קורס ccna + mcitp בהתמחות אבטחת מידע או ללמוד רק אחד מהם?? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס ccna + mcitp בהתמחות אבטחת מידע או ללמוד רק אחד מהם??

ilansery

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבטחת מידע היא מעבר לאיך ולמה.

מדובר פה על קונספט שלם של שיקולי דעת ותכנון משאבים.

בהסמכות האלו אתה לא לומד בעצם שום דבר שקשור ישירות לאבטחת מידע וגם לא בעקיפין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א אין קשר אז איך אני מאבטח את הרשתות/תקשורת אם אני לא יודע בכלל לעבוד איתם אני הרי חייב ללמוד ccna או mcitp בישביל לאבטח אותם

היי תקשורת היא רק פן אחד יש גם SYSTEM, קוד/תכנות, סוציאלי וכו'

CCNA יעזור לך בתקשורת אבל זה רק בסיס לתקשורת שזה יכול לעזור לך להבין איך מוצרי אבטחה מידע מסויימים עובדים אבל MULITCORE צודק זה לא אבטחת מידע לגבי ה MS - MCITP היא חברת שעושה מערכות הפעלה לא אבטחת מידע ולא תקושורת מבחינתי זה ממש לא רלוונטי לא רכפת לי איזה קורסים היא עושה.

עכשיו אתה צריך להבין שאבטחת מידע זה עולם ענקי את צריך להחליט מה את רוצה להתמקד, אם יותר מעניין אותך תקשורת באבטחת מידע אז אתה צריך ללמוד יותר

FW , ,PROXY ,וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי כ'כ מושג לגביי ג'ון ברייס, אבל לי יש בטן מלאה על חברת האם, מטריקס , ואשמור אותה לעצמי.

אני לומד באקדמיה של סיסקו עצמה דרך מייזם שלהם,

את כל החומר אני מקבל מסיסקו עצמה ורשום לאתרה ועושה מבחנים מול סיסקו ומקבל תעודות מסיסקו.

(אין לי כ'כ מושג כיצד זאת במכללות אחרות).

בכ'א את המבחן הסופי חיצונית לחברה כדי שלא יהיה איזשהו צל של ספק להטעיית התוצאות.

לדעתי,

אם אתה רוצה להתפתח ברשתות ולא מבין כ'כ מה מה מו, הקורס הזה יסדר לך דברים בראש ויכניס אותך לתוך העולם של ,

גם אם אתה סגור על אבטחת מידע, יכול להיות שכשתתחיל להרחיב אופקים תבין שזה לא התחום שמעניין אותך.

אצלי, בכל פרק שעוברים בחומר, כל פיסת מידע חדשה, משנה את הקו מחשבה שלי מקצה לקצה, אבל זה אני.

בניגוד להמון חבר'ה כאן, אני דווקא כן חושב שאתה צריך ללכת וללמוד קורס כלשהו (אני ממליץ על CCNA, אבל דעתי משוחדת),

ואחר כך לקבל פרופורציה והכוונה לעתיד,

אני , בניגוד להרבה חבר'ה מוכשרים כאן, הגעתי בלי ידע מוקדם לתחום , ברמה שאפילו לא הבנתי מה הצורך ב-IP.

בכ'א , לך לשמוע מה יש לג'ון ברייס או למתחרות שלהם להציע, התיעדוף אמור להגיע מתוך קריאה וחפירה על המוסדות בהם אתה מתעניין ללמוד.

אשמח לעזור בכל שתזדקק,

יש לך את הפרטים האישיים שלי, אתה מוזמן ליצור קשר.

מור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישמע יש לי חבר למד בסיסקו והכל היה ורוד והוא אפילו סיים בציון די גבוה, אבל, ביטלו להם את גיוסי עבודה אין לי מושג למה והוא חצי שנה כבר מחפש עבודה. פרט לתמיכה טכנית בבזק לא היה שום דבר משמעותי. למה אגב אתה לא חושב על איזה תואר אקדמי שייקשר אותך בדרך זו או אחרת עם זה?

אם תיהיה מעוניין באינפורמציה מורחבת אני יכול לקשר אותך אליו.

בסיכום הוא הדרך היחידה הניראת לעין כרגע עבורו להיכנס להבטחת מידע עבורו היא לעבוד באותה תמיכה טכנית כשנה שנתיים ואז ליראות אם ואיך אפשר להתקדם, או להמשיך שלב מתקדם של CCNA להיות ממוחה ולימודים שנה נוספת ל7 חודש שהוא השקיע בקורס הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישמע יש לי חבר למד בסיסקו והכל היה ורוד והוא אפילו סיים בציון די גבוה, אבל, ביטלו להם את גיוסי עבודה אין לי מושג למה והוא חצי שנה כבר מחפש עבודה. פרט לתמיכה טכנית בבזק לא היה שום דבר משמעותי. למה אגב אתה לא חושב על איזה תואר אקדמי שייקשר אותך בדרך זו או אחרת עם זה?

אם תיהיה מעוניין באינפורמציה מורחבת אני יכול לקשר אותך אליו.

בסיכום הוא הדרך היחידה הניראת לעין כרגע עבורו להיכנס להבטחת מידע עבורו היא לעבוד באותה תמיכה טכנית כשנה שנתיים ואז ליראות אם ואיך אפשר להתקדם, או להמשיך שלב מתקדם של CCNA להיות ממוחה ולימודים שנה נוספת ל7 חודש שהוא השקיע בקורס הראשון.

רגע, הוא מובטל חצי שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודות כלליות אבל לא משהו שאפשר לימצוא לפי ההכשרה למרות שהבטיחו גיוסים ועבודה בטוחה וכל מיני.

כן תואר ראשון פלוס שנתיים ניסיון או תואר ראשון ושני משלים, וכל השאר בזבוז זמן. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Adam - ה- http://www.iitc.co.il היא המכללה המובילה בארץ להסמכת ה- CCNA.

למען ההגינות אני עובד שם, ואני מודע לכך שהמשפט שרשמתי פחות או יותר ריק מתוכן בימינו, אבל הוא באמת נכון :)

בקשר לזה שאין הבדל בין מכללה כזו לאחרת: ההבדל הוא במדריך שאתה מקבל (גם בתוך מכללה יש הבדל בין המדריכים), והציוד מעבדה שהמכללה מספקת. לפי מה שאני יודע רק למכללת IITC ול- John Bryce יש ציוד מעבדה רציני.

בקשר לעניין התעסוקה - על כל סיפור שאני שומע על מישהו שמובטל חודשים, אני גם שומע על אחד שהסתדר עם אוטו, פלאפון ומשכורת של 15+. אני לא רוצה להעליב אף אחד, אבל זה גם תלוי בבן-אדם ואיך הוא עובר ראיון - לא רק בכישורים הטכניים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות את מסלולי הצמיחה של ההסמכות של סיסקו כאן http://www.cisco.com/web/learning/le3/learning_career_certifications_and_learning_paths_home.html

כך בחשבון שלהגיע ל CCEI / CCDE לא פשוט

לא יודע כמה יש כאלה בארץ אבל לא הרבה.

זה ניתן להשוות לערך דוקטור

בא לך פרופ' דרך ארוכה עד להסמכה Cisco Certified Architect

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...