מה לעשות כנגד זרם במחשב? מה לקנות ? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות כנגד זרם במחשב? מה לקנות ?

shloosh

Recommended Posts

תודה על התגובות והדאגות.

השאלה היחידה שלי לבחור שאמר שאני יכול להשתמש באל -פסק, האם גם מייצב מתח זה בסדר??

אני לא צריך השהיה כי מדובר במחשב נייד.

איך החבר הזה?

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=dizingof

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למחשב הנייד אין צורך באל פסק. השנאי שממיר את המתח מזרם חילופין לזרם ישר, עושה את העבודה. לכן כל התחשמלות ממחשב , לא קשורה בכלל לרשת החשמל הבייתית.

אל פסק יוצר זינה צפה בשביל המחשב הנייח, לא הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין הרבה בחשמל (כמעט כלום אפילו) אבל אצלי בדירה הישנה מאוד ששכרתי לפני 10 שנים היו בעיות חשמליות דומות שאין לי דרך להסביר את כולם.

הארקה זה המסקנה המתבקשת אבל היו שם תופעות מוזרות.

כמעט כל מכשיר חשמלי שחובר לחשמל, בין אם זה היה מחשבים או טלוויזיות היה מחשמל.

בנוסף היתה שם תופעה מעניינת עם הטלוויזיה שגם קשורה למערכת החשמל.

כל פעם שהזזתי את הטלוויזיה הצבעים השתנו.

הייתי צריך לנתק אותה מהחשמל ל20 דקות ולחבר שוב כדי שהמגנטיות תתאפס.

ואם הייתי מזיז אותה טיפה שוב היו מתחילים להשתנות הצבעים.

כל התופעות האלה קרו ברוב השקעים בבית (אולי אפילו בכולם אבל לא טרחתי לבדוק במקומות לא רלוונטים).

ברחתי משם אחרי שנה.

הבעיה עם המגנטיות בטלוויזיה לא היתה קיימת לפני ומאז שעזבתי את החור ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי את העניין...

אבל הקטע הוא שההתחשמלות קיימת רק כאשר הנייד מחובר לחשמל עם המטען.

כשאני עובד עם הסוללה שלו אין שום התחשמלות,וכשהוא מחובר עם המטען לשקע זה כן קורה לפעמים.

(החלפתי גם את המחשב וגם את המטען 3 פעמים כבר) אז זה די בטוח קשר לרשת החשמל ולא למחשב עצמו.

דרך אגב החשמל הסטטי גובר כשאני עובד באינטרנט עם כבל ולא ברשת האלחוטית.

כשאני מחבר את הכבל הרשת למחשב ואני נוגע מתחתיו אני ממש מרגיש זרם עוד יותר מהרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל זורם בכפות ידיך

לחי, צוואר, כתף

חשמל זורם מסביב אליך

ככה לאט עכשיו... (רעש של התחשמלות כל שהוא)

אולי אפשר לחיות עם זה כמה זמן ולא יקרה כלום.

אבל זה לחיות בפחד מחשמל כל פעם שאתה מחבר משהו או נוגע במשהו מחובר.

ואולי יום אחד תיגע בדברים הלא נכונים והחשמל ירוץ דרכך ויעשה ממך ברביקיו.

מה שאתה מרגיש יכול להיות רק קצה הר הגעש שרוצה להתפרץ.

אני אומר או שתצא משם או שתסדר את זה.

מה אתה צריך לעשות לך טראומות משוקים חשמליים.

אפילו בבית משוגעים זה נחשב טיפול קיצוני למקרים חריפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהנדסאי חשמל, אם אתה מתעקש לא להוציא כסף על חשמלאי שיציל את החיים שלך ושל משפחתך ועל הדרך יפתור לך את הבעיה, אבל בכל זאת ממש רוצה להוציא כסף על דברים אחרים תשקיע במצבה טובה כי זה רק שאלה של זמן מתי מישהוא יהרג אצלך בבית.

אהה אם אתה רוצה להסתכן יותר, אז תן לאחים הקטנים ( אם יש ) או לאחיינים הקטנים לשחק בסכינים חדים, או אולי לקשור סרט שיכסה את העיניים ולחצות את הכביש בריצה, והכי חשוב שתשקיע כסף באיפוד זוהר בזמן הריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדמה הראשית של הבית שלך מנותקת - אם מגיע אליה זרם היא לא תעביר אותו לאדמה כמו שצריך להיות אלא תביא אותו לכל גוף מתכתי של כל מתקן חשמלי בבית - במקום להגן אליך היא תעשה את ההיפך ותעביר כל זרם שמגיע אליה עד אליך, בכל מקום שבו תיגע במשהוא מתכתי שמחובר לחשמל

אם לא קופץ לך כל הזמן מפסק פחת זה אומר שאין לך מפסק כזה או שהוא לא תקין - עזוב אדמה, כשתתחשמל (בין אם דרך מערכת האדמה או ללא קשר) לא תהיה לך כל הגנה שתעצור את הזרם ואתה תמשיך להתחשמל מ 240 V בלי ליכולת פיזית להזיז את היד ממקור הזרם (כי תהיה משותק) עד שתמות

העובדה שאתה מתחשמל מכל דבר שיש לך בבית אומרת שכבר מגיע זרם למערכת האדמה מאיזה שהיא נקודת תקלה. מערכת האדמה לא מחכה לתקלה - כבר יש תקלה וכבר עכשו הזרם הולך אחריך לכל מקום בבית. אם הוא יתחזק (זה יבוא - בלי שמץ של אוליי - וכשיבוא יהיה חזק ובהפתעה) אתה תתחשמל בזרם מלא של 240 V דרך הדבר הראשון שתיגע בו (מערכת האדמה הלא תקינה תעביר את הזרם ממקום התקלה עד אליך) ותמות (בלי מפסק שיעצור את זה)

יש לך 3 תקלות חמורות בו זמנית. אם עדיין לא הבנת את זה אחי אתה ב ק א נ ט י ם

אם אתה עדיין מחפש מה לקנות - חד משמעית כפפות גומי עבות ולא להוריד אותם כל זמן שאתה נמצא בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדמה הראשית של הבית שלך מנותקת - אם מגיע אליה זרם היא לא תעביר אותו לאדמה כמו שצריך להיות אלא תביא אותו לכל גוף מתכתי של כל מתקן חשמלי בבית - במקום להגן אליך היא תעשה את ההיפך ותעביר כל זרם שמגיע אליה עד אליך, בכל מקום שבו תיגע במשהוא מתכתי שמחובר לחשמל

אם לא קופץ לך כל הזמן מפסק פחת זה אומר שאין לך מפסק כזה או שהוא לא תקין - עזוב אדמה, כשתתחשמל (בין אם דרך מערכת האדמה או ללא קשר) לא תהיה לך כל הגנה שתעצור את הזרם ואתה תמשיך להתחשמל מ 240 V בלי ליכולת פיזית להזיז את היד ממקור הזרם (כי תהיה משותק) עד שתמות

העובדה שאתה מתחשמל מכל דבר שיש לך בבית אומרת שכבר מגיע זרם למערכת האדמה מאיזה שהיא נקודת תקלה. מערכת האדמה לא מחכה לתקלה - כבר יש תקלה וכבר עכשו הזרם הולך אחריך לכל מקום בבית. אם הוא יתחזק (זה יבוא - בלי שמץ של אוליי - וכשיבוא יהיה חזק ובהפתעה) אתה תתחשמל בזרם מלא של 240 V דרך הדבר הראשון שתיגע בו (מערכת האדמה הלא תקינה תעביר את הזרם ממקום התקלה עד אליך) ותמות (בלי מפסק שיעצור את זה)

יש לך 3 תקלות חמורות בו זמנית. אם עדיין לא הבנת את זה אחי אתה ב ק א נ ט י ם

אם אתה עדיין מחפש מה לקנות - חד משמעית כפפות גומי עבות ולא להוריד אותם כל זמן שאתה נמצא בבית

מסכים עם כל מילה....

בכל המכשירים בבית אתה מרגיש התחשמלות במגע?

זה בהחלט בלתי סביר.

המקבוק, זה בעצם של אייפל , לא?

כלומר הוא מקבל זינה חשמלית דרך שנאי... בלתי קשור להארקה של הבית.

עוד מישהו מקבל "התחשמלות" במחשב הזה?

יתכן שאתה מקבל את התחושה הזאת כשאתה על משטח אקרילן, או פלסטיק שיוצר חשמל סטטי?

עריכה

במקרה ובאמת יש לך בעיה בהארקה, אז פיתרון פשוט לבטל השפעה על המחשב (לא לפתור את הסכנה), זה אל פסק.

אל פסק יוצר מערכת של זינה צפה, שאין בה צורך בהארקה.

בנוסף תבדוק את ממסר הפחת בבית, אם לחיצה עליו מקפיצה אותו ומנתקת את החשמל.

אבל שוב, לדעתי הבעיות במחשבים לא נגרמות כתקלה בהארקה.

מצטער מראש על המשפט הבא...

חבל שאתה מדבר שטויות

לנושא השנאי אין קשר, מיד כשקראתי את זה אמרתי לעצמי בטח הוא מחבר כבל , אז השנאי לא יעזור...

מה גם שבהרבה לפטופים יש צורך בהארקה לשנאי למרות שהמוצא שלו צף.

לגבי UPS, זה שהוא ישתמש ב- UPS לא ינתק אותו מהארקה של הבית שעליה יש כבר מתח (יש לזה פתרון אבל לא אכנס לזה כאן כי זה כבר פשע..)

אני לא רואה פיתרון חוץ מלהזמין חשמלאי שיפתור את הבעיה.

נתקלתי בבעיה הזו (וגם פתרתי אותה) המון פעמים ושום מכשיר,מסנן ומגיני ברקים למינהם לא יפתרו את הבעיה.

אחרי התגובה הראשונה של "להזמין חשמלאי" חשבתי שזה יסתיים.

המצב דומה למישהו שיש לו דליפת גז בבית ומנסה לחפש מכשירים לסינון הריח....

שי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...