בעייה| לוח אם Asus M2A-VM HDMI - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה| לוח אם Asus M2A-VM HDMI

elyasaf755

Recommended Posts

היי, אני לא בטוח אם זה הפורום המתאים, ואני גם לא בטוח מה בדיוק הבעייה במחשב שלי, אבל אני חושב שזה הלוח אם שלי (דגם M2A-VM HDMI).

קודם כל: איך הבעייה קרתה? המחשב קרס והראה לי מסך כחול שעכשיו אני מצטער שלא ייחסתי לזה חשיבות ולא ראיתי מה היה כתוב בהודעה.

הבעייה:כשאני מנסה להפעיל את המחשב אז קורים מספר דברים -

1)המסך נשאר תקוע על התצוגה של הלוח אם (כל פעם שאני מפעיל את המחשב זה מראה לי את הפרטים של המחשב מהר, ואז יש תמונה של הדם של הלוח אם, ואז טוען את הווינדוס, ואני דיי בטוח שאתם כבר יודעים את זה אבל רק ליתר בטחון...).

2)המקלדת לא עובדת, לעומת זאת העכבר כן עובד, אז אני לא יכול ללחוץ על DEL או TAB ולהתעסק בשטויות שם...

3)אם אני מוציא את הכרטיס מסך שלי ומשתמש במובנה התמונה של הלוח אם נראית מטושטשת מאוד ורואים פיקסלים עניקיים עקומים...

עוד פרט קטן - המחשב שלי הגיע להתחממויות לא מהעולם הזה. הבעייה שאף פעם לא שמתי לב לזה כי הטמפ' היא בהתחלה רגועה, אבל כנראה אחרי כמה שעות משחק רצופות ב-BC2 המחשב שלי מתחמם בלי שאני ארגיש (אני הרגשתי את הביצועים במשחק אבל בהתחלה לא ידעתי על החום שהמחשב שלי מקבל...).

מקווה שעשיתי אשכול כמו שצריך ושהבנתם הכל וכמובן שתוכלו לעזור לי :xyxthumbs:

תודה מראש,

אליסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות שלך לא כל כך ברורות - מה זה בדיוק הדם של לוח האם? האם מערכת ההפעלה עובדת בצורה תקינה לאחר שהיא עולה? מתי בדיוק המקלדת לא עובדת?

בכל מקרה, לוח האם אמור להתחמם בצורה סבירה אך אם הוא רותח מדובר בבעיית חומרה ויש לממש אחריות על לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא ככה:

כשאני מפעיל את המחשב, המסך נשאר תקוע על התצוגה של הלוח האם, הרבה לפני שהמחשב טוען את מערכת ההפעלה.

ואני לא יודע אם הלוח אם מתחמם מאוד, אלא המחשב בכללי מתחמם מאוד, אולי המעבד - אני לא יודע בדיוק.

חשבתי שאולי תוכלו להגיד לי איזה חלק סביר להניח שהוא הבעייתי לפני שאני רץ לקנות אחד חדש...

ולגבי הדגם של הלוח אם - אני חושב שהבהרתי יפה מאוד מה הדגם...אין טעם לחזור ולהגיד לך שוב שהדגם של הלוח אם הוא M2A-VM (חברת אסוס).

המערכת הפעלה לא עולה.

המקלדת לא עובדת כשאני מפעיל את המחשב (ונשאר על התצוגה של הלוח אם, מתי שאפשר ללחוץ DEL ולהכנס ל- וכו'...)

ולגבי האחריות - אני חושב שעברו קצט יותר מ-3 שנים אז אני חושב שאני קצט בבעיה מהבחינה הזאת...

מקווה שעכשיו יותר ברורה הבעייה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה (?)

אני כבר אובד עצות, אני כבר מש שוקל לקנות לוח אם+מעבד בסה"כ 850 ש"ח.

אם אין לכם תשובות (מנהלים או המבינים), תגידו משהו , שאני לא אחכה לתשובה וארוץ לקנות את החלקים...

חשבתי ללכת לפורום אחר בהתחלה, המליצו לי עליכם כי אמרו לי שאתם נאוד מבינים בתחום וזה גם נשמע לי יותר הגיוני...

HELP??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לשלול שלא מדובר בבעיית IO. נסה לנתק את הכוננים ולהפעיל את המערכת כאשר לא הקשיח ולא הכונן האופטי מחוברים אליה. האם גם אז הוא נשאר תקוע ככה?

כמו כן, שווה להריץ בדיקת MEMTEST על הזיכרונות וMHDD או משהו בסגנון לראות את מצב הקשיח.

שווה אולי גם לנסות לאפס הגדרות בBIOS ולDEFAULTS ולראות איך המערכת מתמודדת. ייתכן וזה הלוח באמת, אבל לפעמים מדובר בסתם שטויות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רואה את הלוגו של הלוח אם, נסה ללחוץ על מקש TAB בשביל לראות אם הביוס מתריע על משהו.

תקראו את ההודעה הראשונה שלי טוב טוב, אני כל הזמן חוזר על אותו דבר, אני רואה את הלוגו של הלוח אם מטושטש ואני לא יכול ללחוץ על שום מקש, גל לא על DEL\TAB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דגם ספק הכוח שלך?

עשה את מה שהמליץ yz101:

שווה לשלול שלא מדובר בבעיית IO. נסה לנתק את הכוננים ולהפעיל את המערכת כאשר לא הקשיח ולא הכונן האופטי מחוברים אליה. האם גם אז הוא נשאר תקוע ככה?

כמו כן, שווה להריץ בדיקת MEMTEST על הזיכרונות וMHDD או משהו בסגנון לראות את מצב הקשיח.

שווה אולי גם לנסות לאפס הגדרות בBIOS ולDEFAULTS ולראות איך המערכת מתמודדת. ייתכן וזה הלוח באמת, אבל לפעמים מדובר בסתם שטויות קטנות.

תתחיל כמובן בניתוק הכוננים וגם כל רכיב אחר שמחובר ל- (מלבד המקלדת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את הלוגו מטושטש? מכיר את זה. כמעט בטוח בעיה בלוח. תעשה פריקת קבלים (ניתוק כבל החשמל מהמחשב ולחיצה על מתג ההפעלה של המחשב כמה פעמים), ותראה אם המחשב פועל לך. גם אם פועל וגם אם לא, אני חושב שזו בעיית . מה גם שאם המחשב פועל לך סביר להניח שהבעיה תחזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...