האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

בקשר לעיצוב? אני דווקא אהבתי - דק ואלגנטי.

אני מסכים עם

אגב אני חייב לציין כי העיצוב בהחלט ג'נרי יותר מעיצובים קודמים, לדעתי מעטים מאד יחשבו כי האייפון החדש יפה יותר מקודמו.

יחסית לאייפון הישן הוא ממש לא משהו ונותן תחושה של חוסר חדשנות.

חסר פה הטאצ' האלגנטי המעוגל והחלק של .

לדעתי, הניסיון של להפריד את ה 4G גם מבחינה ויזואלית לא מוצלח בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

140 גרם זה לא כזה הרבה, אאל"ט ה-N95 שוקל יותר ובטח שבטח ה-N97 שזה טנק מלחמה בגודלו.

גיזמודו חשפו והרסו לאפל כמו שידענו ימים רבים לפני, השקה יבשה קצת בלי הטררם הרגיל של ג'ובס כמו שאוהב לעשות.

מצד אחד העיצוב החדש חמוד בגלל שהגב לא נשרט בטענה וזה באמת כמו שטוענים שהוא עשוי כמו המסך. מצד שני הוא שטוח-מרובע שכזה ונראה שלא יהיה נוח לאחוז בו לאורך זמן כמו באייפונים/דים הישנים שהיה להם "אדג'" (החליקו פינות) והוא איבד את קסם היוניבודי שאפל אהבה להישתמש בו, אך הוא קיבל מסגרת שמשמשת כאנטנה (מי יתן והקליטה ב-WIFI תשתשפר!).

אגב, אני חייב לציין שמאוד אהבתי בסרטון פרסום החדש על העיצוב והפונקציות החדשות את הקטעים שבהם הראו איך מייצרים את המכשיר. כל הרובוטים וכל התהליך ייצור תמיד עניין אותי (הן באייפון והן בכל מיני דברים אחרים).

טוב, נחכה לסקירות ונראה מה הוא שווה. ;)

נ.ב-

אותי יותר מעניין המגנים שיצאו למכשיר מאשר המכשיר עצמו, כנראה יצא מגן בסגנון של האייפון הקודם כמו שאפל הסתירה את המכשיר החדש.

נ.ב2-

מתי המסך כבר יגדל ל-4 אינש'!? ה3.5 הזה כבר רץ ב-4 דורות וכמו שאביב גפן אמר- "רוצים שינוי!" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב2-

מתי המסך כבר יגדל ל-4 אינש'!? ה3.5 הזה כבר רץ ב-4 דורות וכמו שאביב גפן אמר- "רוצים שינוי!" :lol:

מבסוט לגמרי מהגודל של 3.5, נמאס מהגדילה המתמשכת של הסמארטפונים לגודל מפלצתי, האיפון החדש בהחלט בגודל פיזי מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמחזיק באייפוד טאץ', יש קטעים שהייתי שמח אילו המסך היה 3.7 או אף 4 אינטש' (יש קטע בטאץ' איפה שבאייפון ממוקמת האפרכסת שהיה ניתן "למשוך" מעט את המסך לרוחב). כמובן שלא צריך להפריז למסך 4.3 כמו ב-HD2. זה כבר גורם למכשיר להיות מגושם וגדול.

יש לציין שאני דיי אנטי 4:3 כמו באייפאד וגם נגד 21:9 כמו באיזה מכשיר של שנראה כמו מקל. או 16:9 או 16:10 כמו שמקובל לרוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, רק חבל שעשו אותו מכוער.. מרובע כזה מגעיל , העיצוב של הדור הקודם הרבה יותר יפה. מוזר, דווקא בדר"כ לאפל יש עיצובים יפים מאוד .

גם אני בהתחלה ממש לא התלהבתי מהעיצוב.

אבל דווקא עכשיו הוא נראה לי מאוד אלגנטי ונקי, הרבה יותר מוצק,חזק ויוקרתי מהקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק יכולים להציג פיצ'ר שקיים בישראל כבר יותר מ5 שנים (בישראל!) כמשהו חדש וגאוני.

וואי, Video Calls? :o

והקטע של המחיצות? מזה השטויות האלה?

יש לי את זה גם בE75, זה פשוט נוח יותר לייצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...