HIS 5770 בן יום מגיע ל85 מעלות במאמץ?? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HIS 5770 בן יום מגיע ל85 מעלות במאמץ??

11GnR

Recommended Posts

היי

קניתי HIS 5770 והוא אחרי חודשיים שלושה נדפק והגיע ברגע ל100 מעלות

שלחתי לתיקון ולקח שלושה שבועות שיחזירו לי אותו

הפעם הביאו לי כרטיס עם יציאה אחת למסך (DVI) במקום שתיים, כמו שקניתי (קניתי בכוונה כי בעתיד אני אקנה עוד מסך)

והכרטיס חדש מגיע ל85 מעלות במאמץ! (לא עושה OC)

אני יודע שזה לא ישרוף אותו בקלות, אבל הגיוני ש5770 בן יום מגיע לטמפרטורה של 5870 ? הישן היה מגיע ל70 מעלות במאמץ... עכשיו עוד לא שיא הקיץ והיום היה קריר יחסית, אני לא רוצה לחשוב מה יקרה בשיא הקיץ. המאורר מסתובב בסדר, המארז הוא CM690 והמאוררים מסתובבים טוב, המעבד באותה טמפרטורה כמו פעם, אז לא יכול להיות משהו מהמארז.

יש למישהו מושג מה יכול לגרום לבעיה ? ניסיתי גם דרייבר ישן יותר (ניסיתי קודם את האחרון, 10.6)

אגב החנות ממנה קניתי שהייתי צריך לחכות 3 שבועות והביאה לי כרטיס שונה ודפוק היא פנדה. כשקניתי מהם קניתי בטעות לוח MINI ATX לCM690 ולא אמרו לי מילה, עכשיו נדפקתי בלי חריצי PCI (הכרטיס מסך חוסם אחד, והיחיד שנשאר יחסום לחלוטין את האוויר לכרטיס מסך), בלי אפשרות לחבר את המאוררים ללוח ובלי אפשרות לCF נורמאלי (החריץ השני הוא PCIE X4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנת מהם לוח ספציפי, והם סיפקו לך אותו.

אם הם היו שואלים "אתה בטוח שאתה רוצה את הלוח הזה?" אז היית אומר שהם מציקים.

אם יש חיבור בכרטיס בנוסף ל-DVI, אז אין בעיה לחבר כבל -DVI במידה ותרצה לחבר עוד מסך.

לגבי הטמפרטורה, היום היה דווקא חם יחסית...

איזה דגם של כרטיס יש לך עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנת מהם לוח ספציפי, והם סיפקו לך אותו.

אם הם היו שואלים "אתה בטוח שאתה רוצה את הלוח הזה?" אז היית אומר שהם מציקים.

אם יש חיבור בכרטיס בנוסף ל-DVI, אז אין בעיה לחבר כבל -DVI במידה ותרצה לחבר עוד מסך.

לגבי הטמפרטורה, היום היה דווקא חם יחסית...

איזה דגם של כרטיס יש לך עכשיו?

אם היו שואלים אותי אתה בטוח שאתה רוצה לוח שלא מיועד למארז שלך במחיר של לוח יותר טוב, לא, לא הייתי אומר שהם מציקים.

הכרטיס הוא HIS 5770

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...