שלט שמצליח לשלוט בחילופי הרמזורים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלט שמצליח לשלוט בחילופי הרמזורים

MS-D

Recommended Posts

יכול להיות גם שלא מדובר ממש בשלט, אלא במכשיר שנמצא ברכב ופועל כמו , שגם מתקשר עם מערכת הרמזורים ככה שכשהוא מתקרב לרמזור הרמזור יתחלף.

בעיקרון זה גם הרבה יותר הגיוני...והרבה יותר יעיל מסתם שלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב צריך לעשות קצת סדר פה ..

1)אין שלט כזה

2) יש צמתים שבאמת מרגישים מכונית זה לא קסם אבל

הסבר-

מתחת לכביש מונח כבל בצורה של סלילה.

המטרה של הסליל הזה זה "להרגיש" מתכת .

למעשה הקיבולית משתנה כאשר יש מעל הכביש אוויר בלבד (ליבת אוויר - של קבל)

וכאשר יש מכונית הקיבוליות משתנה. כך ניתן לדעת אם יש מכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני זוכר משהו כזה מלפני כמה שנים...ובמקרה גם אני לא מזמן נזכרתי בזה..

רק שעד כמה שזכור לי זה היה בארץ, שמישהו מצא בEBAY מישהו שמכר שלט כזה וקנה..ובמשך כמה שנים השתמש בו כדי להגיע יותר מהר לעבודה בבוקר...

אני זוכר גם שהיה כתוב בכתבה שלא היה שום חוק נגד זה(לא חשבו בכלל על חוק נגד זה), אז גם כשעלו עליו הצליחו רק לתת לו קנס של איזה 150 שקל..משהו כזה.

מה עם הפרעה לסדרי התנועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת היגיון...

מן הסתם לא יעשו שלט שפשוט ישנה את האור לירוק בלי שינוי של הרמזורים האחרים.

הרי בכל צומת הרמזורים מתואמים...והאור משתנה לירוק רק אחרי בערך שנייה או 2 שניות שמתחלף לאדום לנוסעים מהכיוונים האחרים בצומת.

כנראה שמה שהשלט הזה עושה זה לשנות לצהוב ואז לאדום למי שיש עכשיו...ואחרי זה במקום להמשיך בסבב הרגיל זה שם ירוק לרמזור שאליו מגיע הרכב. ככה שזה כנראה נראה כמו סתם חילוף רגיל של הרמזורים...

וזה לא הפרעה כל כך משמעותית..ובגלל זה גם לקח שנים עד שבמקרה איכשהו תפסו אותו(ואין לי מושג איך יכולים בכלל לתפוס דבר כזה).

בגלל זה גם יותר סביר שזה כמו שכתבתי בהודעה האחרונה שלי...שזה לא ממש שלט אלא מתקן כמו שמתקשר לבד עם הרמזורים לפי המיקום של הרכב ככה שהכל ישתנה כמה שניות קודם כדי שכבר כשהרכב מגיע יהיה ירוק(כדי לחסוך עוד כמה שניות...שבאמבולנס הכמה שניות האלה בכל רמזור יכול גם להיות עניין של חיים ומוות).

כל מה שכתבתי פה זה לפי ההיגיון...

אני רק זוכר שראיתי לפני כמה שנים כתבה בעיתון על זה שמישהו השיג שלט כזה והשתמש בו כדי להגיע מהר לעבודה במשך כמה שנים...וגם כשאיכשהו עלו עליו רק נתנו לו איזה קנס קטן של בערך 150 שקל כי אף אחד לא חשב על לעשות חוק נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...