מבקש המלצות לנתב איכותי ביותר. (LinkSys WAG160N ) ?????? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות לנתב איכותי ביותר. (LinkSys WAG160N ) ??????

לאנד

Recommended Posts

שלום . אני מעוניין לקבל המלצות לנתב אלחוטי איכותי ביותר בתקן N לשימוש העסק . ברשותי מערכת של 4 יח' של כמו כן 3 ניידים . ושלושה מכשיר בלאקברי . חשוב מאוד אמינות המוצר . הומלץ לי ע"י בינלאומי -נתב LinkSys WAG160N מי מכיר מי יש לו ניסיון ??? אשמח לקבל תגובה . כמו כן הומלץ ע"י - על זה :נתב TP-LINK TL-WR1043ND . מי מהשניים הוא עדיף ?? אין הגבלה תקציבית - למוצר אמין ואיכותי . תודה לעוזרים . חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

linksys היא חברה מעולה ומוצריה אמינים וטובים.

חברות גדולות (בד"כ Enterprise) רוכשות נתבים של Cisco שזו חברת הנתבים הטובה והאמינה בעולם וגם היא חברת האם של Linksys ככה שאתה יכול לסמוך עליהם.

נראה לי שנתב של Cisco יהיה קצת יותר מידי בשבילך (2000-5000 ש"ח) אתה יכול להסתפק ב Linksys.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצות שקבלת מבזק/בזב"ל הם לא רציניות כל עוד לא ברור כמה תעבורה עוברת מ-7 המחשבים שלך + הבלקברי אל האינטרנט וחזרה. האם מדובר על גלישה מזדמנת באינטרנט + דוא"ל או דברים יותר כבדים? שאלה נוספת -- איזה רוחב פס אתה קונה/יש לך בבזב"ל. לא כל נתב יכול להתמודד עם עומס תעבורה גבוה בין ה-WAN ל-LAN ולהפך.

לגבי המוצרים שהומלצו -- ה-LINKSYS הוא נתב משולב מודל ADSL. אני הייתי מתרחק ממוצר שעולה סביב 600 שקל וכובל אותך לבזק. מה יקרה אם מחר תרצה לעבור לכבלים? תשקיע עוד פעם את הכסף הזה? אם ה-WAG160N הוא חבר קרוב של ה-WRT160N הבעייתי (שהוא נתב עצמאי), אני בכלל לא הייתי קונה אותו. חפש רשת WRT160N ותקרא כמה בעיות יש למשתמשים איתו. ב-CNET הוא קבל 2 מתוך 5 כוכבים ובאמזון 3 מתוך 5.

ה-TP-LINK הוא מוצר טוב (סקירה שלי עליו יש כאן -- http://www.netcheif.com/Reviews/TL-WR1043ND/TL-WR1043ND.htm) אבל שוב -- הרבה תלוי במה אתה הולך להעמיס עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מדובר בפעילות רציפה של מחשבי -עם גלישה באינטרנט . + עבודה עם 3 עמדות עבודה של תוכנות ניהול ומכירות ( אינטגרל ) כמו כן שימוש לפי הצורך במכשירי בלאקברי בעיקר למייל ולפעמים פתיחת קבצים קלים .השימוש עם מתבצע בעיקר דרך Remote Desktop

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך היום קיבלתי מספר הצעות מספקים לגבי מכשירים משולבי ראוטר + מודם מדגם : D-Link-655 אבקש לקבל חוות דעת לגבי מכשיר זה ולגבי נתב/ מודם נוסף שבזק מספקת עם התחייבות ל 36 חודש -D-Linkׂ2760UN . כמו כן אשמח לקבל חוות דעת / ביקורת לגבי מתג זה D-Link DGS-1016D/GE Gigabit 10/100/1000 Switch 16 Ports. תודה לעוזרים . חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...