Disk On Key - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Disk On Key

reptile

Recommended Posts

זה פרוג שלנו ;)

בקשר ללד הפעולה, לפי דעתי זה לא פגם עיצובי שהלד מטושטש ע"י הפלסטיק האפרפר, לפי דעתי טוב שכך ולד הפעולה נעים הרבה יותר ככה, ובהחלט ברור מספיק, מה אתה אומר בקשר לעיצוב המוצר הכללי ? לא הפריע לך הבליטות של ההתקן כמו שאמרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר ללד הפעולה, לפי דעתי זה לא פגם עיצובי שהלד מטושטש ע"י הפלסטיק האפרפר, לפי דעתי טוב שכך ולד הפעולה נעים הרבה יותר ככה, ובהחלט ברור מספיק

ה-LED אכן ברור, אם אתה נמצא בחדר חשוך לגמרי...;)

בתנאי תאורה סטנדרטיים, צריך ממש להתאמץ כדי לראות את האור שלו. אולי יהיו כאלה שיראו בזה עיצוב אסתטי יותר, אבל כמשתמש מושבע, הדגשים שלי הם על פונקציונאליות מעל לכל דבר אחר.

כדי שתוכל להבין איך אפשר לעשות דברים אחרת, אתה צריך לראות מפתחות אחרים, לאחד מהם הבאתי קודם לינק.

מה אתה אומר בקשר לעיצוב המוצר הכללי ? לא הפריע לך הבליטות של ההתקן כמו שאמרתי ?

אין לו איזשהן בליטות מיוחדות והאחיזה שלו נוחה, אבל הוא בפירוש גדול מדי. דיסק צריך להיות בגודל של מפתח, לא יותר.

דוגמא למוצר קומקפטי יותר תמצא ב-Q-Drive של Agate Technologies.

3_q.gif.

עם הזמן בוודאי יגיע המזעור גם ל-DOK, זה תמיד מה שקורה :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תתקן בכתבה את ה 150 ל 250?

באותה הזדמנות בחדשות של מישה בקשר לזכרונות מלפני כמה ימים לא תוקנה שגיאת הכתיב אבל חפיף מילא זה יורד מהעמוד הראשי תיכף.

ודבר אחרון יש לי המלצה ברוב הביקורות בעולם יש כזה תוכן עניינים ואם נניח מעניין אותך רק הסיכום אז אתה יכול לקפוץ לזה בלי לעבור עמוד עמוד, רעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תתקן בכתבה את ה 150 ל 250?

ודבר אחרון יש לי המלצה ברוב הביקורות בעולם יש כזה תוכן עניינים ואם נניח מעניין אותך רק הסיכום אז אתה יכול לקפוץ לזה בלי לעבור עמוד עמוד, רעיון.

כמו אצל טום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Easydisk

M-SYSTEMS

T and M

TRANSCEND

איזה חברה הכי עדיפה?

בעניין ההתקנה, הדיסק של Transcend לוקח. הוא לא מצריך דרייבר ל-Win98 וללינוקס, בניגוד ל-Easydisk, ל-DiskOnKey ול-FlashDio של T&M.

ה-DOK עדיף על השאר בתחום אבטחת המידע, זאת בזכות תכנת ה-KeySafe הייחודית שלו. אני לא הייתי חושב לרגע לוותר על הפיצ'ר הזה.

ההבדלים במראה החיצוני ובמהירות הם משניים לדעתי בדיסקים מהסוג הזה, ולכן ה-Transcend וה-DOK הן שתי האופציות המועדפות, תלוי באופי השימוש.

אגב, יש לך דרך להשיג בארץ דיסקים שונים מזה של M-SYS? ואני לא מדבר על הדיסק של Hyundai שמכרו לא מזמן בנטאקשן...

מוצר שכן שווה להמתין לו הוא גירסת USB 2.0 של ה-ZIV-Drive.

מדובר בדיסק קשיח חיצוני וממוזער עם חיבור , בגדלים של עד 30GB. הוא כל כך קטן שניתן להכניס אותו לכיס של חולצה.

ברגע שהוא יתמוך בתקן החדש, גם יהיה מעשי יותר להעביר אליו קבצים גדולים.

אה כן, הוא עולה קרוב ל-$1000. ממש מציאה ;)

Prog.

עריכה: הלינק שלמעלה מת, הנה אחד אחר למאמר על ה-ZIV ב-Digit-Life

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו... לקנות לך ?!

צודק, שם למעלה.

עיצוב דיי גרוע לא יודע בדיוק מה להמליץ כי מאוחר ואני הרוג ואני בכלל לא הכי מעצב בעולם אבל לא יודע גם בעקרון זה למטה העניין של לדלג עמודים וזה טוב יאללה חסרות לי שעות שינה בסוף אני לא אגיע למטר שמונים :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי בכמה מקומות המחיר לא יורד מ-250 ש"ח תבדקו בעצמכם ממש לא שווה לפי דעתי!!!!

כבר אמרתי לכם ואני יגיד שוב

200 ש"ח בלמיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...