מתי אמור לצאת הדור הבא של האייפון? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אמור לצאת הדור הבא של האייפון?

tgen

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני לא מבין על מה הויכוח בכלל. אייפון מציע בדיוק את מה שאני מחפש (ורוב העולם, מסתבר), מכשירים אחרים לא. כואב לך? ועם כל הכבוד ל- Killer התורן כמות ה-iPhone/iPad/iPod Killers שיצאו סטיב ג'ובס היה כבר צריך לעבוד בתור קופאי בסופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מעדיף לא לעבור ה- 2500 שקל ומכשיר שאפשר למצוא בארץ (גם אם זה דרך חנות פרטית).

קראתי שהSAMSUNG S יעלה 649 אירו באירופה ואמורים להתחיל למכור אותו החודש.

זה עניין של ימים עד שניתן יהיה לקנות.

יש גם את הNEXUS ONE ועוד כמה מכשירי של שהם גם טובים.

הבעיה איתם זה קודם כל שהם יקרים בארץ וחלקם עולים כאן יותר ממה שיעלה הGALAXY S באירופה.

ההבדל המשמעותי בין המכשירים האלו לבין הGALAXY S זה המסך מול ה SUPER .

אפשר לחיות גם עם הAMOLED אבל ה80% פחות השתקפות של הSUPER הוא לבדו סיבה מאוד טובה לרצות את הSUPER.

עוד הבדל משמעותי מבחינתי זה הזיכרון 16/8GB הפנימי שאין בNEXUS ONE ומכשירים דומים של אבל אפשר להתפשר על מכשירים שיש בהם 16GB בכרטיס חיצוני בלבד.

התוצאה הסופית תהיה פחות זיכרון, אי יכולת להעתיק בנוחות בין מכשירים, ואולי גם השלכות של מהירות הזיכרון הפנימי (בצילום למשל) לעומת הMICROSD CLASS 2 שכנראה תוסיף למכשיר (40 דולר בחו"ל או 210 שקל בארץ).

אם הפלאפונים האלה הם רק קצת מעבר לתקציב שלך, אולי כדאי לחכות קצת.

מכשירים חדשים בקטגורית המחיר הזאת יכולים לרדת בקצב של 50 דולר בחודש, אז קח את זה בחשבון כשאתה שוקל להמתין.

אני חשבתי ללכת על אחד המכשירים החדשים של עד שגיליתי את הGALAXY S.

תחילת חודש הבא אני נוסע לבלגיה דרך אמסטרדם ואני יקנה את זה באחת החנויות שם.

אומנם 3000 שקל (אני מקווה שעד אז זה יהיה קצת פחות) זה הרבה כסף ויותר ממה שתכננתי להוציא.

אבל לפחות אני יודע שבשביל ה3000 שקל האלה (שזה אולי 500-1000 שקל יותר ממה שפינטזתי בהתחלה) אני מקבל את המכשיר הכי טוב בעולם.

מכשיר שרק עכשיו יצא ויש לו יתרונות משמעותיים על כל האחרים.

מכשיר שיספק אותי ליותר זמן מכל מכשיר אחר בהתחשב בנתונים שלו.

וכשהוא ימכר בארץ במחיר יותר זול ממה ששילמתי, החשבון יהיה שעל כל חודש שימוש שעשיתי בו בנתיים שילמתי פחות ממה שאני מוציא על גרעינים שחורים. :nixweiss::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהכחשה אם אתה לא רואה את ההבדל:

ברזולוציה

גודל המסך

איכות המסך

איכות המגע במסך

מעבד מהיר

זיכרון פנימי + כרטיס חיצוני

אפשרות החלפת בטריה

אפשרויות תקשורת אלחוטית ושיתוף אינטרנט

מצלמות

ועוד...

הנה סרטים על הSAMSUNG S I9000 שעכשיו מתחיל להימכר בחו"ל.

האייפון החדש שיוצא החודש בעל רזולוציה 960x640

גודל זה כבר עניין של טעם, לי הhd2 למשל היה גדול מדי

איכות המגע של האייפון מדהימה, טובה יותר משל הנקסוס שיש לי

גם המעבד באייפון החדש אמור ליישר קו עם השוק

באייפון יש 32 ג׳יגה (ואולי 64 בדגם החדש) שזה המקסימום שרוב הטלפונים גם ככה מאפשרים

בטריה גם ככה אף אחד לא מחליף (והיו לי הרבה סמארטפונים)

יש tethering באייפון... לא יודע מאיפה הבאת את זה

ומצלמה אנחנו עדיין לא יודעים איזו תהיה, אבל כנראה בעל יכולת צילום ב720p עם פלש

אבל העיקר לרשום דברים סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון החדש שיוצא החודש בעל רזולוציה 960x640

גודל זה כבר עניין של טעם, לי הhd2 למשל היה גדול מדי

איכות המגע של האייפון מדהימה, טובה יותר משל הנקסוס שיש לי

גם המעבד באייפון החדש אמור ליישר קו עם השוק

באייפון יש 32 ג׳יגה (ואולי 64 בדגם החדש) שזה המקסימום שרוב הטלפונים גם ככה מאפשרים

בטריה גם ככה אף אחד לא מחליף (והיו לי הרבה סמארטפונים)

יש tethering באייפון... לא יודע מאיפה הבאת את זה

ומצלמה אנחנו עדיין לא יודעים איזו תהיה, אבל כנראה בעל יכולת צילום ב720p עם פלש

אבל העיקר לרשום דברים סתם...

קודם כל, סוף סוף מישהו מדבר לעניין.

ועכשיו בוא נרד לפרטים.

אני השוואתי בעיקר אל מול הIPHONE הקיים והדגמים האחרונים של HTC.

הIPHONE הכי מתקדים שכרגע נמכר עולה בארץ כמעט כמו הSAMSUNG S בחו"ל.

בהשוואה לדגם הקיים כל מה שאמרתי או לפחות רוב מה שאמרתי הוא נכון.

אין לי שום דבר נגד שום דבר, אני מגבש דעות באופן יחסי למה שנתון.

ועכשיו בוא נתייחס להשוואה עם החדש.

חלק ממה שאמרת לא נכון.

לGALAXY S יש מסך יותר טוב בהרבה מהאייפון החדש, וגם איכות המגע שלו אמורה להיות סוף הדרך לפי ביקורות ובדיקות.

ב4G יש רק TETHERING (וגם זה מוגבל) ואין WI-FI ROUTER.

TETHERING עובד בעזרת או כבל USB.

wifi-router עובד ברשת אלחוטית, שזה עדיף מכמה סיבות.

בWIFI יותר קל לחבר, אין הגבלה על דרך השימוש, ואפשר להעביר קבצים חופשי.

בTETHERING מוגבל באפשרויות ולפעמים מגביל בכוונה

For example, users are not allowed to tether an iPhone to the iPad.
.

ב4G אין סלוט MICROSD (ובמכשירי אין זיכרון פנימי).

לגבי הזיכרון כמובן שיותר זיכרון זה יותר טוב, אבל לפלאפון עם זיכרון פנימי + יש פונקציונליות חשובה.

ללא סלוט אי אפשר להעביר מוזיקה מכרטיס או לכרטיס זיכרון של מכשירים אחרים (כמו CLIP+ לדוגמא, או להעתיק תמונות ממצלמה וכו...).

במכשיר עם סלוט + פנימי אפשר אפילו להוריד במיידי מהאינטרנט ולהעתיק למכשיר של מישהו אחר.

יש עוד יתרון גדול בMICROSD הכרטיס הוא כל כך פיצפון שאפשר להחזיק בנק שלם של כרטיסים בתוך קופסה פיצפונת המחוברת למחזיק המפתחות שלהם.

ואז אפשר להסתובב עם ספריה של שירים, , , ואם רוצים לצלם או להוריד מהאינטרנט תמיד יש מקום לכל דבר ודבר.

וגם, שוב... אפשר להעתיק את זה לאחרים או אפילו להשאיל.

לגבי בטריה זה מאוד תלוי בשימוש.

אם אתה משתמש בזה כמו שאני משתמש בפלאפון הענתיקה שיש לי כרגע אז וודאי שזה מספיק.

אבל (וכתבתי את זה כבר קודם) אם אתה טוחן את המכשיר במגוון השימושים שהוא מביא איתו, הבטריה יכולה להיגמר לפני ההטענה הבאה.

ונגיד שחזרת הביתה עייף והלכת לישון בלי להטעין, אתה מתעורר בבוקר מתארגן ורגע אחרי היציאה מגלה שהבטריה הולכת למות ואתה עכשיו תקוע ברכבת וצריך לעשות שיחות ולארגן עניינים או להעביר את הזמן בכייף כמו שאתה רוצה ואוהב.

בטריה חלופית זה דבר חשוב למי שהחיים שלו מובילים אותו למצבים (גם אם קצת נדירים) שבהם יש בה צורך.

אני לא רוצה לעמוד כל הזמן עם היד על הדופק של הבטריה כדי שאני לא יתקע או יוגבל.

בטריה חלופית אחת ואני לעולם לא צריך לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוכמה לעשות השוואה בין דגם שנמצא בשוק מעל שנה לדגם שרק יצא לחנויות. (אפילו לא) חכה לדור ה-4 של אייפון ואז תדבר.

חבל שלא שמת לב שגם עשיתי השוואה ל4G.

תקרא שוב את הפוסט הקודם שלי.

אני רק יוסיף שב IPHONE OS יש הגבלות בשימוש.

בכלל לIPHONE יש רשימה של הגבלות מכוונות שלא לטובת המשתמש, אלה מונעים מאינטרסים מסחריים נטו.

אני ממש לא אוהב את זה.

אני לא רוצה להיאלץ לפרוץ למכשיר בשביל דברים שאמורים להיות מאופשרים ונחסמו בכוונה (ואולי לאבד את האחריות) או להרגיש מוגבל בשימושים יחסית למכשירים אחרים.

ולפני שתגיד דברים לא נכונים לגבי זה אני אתן לך רשימה חלקית של הגבלות ב3G שאפשר להניח בביטחון סביר שרובם יהיו גם ב4G.

1. No Bluetooth. Yes, it has Bluetooth connectivity but only for headsets. That means you can't transfer pictures, files, etc, as you can on almost all other Bluetooth enabled phones.

2. No MMS. You'll have heard about this. Not sure what happens when you receive one either. Fanboys seem to have adopted an "email is better so we don't care" stance. I still see it as an omission in the UK market.

3. No way of sending contacts to anyone else.

4. No "Forward" option on text messages.

5. No custom ringtones, unless you pay for them. Really, no other way (without hacking).

6. If you're going to use it as an iPod, browser and phone, you're really going to need to consider having it plugged in all the time. Didn't last me a working day - listened to a couple of albums, made a phone call and checked the news ocassionally.

7. The Edge network (on O2) is sloooooooow. Actually slow to the point of it being useless. If you get a 3G signal most of the time, you'll be ok. But drop out of a 3G area and that's your browsing suspended...

8. Poor speakerphone. Can't really use it in a car. Odd though, since you can play your albums at really a quite astonishing volume (and quality) through the speaker - just when I try to use it for calling, it might as well not be on speakerphone at all.

9. Notwithstanding number 2 on the pros list, above, the keyboard typing can take a bit to get used to. Having bigger keys (by turning it on its side, for example) would be a major improvement, but oddly isn't an option.

10. Apps appear to be either running (on screen) or closed only. The obvious exception being your iPod functions. But it's quite annoying at times not to be able to run something in the background - like an instant messenger. I don't know why this is the case.

11. Poor contact sync options. The options are: you use a Mac, or you use MS Outlook. I had to manually type in all of my contacts since I don't fit into any of the above demographics. Note, I would have thought Bluetooth might be a nice feature here...

12. Calendar cannot be sync'ed with Google Calendar. Apparently haven't released this functionality yet. Why not is anyone's guess. Having an un-sync'ed calendar pretty much voids its usefulness.

So, there we have it. I would have loved to have found this list before I made my choice - so hopefully it will help someone out there make a more informed choice.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי ללכת על אחד המכשירים החדשים של עד שגיליתי את הGALAXY S.

תחילת חודש הבא אני נוסע לבלגיה דרך אמסטרדם ואני יקנה את זה באחת החנויות שם.

אומנם 3000 שקל (אני מקווה שעד אז זה יהיה קצת פחות) זה הרבה כסף ויותר ממה שתכננתי להוציא.

אבל לפחות אני יודע שבשביל ה3000 שקל האלה (שזה אולי 500-1000 שקל יותר ממה שפינטזתי בהתחלה) אני מקבל את המכשיר הכי טוב בעולם.

מכשיר שרק עכשיו יצא ויש לו יתרונות משמעותיים על כל האחרים.

מכשיר שיספק אותי ליותר זמן מכל מכשיר אחר בהתחשב בנתונים שלו.

וכשהוא ימכר בארץ במחיר יותר זול ממה ששילמתי, החשבון יהיה שעל כל חודש שימוש שעשיתי בו בנתיים שילמתי פחות ממה שאני מוציא על גרעינים שחורים. :nixweiss::lol:

אני מסכים איתך שהגלקסי S הוא הטוב ביותר בשוק היום. גם אני מתכנן לקנות מכשיר חדש.

אבל לדעתי ה-HTC DESIRE שזול יותר נותן כמעט את אותם פונקציות למעט גודל מסך קטן ב-0.3" (לא משמעותי במיוחד), ההשתקפות של המסך (SUPER AMOLED) וצילום וידאו ב-HD שלרוב לא שימושי כעט כי האיכות בוידאו כזה עדין לא שווה כמו מצלמות וידאו HD יעודיות אז בשביל זה להוציא הרבה כסף לא יודע אם זה שווה. מה גם שבלי חיבור למסך HD איכותי זה לא כ"כ אטרקטיבי.

עוד משהו בנימה אישית- וכאן אני פונה גם לאייפון- הממשק של ה-SENSE UI כ"כ מרהיב ביופיו, אינטואטיבי, חלק, גמיש וניתן להתאמת המשתמש שאלו הדברים הקטנים שעושים את המכשיר שלא תמצא באייפון. חוץ מלסדר את המיקום של היישומים מאחורי המסך השחור (שזה נראה כמו אל בד ליום השואה שגורם לי לבכות) האייפון לא נותן למשתמש התאמה אישית רחבה כמו שמציעים מכשירי האנדוראיד- עוד סיבה לקנות .

פשוט שאני מסתכל על DESIRE/LEGEND ועל מכשיר עם SENSE UI זה עושה לי כיף בעיניים! ועוד המון דברים טובים לחוויות המשתמש כמו ה-SMART DIAL שאני רגיל אליו עוד מהמכשיר הנוכחי שלי 6210 עם התוכנה HANDY TOOLS שזה פיצ'ר מעולה.

ממשק הטאץ' וויז של סמסונג נראה הרבה יותר טוב משל אבל עדין ה-SENSE UI עושה לי את זה.

ולגבי החנות וה-APPS:

אני לא רואה הבדל בשניהם!

לשניהם יש משחקים נהדרים בגראפיקה שלא הייתה מביישת PS1, ומגוון כ"כ גדול של שאני לא רואה צורך בכ"כ הרבה!

תכלס, בינינו, כבר בכמה APPS תשתמשו? אני מניאק אם יש למשהו יותר מ-20 שהוא מתמש בהם בקביעות וים יום לרוב הילדים עם שאני מכיר יש 150 יישומים והם נוגעים רק ב-10 וחלק לא מכירים בכלל כי הם הורידו טורנט של 4.5GB משחקים אז תעשו לי טובה- החנויות שוות ולשניהם יש מגוון דומה ואף אחד לא צריך יותר מ-55 אלף יישומים. בקטע הזה הם בתיקו. רק לא לקחת מכשיר סימביאן או WM היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת נדחפתי...

הכפתור של הגלקסי לא מעצבן כזה? כפתור פרימיטבי גדול וקשה שיש לו רק פעולה אחת.

למה לא עשו משהו שקצת יותר מתאים למכשיר?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, סוף סוף מישהו מדבר לעניין.

ועכשיו בוא נרד לפרטים.

אני השוואתי בעיקר אל מול הIPHONE הקיים והדגמים האחרונים של HTC.

הIPHONE הכי מתקדים שכרגע נמכר עולה בארץ כמעט כמו הSAMSUNG S בחו"ל.

בהשוואה לדגם הקיים כל מה שאמרתי או לפחות רוב מה שאמרתי הוא נכון.

אין לי שום דבר נגד שום דבר, אני מגבש דעות באופן יחסי למה שנתון.

ועכשיו בוא נתייחס להשוואה עם החדש.

חלק ממה שאמרת לא נכון.

לGALAXY S יש מסך יותר טוב בהרבה מהאייפון החדש, וגם איכות המגע שלו אמורה להיות סוף הדרך לפי ביקורות ובדיקות.

נכון, לאיפון החדש לא יהיה מסך SAMOLED אבל צפוי להיות לו מסך IPS, כך שמבחינת צבעים, שחורים וזוית צפיה הוא יהיה מצויין

מה שכן מבחינת OUTDOOR אין ספק שלסמסונג כרגע יתרון גדול בנושא.

אבל לטעון שלסמסונג איכות מסך מגע טובה יותר? על סמך מה בדיוק?

ב4G יש רק TETHERING (וגם זה מוגבל) ואין WI-FI ROUTER.

TETHERING עובד בעזרת או כבל USB.

wifi-router עובד ברשת אלחוטית, שזה עדיף מכמה סיבות.

בWIFI יותר קל לחבר, אין הגבלה על דרך השימוש, ואפשר להעביר קבצים חופשי.

בTETHERING מוגבל באפשרויות ולפעמים מגביל בכוונה .

הפתעה הפתעה, גם באנדרואיד 2.1 אין TETHERING דרך WIFI אלא אם אתה פורץ את המכשיר

ואם אתה כבר פורץ אז גם באייפון זה אפשרי

ב4G אין סלוט MICROSD (ובמכשירי אין זיכרון פנימי).

לגבי הזיכרון כמובן שיותר זיכרון זה יותר טוב, אבל לפלאפון עם זיכרון פנימי + MICROSD יש פונקציונליות חשובה.

ללא סלוט MICROSD אי אפשר להעביר מוזיקה מכרטיס או לכרטיס זיכרון של מכשירים אחרים (כמו CLIP+ לדוגמא, או להעתיק תמונות ממצלמה וכו...).

במכשיר עם סלוט MICROSD + זיכרון פנימי אפשר אפילו להוריד במיידי מהאינטרנט ולהעתיק למכשיר של מישהו אחר.

אבל יש לך נפח גדול מובנה, כזה שאתה עדיין לא יכול להשיג במכשירים של (לך תשיג כרטיס 32 ג'יגה)

בפועל, שולחים קבצים דרך BT (כן, אני יודע שצריך לפרוץ את האייפון בשביל זה) ולא מתחילים לשחק עם כרטיסי זכרון

יש עוד יתרון גדול בMICROSD הכרטיס הוא כל כך פיצפון שאפשר להחזיק בנק שלם של כרטיסים בתוך קופסה פיצפונת המחוברת למחזיק המפתחות שלהם.

ואז אפשר להסתובב עם ספריה של שירים, סרטים, תמונות, ואם רוצים לצלם או להוריד מהאינטרנט תמיד יש מקום לכל דבר ודבר.

וגם, שוב... אפשר להעתיק את זה לאחרים או אפילו להשאיל.

לגבי בטריה זה מאוד תלוי בשימוש.

אם אתה משתמש בזה כמו שאני משתמש בפלאפון הענתיקה שיש לי כרגע אז וודאי שזה מספיק.

אבל (וכתבתי את זה כבר קודם) אם אתה טוחן את המכשיר במגוון השימושים שהוא מביא איתו, הבטריה יכולה להיגמר לפני ההטענה הבאה.

ונגיד שחזרת הביתה עייף והלכת לישון בלי להטעין, אתה מתעורר בבוקר מתארגן ורגע אחרי היציאה מגלה שהבטריה הולכת למות ואתה עכשיו תקוע ברכבת וצריך לעשות שיחות ולארגן עניינים או להעביר את הזמן בכייף כמו שאתה רוצה ואוהב.

בטריה חלופית זה דבר חשוב למי שהחיים שלו מובילים אותו למצבים (גם אם קצת נדירים) שבהם יש בה צורך.

אני לא רוצה לעמוד כל הזמן עם היד על הדופק של הבטריה כדי שאני לא יתקע או יוגבל.

בטריה חלופית אחת ואני לעולם לא צריך לחשוש.

שוב, בפועל מעט מאוד משתמשים בזה

אני משתמש כבד בטלפון, ושום טלפון חכם לא מחזיק לי יותר מיום

אז אני פשוט מטעין אותו כל לילה, אין ל י נוספת בנקסוס ולא היה לי בשום טלפון חכם אחר שהיה לי.

בקשר לרשימה של הדברים שנתת שאין באייפון:רובם לא נכונים כבר ממזמן...

וחלקם לא היו נכונים מעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפני שתגיד דברים לא נכונים לגבי זה אני אתן לך רשימה חלקית של הגבלות ב3G שאפשר להניח בביטחון סביר שרובם יהיו גם ב4G.

איזה מגבלות? מי צריך את זה בכלל? חיפשו בנרות כל חיסרון קטן וניפחו אותו מעבר לכל פרופורציה. אייפון לא מסתכרן עם Calendar. טרגדיה. אני לא אוכל לישון בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...