קורס ccna + mcitp בהתמחות אבטחת מידע או ללמוד רק אחד מהם?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס ccna + mcitp בהתמחות אבטחת מידע או ללמוד רק אחד מהם??

ilansery

Recommended Posts

שלום שמי אילן....אני מאוד מאוד צריך את עזרתכם שמעתי שבאתר הזה יש חבר"ה שמאוד מתמחים בתחום הזה ובכלל במחשבים.

ברצוני להיכנס לתחום הרשתות/תקשורת בהתמחות אבטחת מידע ואני מתלבט בין ccna ל-mcitp

יש מספר מכללות שמציעות את הקורס ccna+mcitp בהתמחות אבטחת מידע כגון מכללת סלע, האקריו וכ'ו...

מה שמוזר הוא שרק במכללת ג'ון ברייס שמתי לב שלא מציעים את שני הקורסים במקביל אלא בנפרד...בכל אופן

העתקתי לכאן את הקישורים של שלושת המכללות שאני שוקל ללמוד בהם

אני מאוד אשמח אם מישהו יוכל להקדיש כמה דקות ולעבור על הסילובסים בקצרה ויוכל להגיד לי מה עדיף ומה לא, אני מאוד מעריך את העזרה תודה רבה.

מכללת סלע:

http://www.sela.co.il/?CategoryID=1717&courseId=16

מכללת ג'ון ברייס:

mcitp:

http://www.johnbryce.co.il/internetcatalog/CourseDetails.aspx?InternetDomainID=1488&SearchBy=domain&OldFileName=SearchResult.aspx&CourseNumber=8866&CompanyID=1

ccna:

http://www.johnbryce.co.il/internetcatalog/CourseDetails.aspx?InternetDomainID=1554&SearchBy=domain&OldFileName=SearchResult.aspx&CourseNumber=630&CompanyID=1

האקריו:

http://www.hackeru.co.il/index.php?act=course&id=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה ז"א אין קשר בין ccna לאבטחת מידע?

הרי סיסקו עצמה היא חברה שמתעסקת גם עם אבטחת מידע לא?

מה זה בעצם IINS Security?[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 23:30:38

מהנסיון של האנשים שאני עובד איתם (בבזק טכני - לעסקים) - אני יכול להגיד לך שבחברות הגדולות יש הרבה יותר מקום לCCNA לJUNOS ואבטחת מידע מאשר לMCSITP.

במיוחד אם יש לך ראש לCCIP.

אז אתה בעצם ממליץ לי ללכת על הקורס של ג'ון ברייס שבו אני לומד ccna+iins+jncia?

בעצם jncia זה כמו junos?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פעם ראשונה שאני רואה כל מיני שאלות על ההסמכות/קורסים הנושאים האלה

ודעתי היא

כמעט כל ההסמכות שעשיתי (אבטחת מידע ותקשורת) היו ללא קורס .

והקורסים שלעצמם די כללים ולא ממש ממוקדים ,תעשה BRAIN DUMPS

אל תצפה ליותר מידי מהקורסים/הסמכות (80 % דברים שלא תגע בהם בREAL LIFE SCENARIOS)

אלא אם כן הקורס ממש ממש זול או חינם :)

חצי שנה נסיון תכלס אפילו ברמה יותר נמוכה בנושא הנ"ל שווים יותר אם תעשה הסמכות NON STOP שנה שלמה

זה לפחות לפי הנסיון שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקראת סיום CCNA, אני נכנס בקרוב לסמסטר הרביעי שמדבר על gethering all together - בעצם עיצוב של הרשת בהתחשב על כל מה שלמדנו.

אני יכול להגיד לך,

שסיסקו דוגלת במשהו ששינה לי את צורת החשיבה, פתיחת קו החשיבה (mind wide open).

בגדול,

לדעתי אתה צריך להבין את השוני בין התחומי לימוד,

MCITP מדבר על מהנדס רשתות מוסמך מייקרוסופט שיודע להתעסק עם שרתי מיקרוסופט ואי -אילו אפליקציות נלוות.

CCNA - מדבר על רשתות בהוויה עמוקה יותר, הבנה של רשת ופרוטוקוליזציה, אביזרי וסוגי התכמסויות (ועוד ועוד, ACL,PAT,NAT,OSI וכו' וכו'..)

לצערי,

אין לי מושג מה השלבים הבאים בהם אתה יכול להתפתח במייקרוסופט בתחום הנ"ל,

מאידך, יש לי את ה-"מפה" שסיסקו מפרסמת לגביי הסמכות וקידומים עתידיים.

שורה תחתונה,

נסה להבין מה אתה רוצה , מה יותר מעניין אותך ותלך עלו,

אין נכון ולא נכון, עדיף ולא עדיף, יש עניין של ביקוש והיצע.. שהם פקטור שמעותי על תחום הלימודים שלך.

אני התחלתי ללמוד CCNA בגלל שהקורס היה ממש ,אבל ממש זול, ונשארבתי...

אגב,

כל הקורסים מכילים מספר שעות מועט מאוד , מאוד!!! כדי להבין על מה מדובר ב-CCNA, לדעתי בכ'א..

(יש כאלו שיסתייגו, אבל לא כולם יכולים להבין לעומק את החומר וכמובן לא כולם הגיעו מרקע של תקשורת וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MCITP עושים לבד בבית.

ממש לא משלמים כל כך הרבה בשביל ההסמכה הזאת.. מיותר.

אם עולם התקשורת מעניין אותך תעשה CCNA וכן הלאה וכן הלאה.

אני בכלל הייתי מציע לך לחשוב על דברים אחרים קצת לא בעולם ה IT

איזה קורס JAVA או C++

תקבל בסיס טוב ומשם יש יותר אפשרויות.

או אם להשאר בעולם ה IT תעשה איזה ADMIN או משהו בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לאילן ולכולם

גילוי נאות, אני נציגת ג'ון ברייס הדרכה.

בהמשך לשאלה ולשרשור שנפתח, אנחנו מאמינים שהלימודים צריכים לתת דגש למקצוע שאתה לומד ולא לצורך ריבוי הסמכות .

רושם חיובי בראיון עבודה אינו מושג דרך ריבוי הסמכות וחוסר נסיון בצידו. לכן, כדאי להתמקד במקצוע מסוים

ולהצטיין בו.

לאחר שתתקבל לעבודה תוכל להמשיך להתמקצע לפי הדרישות של מקום העבודה .

כמובן שכדאי להגיע לייעוץ ולבדוק באיזה מקצוע עדיף להתחיל .

אשמח לעזור בכל שאלה נוספת,

אורלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אולי כדי שאנסח מחדש למה שהתכוונתי מחדש קורסים זה דבר נחמדים ויכולים לעזור אם אתה לא יודע כלום כלום זה לתת יתן לך בסיס אחרי זה עדיף ללמוד לבד לפי דעתי לחסוך את הכסף.

, אנשים שלא מכירים יותר מידי את הנושא חושבים שהם יעשו קורס או הם היו תותחים בתחום שזה לא נכון ,

אילו קורסים עברת adam, ובאילו מכללות? מפתיע מה שאתה אומר. כל התלמידים שאני מדבר איתם מה- IITC סופר מרוצים.

עשיתי CCNA וCCNP ללא קורס

ובSECUIRTY עשיתי כל מיני קורסים והסמכות בכל מיני מכללות (בעיקר בגון ברייס ומכללת הייטק) , לפי נסיוני אין יותר מידי הבדל בין מכללה X למכללה Y (אולי איזה מסעדות יש באזור), אגב אין לי מושג מה זה " IITC ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן מנטלי אני יותר בכיוון של סיסקו והייתי שמח לדעת איפה אתה לומד ומה דעתך על הקורס סיסקו שמציעים בג'ון ברייס...יש קישור בדף הראשון

תודה רבה...

ועוד שאלה אחת, המטרה שלי בגדול זה להתפתח באבטחת מידע, פריצות הגנה וכו'. הייתי רוצה לדעת אם אתה חושב שהכרחי לקחת את שני הקורסים

mcitp+ccna כי מה שהבנתי אי אפשר לאבטח רשת בלי לדעת לנהל אותה שזה בעצם מה שמתאים לmcitp או שקורס סיסקו בלבד מספיק לי על מנת להתפתח באבטחת מידע

שוב תודה רבה...

אני לקראת סיום CCNA, אני נכנס בקרוב לסמסטר הרביעי שמדבר על gethering all together - בעצם עיצוב של הרשת בהתחשב על כל מה שלמדנו.

אני יכול להגיד לך,

שסיסקו דוגלת במשהו ששינה לי את צורת החשיבה, פתיחת קו החשיבה (mind wide open).

בגדול,

לדעתי אתה צריך להבין את השוני בין התחומי לימוד,

MCITP מדבר על מהנדס רשתות מוסמך מייקרוסופט שיודע להתעסק עם שרתי מיקרוסופט ואי -אילו אפליקציות נלוות.

CCNA - מדבר על רשתות בהוויה עמוקה יותר, הבנה של רשת ופרוטוקוליזציה, אביזרי וסוגי התכמסויות (ועוד ועוד, ACL,PAT,NAT,OSI וכו' וכו'..)

לצערי,

אין לי מושג מה השלבים הבאים בהם אתה יכול להתפתח במייקרוסופט בתחום הנ"ל,

מאידך, יש לי את ה-"מפה" שסיסקו מפרסמת לגביי הסמכות וקידומים עתידיים.

שורה תחתונה,

נסה להבין מה אתה רוצה , מה יותר מעניין אותך ותלך עלו,

אין נכון ולא נכון, עדיף ולא עדיף, יש עניין של ביקוש והיצע.. שהם פקטור שמעותי על תחום הלימודים שלך.

אני התחלתי ללמוד CCNA בגלל שהקורס היה ממש ,אבל ממש זול, ונשארבתי...

אגב,

כל הקורסים מכילים מספר שעות מועט מאוד , מאוד!!! כדי להבין על מה מדובר ב-CCNA, לדעתי בכ'א..

(יש כאלו שיסתייגו, אבל לא כולם יכולים להבין לעומק את החומר וכמובן לא כולם הגיעו מרקע של רשתות תקשורת וכדומה).

[br]פורסם בתאריך: 9.06.2010 בשעה 14:12:12
חבר"ה תודה רבה לכולם הייתי רוצה לדעת עוד משהו שחשוב לי

המטרה שלי בגדול זה להתפתח באבטחת מידע, פריצות הגנה וכו'. הייתי רוצה לדעת אם הכרחי לקחת את שני הקורסים

mcitp+ccna כי מה שהבנתי אי אפשר לאבטח בלי לדעת לנהל אותה שזה בעצם מה שמתאים לmcitp או שקורס סיסקו בלבד מספיק לי על מנת להתפתח באבטחת מידע

שוב תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...