רק ליבה אחת עובדת בדינוזאור מסוג 3800+ AMD 64X2 DUAL CORE - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק ליבה אחת עובדת בדינוזאור מסוג 3800+ AMD 64X2 DUAL CORE

wewe1

Recommended Posts

היי לכולם ,

לאחרונה המחשב שלי מרבה להיתקע וההרגשה הכללית שהוא עובד לאט ,החלטתי להריץ עליו spy & bot .

תוך כדי שהתוכנה סורקת נכנסתי ל everest ושמתי לב כי רק אחת עובדת .

האם זה ניתן לתיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא בבקשה את חוקי הפורום. אסור לפתוח דיון כפול

איך הגעת למסקנה שרק ליבה אחת עובדת?

האם אתה מתכוון שהליבה השנייה כלל אינה מזוהה?

לא, שתי הליבות מזוהות.אבל :

Field Value

CPU Utilization

CPU #1 / #1 0 %

CPU #1 / #2 79 %

זה מה שמראה תוכנת אוורסט כשיישומים עובדים ברקע.בליבה מס 1 תמיד זה 0 ולעומת זאת בליבה מס 2 האוחוזים עולים ויורדים בטווח של 50% ועד 100%.

כש ב 100% המחשב נתקע ומקרטע.מנסיונך האם יש משהו לעשות בנידון.או שהאופציה היחידה זה לנסות למצוא מעבד כזה.או להחליף את הלוח אם והמעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד PRIME95 מהלינק הבא

ftp://mersenne.org/gimps/test_v26_32.zip

תפעיל את התוכנה באחת משלושת האפשרויות ( לא משנה כרגע באיזה ) ותפתח TASK MANAGER עלידי CTRL+ SHIFT + ESC, עבור ללשונית PERFORMANCE ותסתכל עם שני הליבות מגיבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד PRIME95 מהלינק הבא

ftp://mersenne.org/gimps/test_v26_32.zip

תפעיל את התוכנה באחת משלושת האפשרויות ( לא משנה כרגע באיזה ) ותפתח TASK MANAGER עלידי CTRL+ SHIFT + ESC, עבור ללשונית PERFORMANCE ותסתכל עם שני הליבות מגיבות...

עשיתי את מה שאמרת ורואים ב TASK MANAGER שרק אחת עובדת ושימוש בה הוא על 100% .

גם בתוצאות של PRIME95 כתוב שיש EROR בליבה 0 .

זה שרק אחת עובדת אני כבר יודע ,האם יש מה לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה תנסה לטעון את ההגדרות האופטימאליות בשל ה-.

זה משתנה מלוח לוח אך יש פריט תפריט לזה (פרטים מדויקים במדריך למשתמש של לוח האם).

אפשרות נוספת היא להוציא את הסוללה מלוח האם עצמו למשך מספר דקות ואז להחזיר אותה. מיקום הסוללה מופיע גם הוא במדריך למשתמש של לוח האם.

אני חושב שטעינת ההגדרות האופטימאליות תתן מדד מסוים האם מקור הבעיה בהגדרות או באמת בליבה שכשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה תנסה לטעון את ההגדרות האופטימאליות בשל ה-.

זה משתנה מלוח לוח אך יש פריט תפריט לזה (פרטים מדויקים במדריך למשתמש של לוח האם).

אפשרות נוספת היא להוציא את הסוללה מלוח האם עצמו למשך מספר דקות ואז להחזיר אותה. מיקום הסוללה מופיע גם הוא במדריך למשתמש של לוח האם.

אני חושב שטעינת ההגדרות האופטימאליות תתן מדד מסוים האם מקור הבעיה בהגדרות או באמת בליבה שכשלה.

הלוח שלי זה M2A-VM .

ומה קורה כשמוציאים את הבטריות ?הגדרות כלשהן נמחקות ?

להשאיר את המחשב בחשמל כשמוציאים את הבטריות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תוציא את הסוללה בשלב הראשון. הוצאת הסוללה מאפסת את ה- לאחר כמה דקות.

בכל מקרה, לא מתעסקים עם רכיבי חומרה כאשר המחשב מחובר לחשמל. לא רק שמכבים את המחשב לפני אלא גם מנתקים את הכבל משקע החשמל.

תוריד את מדריך ההפעלה של לוח האם מאתר היצרן (אם אין לך אותה מודפסת). שם כתוב בדיוק איפה ב- נמצאת ההגדרה של הגדרות אופטימאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תוציא את הסוללה בשלב הראשון. הוצאת הסוללה מאפסת את ה- לאחר כמה דקות.

בכל מקרה, לא מתעסקים עם רכיבי חומרה כאשר המחשב מחובר לחשמל. לא רק שמכבים את המחשב לפני אלא גם מנתקים את הכבל משקע החשמל.

תוריד את מדריך ההפעלה של לוח האם מאתר היצרן (אם אין לך אותה מודפסת). שם כתוב בדיוק איפה ב- נמצאת ההגדרה של הגדרות אופטימאליות.

תודה לעונים,אני ינסה ויעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...