחת ברשת היא שלהעביר את הטלפון למצב WCDMA Only (במקום auto) משפר בעשרות/מאות אחוזים(??) את הזמן .

מישהו התעסק עם זה?

בכלל, מישהו פה מבין ברשתות של הספקיות הסלולריות בארץ? כי אין לי מושג איך כל חברה עובדת, ואין לי מושג איך זה ישפיע... אני בפלאפון אם זה משנה.

ממה שהבנתי זה בסה"כ אומר אם אני תמיד על 3G או לא, אבל אני לא באמת מבין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

צודק...אתה עדין צריך?

עשיתי אחד בעצמי אבל הוא נותן לי המון Fc

בכל מקרה נראה לי שהיום אני אכין לי גירסה משלי לjm9

(deodexed עם עברית מתוקנת, מסך פתיחה סטוק ומוד בטריה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חפרתי קצת עכשיו על סוללה בגלל הבחור פה ומצאתי את העניין הזה - הטענה הרווחת ברשת היא שלהעביר את הטלפון למצב WCDMA Only (במקום auto) משפר בעשרות/מאות אחוזים(??) את הזמן סוללה.

מישהו התעסק עם זה?

בכלל, מישהו פה מבין ברשתות של הספקיות הסלולריות בארץ? כי אין לי מושג איך כל חברה עובדת, ואין לי מושג איך זה ישפיע... אני בפלאפון אם זה משנה.

ממה שהבנתי זה בסה"כ אומר אם אני תמיד על 3G או לא, אבל אני לא באמת מבין בזה.

במרבית המקרים בחו"ל, צפיפות מוקדי השידור לא מאסיבית כמו בישראל (בייחוד בארה"ב), אז סביר להניח שהמכשיר מבזבז יותר אנרגיה על נסיונות לשמר רמת קליטה הולמת, ובין השאר גם מתזז את עצמו בין רשתות WCDMA (דור 3/3.5) לבין GSM (דור 2) במידה והכיסוי של רשתות דור 3 לא מוחלט באיזור מסויים, מה שעוד פחות תורם לצריכת הסוללה. בארץ לשמחתנו זה לא ממש המצב.

עשיתי ניסוי ונהגתי רבע שעה בתוך מרכז ת"א לאחר שנכנסתי לתפריט

*#0011#

וזרקתי את העין לכיוון ה "cell_id". בנסיעה נינוחה של 30-40 קמ"ש, המכשיר מחליף כל 5-7(!) שניות בממוצע מוקד השידור. לרוב זה יקרה בכל פעם שעוצמת הקליטה (נמדדת ב RSSI) מתקרבת ל 80db-.

ניסיתי גם לקבע את המכשיר על אחת מההגדרות ודבר אחד די וודאי, כל עוד תעבורת הנתונים ברשת הסלולרית כבויה והמכשיר מסונכרן לדור 2 בלבד, צריכת הסוללה ב Standby נמוכה יותר (2 אחוזים כל 10 שעות). בדור 3, צריכת הסוללה מקפצת ל 3% כל 5-6 שעות. זה כמובן מותנה גם בכך שה וה B.T כבויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנה, עוד יום כייף :xyxthumbs:

אגב השארתי לסאני הודעה ושאלתי אותם מה עלי לעשות אם רכשתי את המכשיר בחו"ל ואני רוצה תמיכה עברית... מעניין אותי אם יגיבו לי.

אני רואה אני רוכ מספר תלת סיפרתי. ... מתחיל ב 4 וניגמר ב 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...