מבקש המלצות לנתב איכותי ביותר. (LinkSys WAG160N ) ?????? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות לנתב איכותי ביותר. (LinkSys WAG160N ) ??????

לאנד

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.netcheif.com/Reviews/DIR-655/DIR-655.htm

עפ"י הביקורת הנתב מומלץ מאוד, אבל במידה ואתה הולך לחבר אליו את הSWITCH עם ה8-16 פורטים אני לא יודע איך הוא ישרוד אותו כל כך (לשם כך יש ראוטרים רציניים יותר אבל גם העלות שלהם רצינית יותר הראוטרים האלו הם יותר למשתמש הביתי - הפלוס שיש לראוטר הזה הוא החיבורי 1GB אבל עדין לא יודע איך הוא ישרוד).

אני לא יודע איך בנוי המשרד, כמה מחשבים, מה השימוש בכל מחשבים וכו'..., אולי תצטרך בנוסף עוד ACCESS POINTS לרשת האלחוטית? אי אפשר לדעת אם הרשת תכסה את כל המשרד (שוב פעם אני לא יודע את הגודל שלו).

אין לי ניסיון רב עם של עסקים, ובזמן הלימודים שלי עבדתי על סוויצים וראוטרים של סיסקו אבל הם יקרים מאוד ואין לך צורך בהם כי אין לך צורך בלחבר מאות מחשבים ברשת ולכן עדיף שתחכה לעוד תשובה ממישהו שהתנסה בזה בעבר (בלחבר עסק עם ראוטר למשתמש ביתי עם סוויץ' 8-16 פורטים שזה מה שמדאיג אם הוא יעמוד בעומס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שהDIR 655 לא יעמוד בעומסים שאתה רואה כאן בבדיקת כמות חיבורים שהנתב יכול להחזיק על עצמו זה סביביות ה22 אלף:

http://www.smallnetbuilder.com/index.php?option=com_chart&Itemid=&chart=124

ככה שאני ללא שמץ של ספק חושב שהוא מתאים לך מעל ומעבר גם אפילו אם יהיה אחריו סוויטץ של 16 פורטים.

והוא גם פועל תקין לחלוטין עם L2TP ככה שמעבר להוט כל לא יהיה בעייה איתו כלל, זה המלצתי- DIR 655. הCHECKP מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MIMO -- ריבוי אנטנות - זה חלק מתקן N. אם אתה רוצה את כל הפרטים -- http://www.netcheif.com/Articles/Wireless/wireless.htm

לדעתי לא כדאי לך ללכת על משולב. מודם הרי אתה מקבל חינם מבזק.

בסוף הסקירה על ה-1043 יש את כל השיקולים בבחירת אחד מהשלושה -- 6754, DIR-655 או 1043.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכל אחד מנתבי ה-1G בתקן N יתאים לך. הבחירה היא בסופו של דבר עניין של מחיר. ה-DLINK הוא ככל הנראה החזק ביותר מכולם אבל גם היקר ביותר. SWITCH של 16 כניסות נראה לי מיותר עבורך ומספיק SWITCH של 8 כניסות. שימוש בו יתן לך 10 כניסות (3 בנתב + 7 ב-SWITCH). אתה יכול ללכת על ה-SWITCH של DLINK מדגם DGS-1008D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך . לגבי SWITCH של 8 כניסות זה גבולי כרגע אני צורך 8 כניסות ואני אמור להוסיף מדפסת / פקס רשת . לעת עתה אני רכשתי בחו"ל את הפריט הזה : D-Link DGS-1016D 16-Port 10/100/1000 Gigabit Switch במחיר מאוד זול כ: $100. - מקווה שמתג זה באמת אמין ויציב ואיכותי - לא פחות מ / 3COM- לגבי הנתב האלחוטי של 655-DLINK אני עדיין לא שלם . לפי הסקירה שלך הוא חזק וטוב -אך בעתיד לא ניתן לשרשר נוסף ( הוא לא תומך ב : -WDS (שרשור נתבים אלחוטי) . השאלה מה לרכוש נשארה ???. איכות המוצר ויציבותו חשובה מעל הכל . תודה לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי לפני כשבוע את הWRT160N, ונתקלתי בלא מעט בעיות יציבות עם החיבור לאינטרנט.

אתמול עדכנתי את הקושחה של הראוטר, וטפו טפו - בינתיים הכל תקין - אני מקווה שזה ישאר כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...