דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 55 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מדבר ממש מעט אפילו כמה ימים.

ואם אני מדבר הרבה?

מה זה כמה ימים?-יומיים?

מה זה המכשירים האלו? מתי יוציאו מכשירים ששורדים לפחות 4 ימים של שימוש רצוף-ללא צורך להטעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר של אחותי הגיע בלי אפשרות להכנס לDOWNLOAD/RECOVERY ע"י קומבינציה של כפתורים

בנסיון הראשון לעדכן גירסה דרך ODIN הוא נתקע ועכשיו הוא תקוע על המסך של הסימן קריאה/טלפון/מחשב

יש מקום לתקן בארץ (JTAG) או לאן שולחים לחו"ל לתיקון?

:-\

היו דיווחים ב XDA על אנשים שהצליחו להיכנס ל DOWNLOAD אחרי נסיונות שונים. אחד מהם אמר שהוא הצליח אחרי שהוא החזיק את השילוב ועזב אותו בערך שניה אחרי שהופיע הלוג של סאמסונג או משהו כזה.. תנסה לשחק עם זה

אה והמכשיר היה מחובר למטען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור ל3100 עם מסך קטן עם מעבד חלש ללא צריכה גבוהה... וככה ישאר לך המכשיר להרבה זמן, גם ככה אתה רק מדבר לא? :kopfpatsch:

זה שכולכם התרגלתם לכך שהבטריה נגמרת תוך יומים או יום זה לא אומר שזה צריך להיות סטנדרט.

ברגע שיתחילו להוציא מכשירים עם שלא זוללים חשמל ועדיין עוצמתיים,אני הראשון לקנות את אותו מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו דיווחים ב XDA על אנשים שהצליחו להיכנס ל DOWNLOAD אחרי נסיונות שונים. אחד מהם אמר שהוא הצליח אחרי שהוא החזיק את השילוב ועזב אותו בערך שניה אחרי שהופיע הלוג של סאמסונג או משהו כזה.. תנסה לשחק עם זה

אה והמכשיר היה מחובר למטען.

אני כבר שעה משחק איתו :-\

אגב, אני לא מגיע ללוגו של סמסונג

אני במצב הזה

198445.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא סבבה, לא מציק הבטריה.

כלומר זה שורד יותר טוב מהאייפון?,סה"כ שווה את המחיר?

אהה ומה לגבי עמידות המוצר?,כמה זה עמיד?

יש צורך לקנות כיסוי כמו לאייפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שכולכם התרגלתם לכך שהבטריה נגמרת תוך יומים או יום זה לא אומר שזה צריך להיות סטנדרט.

ברגע שיתחילו להוציא מכשירים עם שלא זוללים חשמל ועדיין עוצמתיים,אני הראשון לקנות את אותו מכשיר.

אז תמשיך לחכות ואז לחכות ואז עוד קצת לחכות... כי תמיד יצא מסך יותר טוב ויותר יפה אבל מה לעשות יזלול יותר אנרגיה, ותמיד יצא מעבד יותר מהיר אבל מה לעשות יזלול יותר אנרגיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ , אם אתה מגיש למצב של ייאוש, אולי תנסה את החימום? (כמובן, לא באופן מוגזם...)

אם כי יכול להיות שזאת סתם הייתה בדיחה של היוזר.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=772750[br]פורסם בתאריך: 8.09.2010 בשעה 15:38:47

אז תמשיך לחכות ואז לחכות ואז עוד קצת לחכות... כי תמיד יצא מסך יותר טוב ויותר יפה אבל מה לעשות יזלול יותר אנרגיה, ותמיד יצא מעבד יותר מהיר אבל מה לעשות יזלול יותר אנרגיה....

אמת ויציב...

הבעיה היא שהטכנולוגיה של המעבדים וכל חלקי המכשיר מתקדמת הרבה יותר מהר מהפיתוח של הבטריות, אז קשה למכשירים לעמוד בפער הזה, אפילו אם עושים אותם חסכוניים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר זה שורד יותר טוב מהאייפון?,סה"כ שווה את המחיר?

אהה ומה לגבי עמידות המוצר?,כמה זה עמיד?

יש צורך לקנות כיסוי כמו לאייפון?

אני מאז הקניה בלי הגנה חוץ ממדבקה למסך.

נזהר מאוד איפה אני מניח אותו וחושב על כל מה שיכול להשתבש.

בהתחלה חששתי יותר אבל עכשיו אני כבר רגיל וזורם עם זה.

אם אין לך ביטוח נגד נפילה אז כדאי לשים אותו כיסוי מגן, מכשירים כאלה הם יחסית רגישים לנפילות.

לגבי הבטריה הוא אוכל לפי מה שאתה עושה איתו.

היא יכולה להיגמר מהר אם אתה טוחן אותו, אבל סך הכל אפשר לעשות איתו הרבה בין הטענות.

ניגון לוקח מעט מאוד.

אפילו עם הרמקול שלו זה יחסית יורד לאט.

יום אחד שכחתי את האוזניות בבית אז הסתובבתי איתו שעות עם על .

כשבדקתי אחרי כמה שעות (2-3) של ניגון (מאז ההטענה) הבטריה היתה על 84% והייתי מופתע.

מה שמבזבז הכי הרבה בטריה זה המסך עצמו, וכל דבר שלוקח עוצמה תוך כדי שימוש במסך, כמו משחקים וסרטים.

אז יש לך אפשרות להינות מהמכשיר במלואו, ולכוון כך שהבטריה תספיק לך לכל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...