Nintendo 3DS היורש של DS האגדית נחשפה! - הדיון הרשמי - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nintendo 3DS היורש של DS האגדית נחשפה! - הדיון הרשמי

lev-27

Recommended Posts

ברור שצריך ליראות גימפלי

אבל גימפלי של MGS3 אנשים ראו ואמרו שזה מצוין

נינטנדו עדין לא חשפה את הגדולים שלה

זלדה 64 עם כמה אפקטים לא אומר לי כלום

וקיד איקרוס ניראה משחק גנרי

בכל מקרה הכרטיס מסך עצמו שעד כמה שידוע לי לא היה כרטיס מסך בDS

זה סימן שאלה אחד גדול

וזה יכול לשנות את המפרט מהקצה להקצה

עם זה יהיה חזק כמו המקביל של הנווידה ויתמוך בדברים סטנדרטים זה יפתור המון בעיות במפרט

בעניין יש סימן שאלה עם הם יוכלו לישתמש גם בזיכרון של הקלטות משחק עצמם

בN64 היה משחק אחד בודד שישתמש בשיטה כזאת -להציג גרפיקה טובה יותר

אני מדבר על שימוש בזיכרון הרגיל לדברים שצריכים מהיר

וכמו בPC עם הארד דיסק לנצל עוד לדברים שלא צריכים מהירות כזאת גבוה

עם זה יהיה אפשרי וידידותי למפתחים לא צריך יותר

עם לא זה יאכזב מבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה את הטריילר של Kid Icarus. הגרפיקה לא הרבה יותר טוב מ-DS הנוכחי. כל השמועות על 3DS מבוסס על ION התגלו כלא נכונות.[br]פורסם בתאריך: 22.09.2010 בשעה 13:52:48

מפרט חלש ומאכזב.

מצד שני - זה גם מה שאמרו על הDS , ומצבו טוב.

נקווה שהוא לא יהיה נחות גרפית תוך שנה שנתיים כמו הDS.

יהיה כיף לקבל מוצר מושקע גרפית מנינטנדו.

ליביו

DS היה נחות כבר ביום הראשון ככה שיש התקדמות כלשהי. בעיה שנינטנדו רוצים לעבוד על 200% רווח. בשנת 2004 כאשר החברה הייתה על סף פשיטת רגל הבנתי אותם. הפעם לא. שלא תבין לא נכון זכותם אבל אם סוני יפתחו את PSP2 והפעם הקונסולה תהיה טובה בבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה מאד רחוקה מסרטונים של RE.

בכל מקרה, אם מסוגלים למכור אייפוד טאץ' עם חומרה הרבה יותר מתקדמת ב-229$ ועדיין להרוויח (וכולנו יודעים כמה אוהבים רווח) אין שום סיבה בעולם שנינטנדו לא יצליחו להרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי מה שהבנתי כרגע זה שלכל מעבד כניראה יהיה 200+ מהירות שעון ולא שניהם מחוברים

חוץ מזה עוד כרטיס גרפי ב130 מהירות שעון ויהיה לו גם 4 מגה משלו (קצת -אבל צריך להבין איך המכשיר פועל בכלל )

ה64 מגה ראשי

על הניר חלש משמעותית מהאיפון שיש כרגע

בפועל צריך לירות תמחור וביצועים ומשחקים באמת ולא על הניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה מאד רחוקה מסרטונים של RE.

בכל מקרה, אם אפל מסוגלים למכור אייפוד טאץ' עם חומרה הרבה יותר מתקדמת ב-229$ ועדיין להרוויח (וכולנו יודעים כמה אפל אוהבים רווח) אין שום סיבה בעולם שנינטנדו לא יצליחו להרוויח.

צריך ליראות מה יקרה במציאות

הכרטיס מסך הוא סימן שאלה גדול

חוץ מיזה מי אמר לך מה המחיר בכלל ?

אולי הם ישיקו ב150$ -כרגע קשה מאוד לדעת

אם תשווה למתחרים שלו, ואנדרואיד, עם SOC של קורטקס A8 ג'יגהרץ 512 מגה וליבה גרפית יעודית (וזה רק בדור הנוכחי) הוא ממש חלש

נכון אבל הוא כניראה יעלה הרבה פחות וכניראה יהיה לו משחקים הרבה יותר טובים

לנינטנדו עוד לא היה מוצר שמתחרה בpc וה3ds כניראה גם לא יתחרה בpc

אותי בכל אופן המפרט יספק לניד עם התמחור יהיה טוב ויצאו משחקים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל מה זה הבדיחה הזאת,עם כול הכבוד לנינטנדו אני מאוכזב.

צפיתי לחומרה יותר טובה,למה הם מתקמצנים?

מאז ה- הם יוצרים עם גימיקים ללא גרפיקה רצינית.

אם פלאפון מסוגל להריץ unreal 3 ,

אז הקונסולה שלהם צריכה לעשות הרבה יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ה- הם יוצרים קונסולות עם גימיקים ללא גרפיקה רצינית.

אם פלאפון מסוגל להריץ unreal 3 ,

אז הקונסולה שלהם צריכה לעשות הרבה יותר מזה

ואתה תשלם אלפי שקלים על קונסולה כזאת ?

האיפון ומתחריו עולים כמו מחשב ומאפשרים הרבה פעילויות שיש במחשב

ה3ds זאת קונסולת משחקים -וזה ההבדל

חוץ מיזה מי אמר שהוא לא יריץ את אנריל ?

אנשים אומרים שלpsp היתה אותה כמות ראשי שזה נכון רק חלקית

לדגם הראשון היה רק 32 מגה וזה הגביל מפתחים בגלל התאימות לאחור -ככה שהוספת הזיכרון בדגמים אחרים לא בא לידי ביטוי חוץ מזמני הטעינה

ככה של3ds בעיקרון יש פי 2 כמות שהמפתחים יוכלו לנצל

מעבדים וכרטיסים גרפים קשה להשוות -אני מעריך יותר מהpsp פחות מהאיפון 4

צריך לזכור שהאיפון 4 מחזיק גם לגיטימית באוויר

ל3ds בטח תיהיה מערכת קטנטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפי שקלים? איך הגעת לסכום הזה? אייפוד טאץ עולה 229$ והחומרה שלו חזקה פי כמה וכמה מ-3DS. בנוסף, מוציאים עדכון חומרה כל שנה. אם חברות גדולות יתחילו לפתח משחקים ל-Appstore לנינטנדו יהיו חיים מאד, מאד קשים. קונסולת "דור הבא" של יותר חלשה מ-PSP. מאכזב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה יותר חזקה מהpsp

ועוד פעם אתה מפספס את הנקודה -כניראה המחיר יהיה אטרקטיבי וכניראה יצאו הרבה משחקים גדולים

יצא לך בכלל לשחק באיפון ? -חומרה פיצוץ אבל ממשק דפוק לרוב המשחקים ומאט מאוד משחקים טובים

לאיפון כרגע אין סלידר או צדפה או כפתורים רגילים -מה שמסרס המון מהחוויה של המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה יותר חזקה מהpsp

ועוד פעם אתה מפספס את הנקודה -כניראה המחיר יהיה אטרקטיבי וכניראה יצאו הרבה משחקים גדולים

יצא לך בכלל לשחק באיפון ? -חומרה פיצוץ אבל ממשק דפוק לרוב המשחקים ומאט מאוד משחקים טובים

לאיפון כרגע אין סלידר או צדפה או כפתורים רגילים -מה שמסרס המון מהחוויה של המשחקים

שלא תבין אותי לא נכון,אני מת לקנות קונסולה של ,מעולם לא היה לי.פשוט אני מפחד שבארץ המחיר יהיה גבוה מדי רק בגלל שזה יענו DS חדש הם ימכרו אותו בטח בסכום של 1800+,ואני מדבר על חנויות טובות כמו under dog .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח גם שה 3DS עוד לא מכר יחידה אחת, לעומת זאת יש כבר כמה עשרות מיליונים . נכון שזה לא בדיוק דמוגרפיה דומה, אבל מספיק לראות את אפיק סיטדל ורייג' לאייפון, ולהבין שנינטדו מפספסת בענק אם החומרה באמת כל כך חלשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

קרירין, זמנים השתנו. אנחנו כבר לא ב-2004. היום יש סמארטפונים עם חומרה מפלצתית, אייפודים, טאבלטים ועוד. ראית את Epic Citadel? הלסת שלי פגעה ברצפה. כמעט כמו Oblivion בקונסולה ניידת. החומרה של מדהימה. לשוק הזה מוציאים קונסולה מיושנת כבר ביום הראשון. מה יקרה עוד שנתיים כאשר אייפוד טאץ דור 6 יהיה פי עשרים יותר חזק? ב-2004 דחפו חומרה מיושנת להחריד עם גימיקים. ב-2011 הם עושים את אותו התרגיל פעם נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח גם שה 3DS עוד לא מכר יחידה אחת, לעומת זאת יש כבר כמה עשרות מיליונים סמארטפונים. נכון שזה לא בדיוק דמוגרפיה דומה, אבל מספיק לראות את אפיק סיטדל ורייג' לאייפון, ולהבין שנינטדו מפספסת בענק אם החומרה באמת כל כך חלשה

מפספסת ? את מי בדיוק ? זונות גרפיקה ?

החומרה הזאת הרבה יותר נורמלית מהds ושכחתם שזה מכשיר ניד

לי היה מספיק מכשיר בגרפיקת psp רק עם משחקים טובים והמכשיר הזה יותר חזק

מחזק.

קרירין, זמנים השתנו. אנחנו כבר לא ב-2004. היום יש סמארטפונים עם חומרה מפלצתית, אייפודים, טאבלטים ועוד. ראית את Epic Citadel? הלסת שלי פגעה ברצפה. כמעט כמו Oblivion בקונסולה ניידת. החומרה של מדהימה. לשוק הזה מוציאים קונסולה מיושנת כבר ביום הראשון. מה יקרה עוד שנתיים כאשר אייפוד טאץ דור 6 יהיה פי עשרים יותר חזק? ב-2004 דחפו חומרה מיושנת להחריד עם גימיקים. ב-2011 הם עושים את אותו התרגיל פעם נוספת.

אבל זה חלק מהבעיה כל שנה מכשיר חדש שזה נוגד את רעיון הקונסולה

ואל תשכח כמות הזבל שיש באיפון למרות החומרה

חוץ מזה אתה באמת רוצה לשחק משחקים כמו אובוויליון בנידות ? -כי אני לא

גם זלדות אני מעדיף בניחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...