בעיה עם המעבד - המחשב לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם המעבד - המחשב לא נדלק

yp3

Recommended Posts

המחשב שלי היה מלא באבק אז הוצאתי את הצלעות כדי לנקות את האבק.

יחד עם הצלעות יצא גם המעבד (הוא נדבק לצלעות עם המשחה הטרמית) למרות שהמנוף של התושבת היה במצב סגור.

כאשר החזרתי את הכל המחשב נדלק לשניה ואז כבה, אני יודע שהבעיה היא המעבד כי כאשר אני מוציא את המעבד לגמרי המחשב לא כבה.

יש לציין שהמעבד נראה בסדר גמור וכל הפינים שלו ישרים ובמקום.

חשבתי שאולי כשהוצאתי את המעבד נכנס אבק לתוך התושבת ולכן המעבד לא נקלט טוב במחשב, אבל אין לי רעיון איך אפשר לנקות את התושבת, עם קומפרסור ניסיתי וזה לא עזר.

אם יש למישהו רעיונות אשמח מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק עם הכנסת את המעבד בכיוון הנכון וכמו שצריך.

יכול להיות שיש משהו שמקצר,תבדוק שאין קצר בין הרכיבים.

אני ממליץ לך לחכות ולתת למחשב לנוח לאחר הקצר בערך כ5 שעות,מומלץ- אמר לי בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבה את המחשב, תוציא את המעבד בצורה מסודרת, תרים את המנוף, שים את המעבד כמו שצריך (הוא לא אמור להכנס בכוח והוא נכנס רק בדרך אחת) תוריד את המנוף, תרכיב את צלעות הקירור והמאוורר. תנסה שוב.

לא יודע מה הקשר פה ל 5 שעות. אם יש קצר הוא מקצר ויכול להיות שהלך הלוח. מסקנה מהסיפור? לא מוציאים מעבד מהתושבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבה את המחשב, תוציא את המעבד בצורה מסודרת, תרים את המנוף, שים את המעבד כמו שצריך (הוא לא אמור להכנס בכוח והוא נכנס רק בדרך אחת) תוריד את המנוף, תרכיב את צלעות הקירור והמאוורר. תנסה שוב.

לא יודע מה הקשר פה ל 5 שעות. אם יש קצר הוא מקצר ויכול להיות שהלך הלוח. מסקנה מהסיפור? לא מוציאים מעבד מהתושבת.

אם אתה לא יודע את זה אז מה אתה בכלל עושה פה?

רוב הפעמים שהיה לי קצר במחשב חיכתי יום שלם ומעל 5 שעות ואז המחשב נידלק לי.

אם אתה יודע אחרי קצר קשה להדליק את המחשב בפעם הריאשונה ולכן מדליקים אותו מאוחר יותר.

ומזאת אומרת לא מוציאים מעבד מהתושבת ואם הוא רוצה לנקות את המעבד ולשים משחה טרמית בנוח?

לפותח האשכול,

המחשב נדלק ולאחר מכן נכבה?

או שלא נדלק בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת איך המעבד יכול לצאת מהתושבת כשהמנוף סגור.

משהו היה חייב להישבר, להתעקם, או לזוז כדי שזה יקרה.

זה קורה!

זה כבר קרה לי כמה פעמים במחשבים אחרים והכל היה בסדר

מסקנה מהסיפור? לא מוציאים מעבד מהתושבת.

בכלל לא רציתי להוציא אותו, הוא יצא ביחד עם הצלעות קרור

לפותח האשכול,

המחשב נדלק ולאחר מכן נכבה?

או שלא נדלק בכלל?

נדלק לשניה ואז כבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, צרף בבקשה תמונות של המצב שהיה אחרי הוצאת הקירור עם המעבד דבוק אליו כדי שכולנו נבין סוף סוף מה בדיוק קרה. לפחות במעבדי אין שום דרך להוציא את המעבד דרך המכסה של התושבת מבלי לגרום לנזקים מאוד רציניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...