מבקש המלצות לנתב איכותי ביותר. (LinkSys WAG160N ) ?????? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות לנתב איכותי ביותר. (LinkSys WAG160N ) ??????

לאנד

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לך . לגבי SWITCH של 8 כניסות זה גבולי כרגע אני צורך 8 כניסות ואני אמור להוסיף מדפסת / פקס רשת . לעת עתה אני רכשתי בחו"ל את הפריט הזה : D-Link DGS-1016D 16-Port 10/100/1000 Gigabit Switch במחיר מאוד זול כ: $100. - מקווה שמתג זה באמת אמין ויציב ואיכותי - לא פחות מ / 3COM- לגבי הנתב האלחוטי של 655-DLINK אני עדיין לא שלם . לפי הסקירה שלך הוא חזק וטוב -אך בעתיד לא ניתן לשרשר נוסף ( הוא לא תומך ב : -WDS (שרשור נתבים אלחוטי) . השאלה מה לרכוש נשארה ???. איכות המוצר ויציבותו חשובה מעל הכל . תודה לעוזרים .

ה-DGS-1016D שרכשת הוא האח הגדול בן 16 הפורטים ל-SWITCH של 8 הכניסות שהמלצתי לך עליו. אני לא מצפה לבעיות עם ה-SWITCH שרכשת וזו בחירה טובה מאוד. עלות של 100$ (כולל משלוח?) היא מצויינת כי בארץ הוא עולה סביב 800 שקל.

לגבי , בסוף השבוע אני אפרסם סקירה על שמיועד לשוק ה-SOHO מדגם Vigor 2110n. זה בליגה אחרת הן מבחינת מחיר (1200 שקל~) והן מבחינת תכונות. יציאות ה-LAN שלו הן רק של 100M (לא 1G) אבל אם יש לך SWITCH של 1G זו לא צריכה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך Cheif על האינפורמציה . לגבי החיבור תודה לאל . אין לי כבלים ..... אני כרגע מחוייב לבזק בעסקת באנדל לשנה בעלות של 108 ש"ח + IP . adsl-5 קבוע והגנה אנטי ספאם וכד' . לגבי -Vigor 2110n - המחיר בחו"ל U.K ׂ הוא כ 200$ כולל משלוח + מע"מ .אני לא יודע במדיוק לגבי השוני והיחוד של מוצר זה . - השאלה מה עושים ?? היום בשעה הקרובה אני יכול לרכוש באתר מסויים בארה"ב את D-Link DIR-655 במחיר של כ 105$ כולל שלוח + מע"מ . במקרה הזה הכי חשוב לי - זה איכות המוצר ויציבותו - גם אם העלות יקרה יותר . . מצא לי בבקשה פתרון ....... תודה . חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...