Disk On Key - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Disk On Key

reptile

Recommended Posts

אני לא מבין מה הדברים האלה שווים בלי יציאת סריאל..... ברוב המוסדות הציבוריים יש מחשבים ישנים בלי אז זה פשוט לא שווה. וזה לא שחס וחלילה מביאים לארץ כבל ממיר מUSB לסריאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה הדברים האלה שווים בלי יציאת סריאל..... ברוב המוסדות הציבוריים יש מחשבים ישנים בלי אז זה פשוט לא שווה. וזה לא שחס וחלילה מביאים לארץ כבל ממיר מUSB לסריאל.

מה הצרכים שלך?

אם אתה צריך העברה של מסמכים ואחסון של סיסמאות, אתה יכול להסתפק בדיסקט.

עם כל החסרונות שלהם, כונני דיסקטים עדיין קיימים בכל המחשבים הציבוריים.

אם אתה צריך העברה של קבצים גדולים יותר, ואתה חייב ממשק פרימיטיבי כמו LPT או Serial port אז גם לזה יש פתרון: קנה כונן ZIP פראללי חיצוני. כונן משומש כזה צריך לעלות כ-200 ש"ח ויש לו יחס מגהבייט\ש"ח הרבה יותר טוב מה-DOK.

אתה צריך להבין שעלויות הפיתוח והייצור של כונן-מפתח סיראילי לא יוצדקו על ידי הכמות הקטנה שתמכר- ציבור הרוכשים הפוטנציאלי של דיסקים כאלה מורכב ברובו המכריע מלקוחות שיש ברשותם מחשב עם . וממילא רב הממשקים הישנים יותר יעברו בקרוב מן העולם.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כונן זיפ 250 MB פררלי למכור, כמו חדש השתמשתי בו מעט פעמים. יש לי גם איזה 3 דיסקטים. צור איתי קשר באיסיקיו או משו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כונן זיפ 250 MB פררלי למכור, כמו חדש השתמשתי בו מעט פעמים. יש לי גם איזה 3 דיסקטים. צור איתי קשר באיסיקיו או משו.

מצטער, אין לי צורך בכונן ZIP, השילוב של DOK+פלופי+צורב עונה על כל דרישותי.

אני גם לא חושב ש-Ibrow-Now מחפש משהו כזה, אחרי הכל, הוא לא הזכיר את ה-ZIP בשום שלב...

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה אפשר לאתחל מ-LPT אולי היו לך יותר קונים, אבל מכיוון שלא, תצטרך כנראה להתרגל אליו.

אגב, לי יש צורב חיצוני פארללי שעובר גורל קצת יותר טוב- אני עדיין משתמש בו מדי פעם מחוץ לבית. אולי כדאי לך לשמור את ה-ZIP הזה לשימושים דומים בעתיד. אתה יודע, לא בכל מקום עבודה יש צורב...

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן עלה לי כמעט 1000 שקל. קניתי עוד כמה דיסטקים שעלו כמה עשרות שקלים כל אחד.

בקיצור אני אמכור לך את כל החבילה בכמה מאות שקלים, מישהו כאן אמר 200 נראה לי שזה שווה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...