דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 140 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר לבלבול?... אני יכול לספור קרוב ל 30 פעם של משלוחים, זולים ביותר, בהם אני נאלצתי ליצור קשר עם השולח בשביל לקבל מס' מעקב, וקיבלתי אותו. היו מקרים בהם לא היה מס' מעקב בכלל, אבל דווקא הם בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש איזה ROM מעניין לנסות לסופ"ש הזה? :smile1:

meh............

כל הרומים האלה אותו דבר. מורידים\מוסיפים תוכנות, עושים איזה theme קטן (סוללה\לוקסקרין\..), ומוסיפים איזה לאג פיקס...

אני מופתע שאף אחד עדין לא כתב מערכת ל"בשל כפי יכולתך". אולי כי כל הרומים בסופו של דבר צריכים עדין להתבסס על JPA/M/6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לבלבול?... אני יכול לספור קרוב ל 30 פעם של משלוחים, זולים ביותר, בהם אני נאלצתי ליצור קשר עם השולח בשביל לקבל מס' מעקב, וקיבלתי אותו. היו מקרים בהם לא היה מס' מעקב בכלל, אבל דווקא הם בודדים.

חשבתי שמדובר על מקרה שבו אין TRACKING , כי מהדברים שאני הזמנתי לפחות, ב 90% מהמקרים לא היה כי אלה היו דברים קטנים, לרוב במעטפות.

אולי כדבריך היה TRACKING והייתי צריך לשאול את המוכר, גם יכול להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה מתבלבל קצת, הוא בסך הכל הזמין קייס מחנות בסין.

למה שהוא יקבל TRACKING NUMBER של איזושהי חברה?

TRACKING NUMBER מקבלים כששולחים בחברות מכובדות, בדרך כלל אם שולחים מכשיר או משהו בעל ערך, ולא קייס של 5 שקלים.

זה דווקא קייס של 50 שקלים ואין שום דבר רע בלרצות לדעת מתי הוא יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חוסר מזל יכול להיות לבן אדם אחד?

קיצור תולדות הI9000 של אחותי:

קנתה מכשיר מEBAY של אורנג' UK

המכשיר הגיע בלי יכולת להכנס לRECOVERY/DOWNLOAD

בנסיון הראשון לצרוב רום (JG8) הצריבה נכשלה והמכשיר נתקע במסך CONNECT TO PC

אחרי כמה ימים שבהם ניסיתי כל מה שיכולתי, המכשיר נשלח לסמסונג UK ובמקביל קנינו אחד אחר מCLOVE

המכשיר מCLOVE הגיע, המכשיר שנשלח לסמסונג נעלם (הדואר אומרים שמסרו אותו, סמסונג טוענים שלא קיבלו אותו)

המכשיר מCLOVE היה תקין ועבד שבוע נהדר, אחרי שבוע אחותי הלכה לישון ושמה את המכשיר בטעינה (בחמשל, לא במחשב)

כשהיא קמה המכשיר לא עבד (לא נפתח, לא מגיב)

אחרי ששללנו את נושא הסוללה, התלבטנו אם לשלוח אותו לאנגליה או לתקן בארץ

בסוף החלטתי לתקן בארץ בVMOBILE

הם טענו שצריך JTAG (השד יודע למה) ולקחו על זה 500 ש"ח, המכשיר חזר לפעול

היום הבאתי את המכשיר לאחותי, מכניסים סים והוא לא מצליח להתחבר לשום רשת

ניסיתי כמה רומים, שיחזרתי את efs/ וזה לא עזר (IMEI תקין)

יצאתי החוצה עם הטלפון והוא מצליח להתחבר לרשת סלולרית ולהוציא שיחות

בזמן שיחה נכנסתי הביתה, השיחה התנתקה והקליטה נעלמה

כנראה שמשהו קרה לאנטנה שהם פתחו אותו לתיקון

הבאתי להם I9000 לתיקון וקיבלתי 4 :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים..

אבל בקשר לדואר, אין ביטוח או משהו? לא מבין איך מכשיר יכול להיעלם ככה ואף אחד לא יכול לעשות כלום?

הרי אם הדואר אומרים שהם מסרו וסאמסונג אומרים שלא קיבלו, אז חובת ההוכחה היא על הדואר. מישהו הרי חתם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחררה גירסת ה superlire :

http://iandroid.co.il/forum/post80110.html#p80110

AMADEY , שוב תודה על כל הפעילות הברוכה שלך.

תוכל לומר האם הורדת בעצמך את הדברים, או שזה מבוסס על רום שונה מזה שעליו ביססת את גרסת ה LITE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת תמוהה: ניסיתי להתקין את ה-Clockworm rom manager והוא נכשל בריבוט (אחרי שבוחרים לעשות backup פעם ראשונה). מחפירה מאד ראשונית עולה שה-recovery היותר חדש (אני על פרויו JPC) לא מאפשר להשתמש ב-ZIP שלא חתום כמו שצריך (או משהו כזה).

בקיצור, עושה רושם שאי אפשר להתקין את ה-rom manager בלי להחזיר אחורה ל-recovery יותר ישן.. מישהו פה יכול לאשר/להפריך? מישהו התנסה עם זה? לא ממש בא לי לצרוב גרסה ישנה בשביל להתקין את הדבר הזה כדי לשים ROM חדש, ובטח לא אם זה לא באמת יפתור את הבעיה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי דרכים. אתה יכול להחזיר את 2E ידנית, ראה לינק לפוסט שנתתי כאן לפני 2-3 דפים, או שאתם יכול לצרוב מחדש את CF (אם יש לך לאג פיקס נטרל אותו קודם).

הבהרה קטנה - 2E זאת הגרסה הישנה של הריקאברי בלי מנגנון חתימות. 3E זאת הגרסה החדשה.

אני גם רואה שאתה עדין על JPC, והשיטה שהביאו שם מותאמת בעיקר לחדשות יותר JPM/6/A אבל אני לא מאמין שזו תיהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMADEY , שוב תודה על כל הפעילות הברוכה שלך.

תוכל לומר האם הורדת בעצמך את הדברים, או שזה מבוסס על רום שונה מזה שעליו ביססת את גרסת ה LITE ?

הגירסה מבוססת על JPA של דוק ( FULL)

כול שינוי שנעשה בגירסת ה superlite נעשה על ידי ( בשונה מגירסת ה LITE שבה התערבתי פכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, AMADEY .

תקשיבו, עם כל הרומים האלה שיוצאים כל שני וחמישי, אני מחפש שיטה מהירה להתקין מחדש את כל האפליקציות.

כרגע אני משתמש ב APPBRAIN שעובד סבבה אש, אבל תהיתי אם אפשר פשוט להעתיק את כל קבצי ה APK של האפליקציות לתיקייה המתאימה במערכת ואז הן מותקנות (ככה עשיתי בזמנו עם APK של ה VENDING כשהייתה לי בעיה והחלפתי אותו וזה עבד), או שאפשר לחילופין לשים את כל הקבצים הללו בתיקייה כלשהי ואז ללחוץ עליהם אחד אחד כדי להתקין?

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...