תופעת הפסבדו מדע לשימוש במגנטים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעת הפסבדו מדע לשימוש במגנטים

חובב-מדעH

Recommended Posts

בוודאי שאין מי מאיתנו שלא מכיר את המגנט.

(כן המגנט הזה שאנו מדביקים על המקרר)

אבל למעשה אנו יודעים עליו כל כך מעט (הציבור הפשוט) שחברות מסחריות מנצלות את הבורות הזו

בכדי לגרוף כספים מהציבור התמים, הטיפש(סליחה), והאוהב להאמין בכל דבר שמוכרים לו.

אם תהיתם על מה אני מדבר אז מדובר על תרפייה באמצעות מגנטים, וכן מוצרים שהוכנסו בהם מגנטים.

החברות הללו ללא בושה, וללא רקע מדעי וללא רקע ניסויים קליניים מבטיחים נסים ונפלאות

עד כדי כך שהם אפילו מבטיחים ריפוי מסרטן.

הפוטנציאל הנהדר הזה (ציבור צרכנים הנ"ל) הביא לכך שחברות מייצרות כמעט כל דבר

עם מגנטים (ובמחירים פנטסטיים לחברות) ומצליחים לשכנע שזה באמת עובד.

חברות מייצרות מוצרים כגון:

- מזרנים

- שמיכות

- מדרסים

- שרשראות, תליונים

- צמידים

- חגורות גב

ועוד כהנה וכהנה והרשימה ארוכה וארוכה.

בבדיקה מקיפה שערכתי מסתבר שה- FDA אסר לפרסם כל חומר או מוצר ממגנטים שיש בו כביכול

להביא איזושהי תועלת רפואית ובין אם לאו.

גם ה- FDA וגם הרשות להגנת הצרכן באמריקה תבעו מס' יצרנים שהתעו את הציבור כשמכרו מזרנים עם מגנטים.

הסיבה : עד היום בכל המחקרים הרציניים שבוצעו לא נמצא מחקר אחד שיאשש את הטענות של תומכי השימוש במגנטים.

גם בבריטניה, ונורבגיה נאסר על פרסומים כוזבים בשימוש המגנטים.

למרות זאת חברות מתוחכמות מאוד מצליחות לעקוף זאת בעזרת שיווק רשתי הידוע כ- MLM (שזוהי צורה אחרת למעשה של פרמידה)

והם אינן מפרסמות זאת בכלל מחשש :

1. לתביעות כספיות.

2. חשופים לביקורת אנשי וגופים צרכניים שיוכיחו אותם כשרלטנים.

ובכל זאת איך הם עדיין מצליחים בשיווק האדיר שלהם כשזה מתבצע מפה לפה וללא כל פרסום במדיה הציבורית?

(אענה בהמשך)

מאחר והחומר הטכני המדעי שסותר לגמרי וחד משמעי את "טכנולוגיית המגנטים" (המפוברקת) כל כך רב

אני בכוונה נמנע מלהביאו זה עתה ומאוחר יותר לכשיתבקש אביא אחת לאחת את הטענות לגבי נפלאות

המגנטים ואת הסתירה המדעית.

אשמח לשמוע תגובות בעד ונגד ולעמוד כנגד האתגר של תומכי ה- SCAM הזה כפי שמוגדר לא אחת ע" חוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האנשים ככלל הם טפשים, זה למה. אם לא שמת לב, בתקשורת הישראלית לא רק שמותר לפרסם מוצרים שכאלו, ניתן גם לפרסם "שירותים" כגון הסרת עין הרע ו"ריפוי באמצעים רוחניים" - בתשלום, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בעד שאנשים יקנו את החרא הזה.

אם בני אדם מספיק טיפשים בשביל לשלם עבור רופאי אליל, קוראים בקפה, תה, עלי נענע, הפרשות גוף וכיוצ"ב,

או להאמין בשטויות כמו שאנרגיה ממגנט מקרר מסכן (שיקחו את הזה של האינסטלטור מהמקרר וישימו מתחת לסדין!)

תרפא להם כל מחלה שהם לא חולים בה במקרה אז לא מגיע להם להחזיק כסף בידיהם להרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הסתובב חודשיים עם איזה כפתור מודבק לפלאפון שלו - "נגד קרינה", רק כי אמא שלו הכריחה אותו.

והיא עדיין כועסת עלי ששיכנעתי אותו להעיף את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הבנו שלמגנט אין כל השפעה בריאותית.

אבל האם יש לו השפעה כלשהי על מניעת היווצרות אבנית ושמירה מפני סתימת עורקים במכונת כביסה?

או ששוב יצאנו אידיוטים כשהטכנאי שהתקין את המכונה החדשה מכר לנו מגנט להתקנה כחבק על צינור כניסת המים?

(ואני לא אספר כמה שילמנו עליו כי זה באמת לא נעים, אבל בגלל שזה יקר זה עושה לנו הרגשה של ביטחון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מבלי להכיר את ההשפעות של מגנטים על אבנית ספציפית, אני יכול להגיד שזה בולשיט... למה? כי הרי שום דבר לא יוצא מהצינור הזה חוץ מבכיוון הזרימה. אם המגנט הזה היה עוצר משהו, זה היה נשאר שם ובהדרגה פשוט פוקק את הצינור, והמכונה היתה מפסיקה לעבוד. מסקנה? הוא לא עושה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הסתובב חודשיים עם איזה כפתור מודבק לפלאפון שלו - "נגד קרינה", רק כי אמא שלו הכריחה אותו.

והיא עדיין כועסת עלי ששיכנעתי אותו להעיף את זה.

האמת שבזמנו עשינו בדיקה בצבא עם המדבקה והיא כן מורידה את רמת הקרינה של המכשיר בכיוונים מסויימים, שוב זה לא אומר שזה מוריד את הסיכון אם קיים לחלות במחלות מסויימות אבל היא לא חסרת תועלת לגמרי ההבדל היה רציני.

גם מבלי להכיר את ההשפעות של מגנטים על אבנית ספציפית, אני יכול להגיד שזה בולשיט... למה? כי הרי שום דבר לא יוצא מהצינור הזה חוץ מבכיוון הזרימה. אם המגנט הזה היה עוצר משהו, זה היה נשאר שם ובהדרגה פשוט פוקק את הצינור, והמכונה היתה מפסיקה לעבוד. מסקנה? הוא לא עושה כלום.

אז זהו שאתה עכשיו מדבר שטויות, אבנית נוצרת בקשר אלקטורליטי שנוצר מיונים חופשיים במים מגנט חזק כן מבטל את הקשר הזה ומונע מהאבנית להצתבר, שוב הוא לא מעלים אותה הוא פשוט מונע יצירה של קשרים יוניים במים, המינרלים פשוט נשארים במים במקום על הצנרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת ההסבר שקיבלנו - חילוף יונים בעלי מטען חיובי ביונים עם מטען שלילי

מפחית את היקשרות המלחים ויצירת אבנית.

הבעייה היא זרימת מים מהירה בצינור ההזנה בו המים חולפים על פני איזור המגנט מהר מאד,

ולכן גם אם תיאוריית חילוף היונים נכונה, משך קצר של ההשפעה המגנטית נראה לי הופך אותה ללא יעילה.

איפה המדענים מתחילת הדיון?

מדענים ישנים בלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבזמנו עשינו בדיקה בצבא עם המדבקה והיא כן מורידה את רמת הקרינה של המכשיר בכיוונים מסויימים, שוב זה לא אומר שזה מוריד את הסיכון אם קיים לחלות במחלות מסויימות אבל היא לא חסרת תועלת לגמרי ההבדל היה רציני.אז זהו שאתה עכשיו מדבר שטויות, אבנית נוצרת בקשר אלקטורליטי שנוצר מיונים חופשיים במים מגנט חזק כן מבטל את הקשר הזה ומונע מהאבנית להצתבר, שוב הוא לא מעלים אותה הוא פשוט מונע יצירה של קשרים יוניים במים, המינרלים פשוט נשארים במים במקום על הצנרת.

כפתור שמודבק בגב המכשיר יכול להפחית את הקרינה שמגיעה לראש???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת ההסבר שקיבלנו - חילוף יונים בעלי מטען חיובי ביונים עם מטען שלילי

מפחית את היקשרות המלחים ויצירת אבנית.

הבעייה היא זרימת מים מהירה בצינור ההזנה בו המים חולפים על פני איזור המגנט מהר מאד,

ולכן גם אם תיאוריית חילוף היונים נכונה, משך קצר של ההשפעה המגנטית נראה לי הופך אותה ללא יעילה.

איפה המדענים מתחילת הדיון?

מדענים ישנים בלילה?

[br]פורסם בתאריך: 11.06.2010 בשעה 11:45:02
על זה אני מדבר על חוסר ההבנה הבסיסי אודות "המגנט"

המגנטים שאנו מכירים הם "סטטיים" כלומר אין בהם כל זרימת זרם חשמלי.

לפיכך אין כל תהליך אלקטרוליטי.

יש הבדל בין אלקטרומגנט שהוא מופעל ע"י זרם חשמלי לבין מגנט סטטי.

אומנם נראה לי בלוף העניין הזה של המגנט על צינור המים אבל אני חייב

לומר שאינני יודע על המוצר הזה ולא קראתי את הנתונים הטכניים שלו בכדי לחוות דיעה.

ככלל עוצמת המגנטים הסטטיים יכולה להגיע בין 20 -30 גאוס (אלו שמצמידים על המקרר)

ומגנטים חזקים יותר ל- 3000 גאוס, עוצמה זו אין בה בכדי להשפיע ובוודאי לא על מים.

ראיתי שישנה חברה בשם ניקן Nikken שמוכרת בלופים באצטלת הסברים מדעיים מפוברקים

הם מנצלים זאת בכדי למכור לטמבלים ערכות שינה כמו מזרנים, שמיכות (כמובן עם מגנטים)

אנשים שקונים זאת כל כך מושפעים מהפרסום שהם באמת מדווחים על שיפור,

התופעה הזו כל כך ידועה כיוון שהיא נצפתה בכל המבחנים הקליניים והיא נקראת תופעת "הפלסבו" Placebo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמו ד"ר פרנץ מסמר מאמין גדול במגנטיזם לפחות

כמו אני מאמין באסטרולגיה, גרפולוגיה, תחית המתים

ושדים ורוחות.

פאקט - אנשים עושים מזה הרבה כסף.

מי זה הד"ר מסמר הזה ?

:kopfpatsch:

http://en.wikipedia.org/wiki/Franz_Mesmer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 11.06.2010 בשעה 11:45:02

על זה אני מדבר על חוסר ההבנה הבסיסי אודות "המגנט"

אנשים שקונים זאת כל כך מושפעים מהפרסום שהם באמת מדווחים על שיפור,

התופעה הזו כל כך ידועה כיוון שהיא נצפתה בכל המבחנים הקליניים והיא נקראת תופעת "הפלסבו" Placebo

טוב, אז עכשיו אני חושב שעשיתי עסקה טובה מאד:

שילמתי 200 שח עבור מגנט בלוף שנותן לי תחושה טובה (פלסבו) .

מנגד הפסקתי לרכוש תוספים נגד אבנית שמומלץ להוסיף לכל מחזור כביסה וגם הם לא שווים שום דבר

כי בכל מקרה מכונת כביסה מהדור החדש מחזיקה 6-8 שנים עם או בלי מגנט או תוספים נגד אבנית.

אז ה- 200 שח מתקזזים מול החיסכון של אי רכישת תוספים , יוצא ששילמתי נטו 0 עבור פלסבו (מביא לי סיפוק ואושר).

משתלם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...