דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 138 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

האמת, קופצים גם מספרים וגם אותיות

בכל מקרה, מי צריך את החייגן של אורנג' כשיש את החייגן DIALER ONE?

:)

עכשיו ניסיתי אותו, לא משהו, פרט לסייפ, שממש נחמד, לא רואה בו עוד יתרון :nixweiss:

איפה אני מוצא את הוודג'ט של הטאסק מאנאג'ר המקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה איבדו את החבילה? :lol:

אני לא יודע...

קפצתי לשם היום ביוזמתי ונתתי לגזורה שיושבת שם בכניסה למחסן את מס' המעקב, בכדי שתנפיק לי טופס ע"פי הסטנדרטים המדהימים של רשות המכס. הגזורה יוצאת אלי אחרי 2 דקות בהיסטריה ותוהה - "אדוני, למה אתה כאן?..." / אני : "כי מצויין שזה נמצא כאן ולא נראה לי הגיוני שחבילה שאמורה להגיע אלי תקועה אצלכם במשך שלושה ימי עבודה, בלי שום כל התקדמות, כשבכל אחת מהפעמים הקודמות זה תהליך שלקח יום עד שקראתם לי או שחררתם את זה לחברת המשלוחים"

גזורה : "טוב, אדוני... אפשר לקרוא לך אדוני, כע?"

אני : "גם גברתי הולך, אבל האנשים פה מסביב עלולים להסתכל עלייך קצת מוזר... ועלי O_o" (ממשיכה לנעוץ בי מבט ולא ממש צוחקת, נו טוב)

הגזורה : "תראה... זה אכן לא סביר. מצויין שזה התקבל אצלינו, ואז שוחרר".

אני : "נו, אז איפה זה... אדוני?" (פה היא גיחכה, וואלה יופי)

גזורה : "תן לי לבדוק שוב, אשאל גם את הבחור שמסדר את האריזות במחסן".

אני : "ומה הסיכוי שהוא יידע? זה לא שמדובר בחבילה השלישית שהוא נאלץ לשים במקום השבוע, אני מקווה..."

:גזורהנכנסתחזרהלמחסןלמשך18דקותשליימות:

גזורה (חוזרת) : "טוב, תראה... לא מוצאים את זה. קח את הטלפון הישיר שלי (תחושת 1337יות נדירה עטפה אותי ברכות), ונסה שוב ביום ראשון, אין צורך שתקפוץ לכאן שוב על דעת עצמך".

אני : "ואם לא תמצאו את זה?.. מה אז?"

גזורה : "נמצא, נמצא - לא קרה שאיבדנו חבילה אחת כל עוד אני כאן..." (פחחח, לולזורז!11)

וכאן זה נעצר לבינתיים... נראה מה הסיפור תחילת שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...