מעוניין במחשב 13.3 עד כ-5.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במחשב 13.3 עד כ-5.5K

shai87

Recommended Posts

* מטרות המחשב?עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (הירוס 3 :) ), צפיה בסרטים, לימודים (הנדסה כלשהי לא ידוע מה בינתיים, אבל אני לא צריך כרטיס גרפי מקצועי).

גודל המסך? 13.3, אם יש 14.1 קל שעונה על הדרישות זה בסדר גם

* משקל רצוי? עד 2.2 קילו

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)? מעדיף שיהיה, אבל זה פרמטר פחות חשוב

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (DVI, וכו) עדיף שיהיה HDMI

* בלוטות? אפשרי כן

* גודל מינימלי של כונן קשיח?250

* צורב DVD? לא חובה

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? דל,, , לנובו

יש לי כמה מועמדים:

1)המועמד המוביל VOSTRO 3300 בקונפיגורציה הכי גבוהה.

שתי בעיות הן חוסר בHDMI שאני אוכל להתמודד עם זה, אני אגור עם החברה שלי שיש לה חיבור כזה, מה גם אני לא מוריד וסדרות.

בעיה נוספת והחשובה היא זמן של שעתיים בלבד, אני שוקל לקחת סוללת 4 תאים נוספת או אפילו 8 לגיבוי.

הסיבה שהוא המועמד המוביל היא שראיתי את המחשב בעיניים והוא פשוט מרגיש לי נהדר בעין ובידיים והתאהבתי במחשב הזה.

2)Toshiba Satellite Pro U500-1FV

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8969&perur=2&t=1&c=339

מגיע עם שלוש שנות אחריות שזה מעולה, , טובה מהווסטרו אבל לפי מה שהבנתי גם היא לא להיט.

הבעיה היא שהמעבד שלו I3 שאני לא יודע איך הוא ביחס למעבד I5 520M של הווסטרו, אני מאמין שבקומפיילרים של הנדסה אני ארגיש בהבדל.

יש לו מסך מבריק שזה מעצבן מאוד אבל אני אוכל להתמודד עם הבעיה הזאת, אני לא יושב כמעט בחוץ עם המחשב, הוא יהיה לשימוש בבית ובאוניברסיטה.

מה גם שיש לו דיסק קשיח במהירות 5400 סל"ד שזה נמוך מהווסטרו אבל הבנתי שלפעמים זה יתרון, לא מתחמם בקלות וזוכה לחיים ארוכים מה-7200

3)HP Pavilion DM3-1100ej

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8175&perur=2&t=1&c=320

משקל מצוין ( אני הולך על 13.3 בגלל בעיות גב ), סוללת 6 תאים שהבנתי שהיא טובה יחסית למתחרים, .

הבעיה היא שיש לו רק 3 ג'יגה , מסך מבריק, ומבנה המחשב שלו מרגיש לי לא הכי טוב זול ופשוט.

אחריות לשנה אחת אבל בהרחבה לשלוש שנים אגיע ל5K שזה בתקציב שלי , ככה שזה בסדר מבחינתי העניין הזה.

עוד פעם , אני משתוקק לקנות את הווסטרו, זה עסקי, מרגיש פשוט מצוין בידיים, 5 שנות אחריות.

אני מנסה למכור לעצמי ששתי הבעיות שלו שוליות.

אבל מה אם באוניברסיטה שעתיים בלבד יהיה מעט בשבילי? ואם אקח את 8 התאים, אז איפה הניידות והמשקל? הסיבה האמיתית שאני בכלל הולך על גודל מסך כזה?

עניין הHDMI היום אני ממש לא רואה את עצמי משתמש בזה, אבל העולם והטכנולוגיה משתנת, מאיפה לי לדעת מה יהיה בעוד כשנתיים איזה חידושים יהיו ואולי אצטרך את המחבר הזה.

אני בסיבוכים רציניים בגלל המחשב הזה.

אני פשוט לא מרוצה מהחסרונות בכל מחשב וזה משגע אותי, אני יודע שאין מחשב מושלם...

אם למישהו יש ניסיון עם אחד מהמחשבים כאן אשמח לדעת ולשמוע דעות.

בברכה, שי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מחפש מחשב שמזכיר את המפרט שלך.

גם אני נדלקתי על ה vostro 3300 אבל ירדתי ממנו בגלל שאין לו יציאת hdmi. (זאת אחת הסיבות שאני עומד להחליף את הנוכחי שלי)

דגם נוסף שראיתי - dell inspiron n3010. עוד לא יצא לי לראות אותו פיסית, אבל מהתמונות הוא נראה ממש אחלה.

ראיתי תצורה שלו שמגיעה עם i5 430m. אני אישית רציתי ללכת על מעבד חזק יותר (520 למשל) אבל לא ראיתי בדגם הזה.

הוא מגיע גם עם סוללת 6 תאים, ויש גם תצורה עם כרטיס מסך - ati hd 5470.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות את המחשב הזה כשהלכתי לראות את הווסטרו, מה אני אגיד לך , מרגיש כמו פלסטיק זול.

המפרט שלו מצוין אבל אני מחפש משהו שבנוי היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות את המחשב הזה כשהלכתי לראות את הווסטרו, מה אני אגיד לך , מרגיש כמו פלסטיק זול.

המפרט שלו מצוין אבל אני מחפש משהו שבנוי היטב.

אני עם ה3010 אחרי שראיתי אותו מול הvostro וגם אני פחדתי בהתחלה שהוא יהיה פלסטיקי וזול אבל הוא ממש ממש לא ככה

אני זוכר בחנות כשהשוואתי אותם ממש התרשמתי לטובה מאיכות בניה של ה3010 והוא לא היה ניראה לי יותר פלסטיקי מהvostro

מה גם שמאז שקיבלתי אותו טפו טפו טפו אני ממש מרוצה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם ה3010 אחרי שראיתי אותו מול הvostro וגם אני פחדתי בהתחלה שהוא יהיה פלסטיקי וזול אבל הוא ממש ממש לא ככה

אני זוכר בחנות כשהשוואתי אותם ממש התרשמתי לטובה מאיכות בניה של ה3010 והוא לא היה ניראה לי יותר פלסטיקי מהvostro

מה גם שמאז שקיבלתי אותו טפו טפו טפו אני ממש מרוצה ממנו

אוקיי, הווסטרו ירד כנראה.

היום השוואתי את האינספיריון החדש מול הטושיבה והHP ובהחלט הופתעתי לטובה מחומר הבנייה.

לא רע בכלל יחסית אליהם.

השאלה כמה הוא עמיד מאחורי השלדה שלו.

יש לך חוויות שאתה רוצה לספר על המחשב? הייתי בבאג ולא בדיוק נתנו לי להפעיל אותו אלא רק להסתכל חיצונית...

אשמח לשמוע דעות עליו.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born To Be Dead -

אני גם אשמח לשמוע חוות דעת על ה- inspiron מבחינת נוחות, ביצועים, יתרונות/חסרונות. איזה תצורה שלו לקחת?

shai87 באיזה סניף באג ניתן לראות אותו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בנהריה אבל שם יש רק את הדגם עם מעבד I3 וכרטיס מובנה.

אני לא מתכוון לקנות שם, אבל זה הכי קרוב אליי ורציתי להרגיש את המחשב לפני שאקנה במקום אחר בקונפיגורצייה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לפני שעתיים בבאג ואכן המחשב נראה ומרגיש מעולה.

אחרי 2 דקות ששיחקתי איתו רציתי כבר לקחת אותו איתי :)

קראתי את כל הביקורות פה, ונשארתי עם התלבטות קטנה - הכרטיס מסך.

אני לא מריץ משחקים ולא מתכוון להריץ. האם כדאי ללכת על כרטיס מסך מובנה או ATI ?

האם הכרטיס מסך המובנה מספק ביצועים טובים לעבודה שהיא לא משחקים? והאם הוא יכול לבצע פיענוח חומרה של סרטי HD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה קטנה:

כששחקתי עם המחשב בבאג ראיתי שכפתורי ה- F מתפקדים כ- Function ולא כ- F.

למשל כדי לסגור חלון במקום ללחוץ Alt - F4 הייתי צריך ללחוץ Alt - Function - F4 .

מעצבן ביותר.

אלו שקנו את המחשב, האם אפשר לבטל את המצב הזה?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...