Nintendo 3DS היורש של DS האגדית נחשפה! - הדיון הרשמי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nintendo 3DS היורש של DS האגדית נחשפה! - הדיון הרשמי

lev-27

Recommended Posts

נפח פנימי 2GB קיבל אימות. כנראה המפרט שנחשף על ידי IGN נכון.

Nintendo to sell Game Boy and Game Boy Advance "Virtual Console" games on Nintendo

3DS יגיע עם כרטיס זיכרון בנפח 2GB. נחמד. סה"כ 4GB.

נינטנדו לוקחים את שירותי מספר שלבים מעבר ל-DSI. הם ימכרו משחקים GBA, 3DSWARE, שירותי חדשות, ועוד. המצלמות הפנימיות מסוגלות לצלם בו זמנית עם המצלמות החיצוניות ליצרת 360 מעלות בתלת מימד.

Game Boy, Game Boy Advance, and other classic games will be sold in 3D via a Virtual Console service for

תאריך השקה: 26 בפברואר ביפן. באירופה וארצות הברית בחודש מרץ. מחיר: 25,000 יאן או 300$ בהמרה גסה. מאד גבוה. ייתכן במערב יהיה מחיר שפוי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה נסגר אתכם? אין התלהבות?!

סרטון של 3DS בפעולה:

:eek2: זה נראה טוב אפילו דרך המצלמה!

מידע על המכשיר:

מסך עליון בגודל 3.53 אינץ ברזולוציה 800X240 (לא רע בכלל)

מסך תחתון מסך מגע סטנדרטי של בגודל 3.02 אינץ ברזולוציה 320X240 (קפיצה בהשוואה ל-256X192 של DS)

משקל: 12 גרם יותר כבדה מ-Lite

מחיר: לא ידוע

זמינות: לא ידוע

סוללה: זמן עבודה כנראה כמו DSi

צבעים: שחור וכחול, אדום ושחור, שחור ואפור (השילוב הכי נורמלי, לדעתי). צבעים נוספים ייצאו בהמשך. מצורפת תמונה

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Nintendo3DS.jpg

מדובר ביורש הרשמי של DS או סתם עוד גרסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היורש הרשמי... אני אולי אפילו אשקול לקנות למרות שכרגע הנקסוס שלי עושה את העבודה בתור GBA

ממה שאני שומע בלי לראות את זה במציאות זה לא יעזור הרבה, הסרטונים שרצים לא מעבירים את אותו האפקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר ביורש הרשמי של DS או סתם עוד גרסה?

כבר הוכרז פורט של MGS3 אליו שזה משחק PS2 יחסית כבד לPS2

הDS בקושי הריץ משחקים באיכות גרפית של הN64

אז כן זה היורש הרישמי

כבר כרגע בטוח שיש לו הרבה יותר שטח אכסון לקלטות (או כל דבר אחר לא אמרו ) מהDS וכניראה גם מהPSP עם הMGS3 הולך להיות גרסה מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את התמיכה המלאה בתאימות לאחור. אני מת לשחק GTA Chinatown stories על המסך החדש. אגב, הנתונים של המסך התחתון אולי לא נראים מרשימים אבל מדובר בקפיצה משמעותית מאד במספר פיקסלים. המשחקים החדשים יראו מדהים, המשחקים הישנים יותר טוב. אני כל כך הולך לעשות משלוח אקספרס מ-. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 2500 ש"ח אני קונה מכל אתר מכובד שעושה PRE ORDER

GB שירת אותי שנתיים

GBC כ3 שנים

GBA SP שנתיים+ עוד 4 שנים בDS LITE

DS LITE מי שיצא (3 חודשים אח"כ) עד לפני 4 חודשים

DSI כ4 חודשים ועד ה3DS

נינטנדו לא מאכזבת אותי, אני יודע שיש כאלו שהם פריקים של אפל,, קונים רק סוברו ועוד... .

עד היום צחקתי על אנשים כאלו עכשיו הפכתי להיות אחד מהם,אני FANBOY (בן 34 ) של הקונסולות הניידות של .

:xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lowlow1001 בדרך כלל הנידות של יוצאות במחיר זול יחסית

די בטוח שהמחיר יהיה זול מ2500 שקל גם אחרי משלוח ומכס

אבל אני יחכה לגרסה האירופאית כי לך תדע אולי יחסמו את השרותי לפי אזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...