משט לעזה - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

עכשיו כשפורסמו הסרטונים של דובר צה"ל, נותר לי רק לומר למארגני המשט (באדיבות ידידנו האנטי-ציוני):

לא משנה כמה הייתם רוצים, אבל יש דברים שלא תצליחו להסתיר מעיני המצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה לחברנו MiniMizer רדיואקטיב לא יופיע פה ויאמור את דעותיו הנאציות, פרו ערביות, אנטי ציוניות לזמן מה.

כולם להצטרף לחרם על טורקיה ועל כל מדינות ערב.

לא קונים שום דבר ערבי, טורקי לא נותנים להם יד לטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכל ה-400 צופים ב- השתכנעו. עכשיו נשאר לשכנע את המיליונים שצופים במהדורות החדשות ברחבי העולם.

הסרטון שודר גם בBBC, לא יודע לגבי שאר הרשתות.

תודה לחברנו MiniMizer רדיואקטיב לא יופיע פה ויאמור את דעותיו הנאציות, פרו ערביות, אנטי ציוניות לזמן מה.

כולם להצטרף לחרם על טורקיה ועל כל מדינות ערב.

לא קונים שום דבר ערבי, טורקי לא נותנים להם יד לטרור.

נקווה שאתה הבא בתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להסביר רק לאלה שפותחים את הראש.

כל המוסלמים הקשים(איסטנבול לדוגמא) לא משנה מה תראה להם הם ימשיכו ולשנוא אותנו! לא משנה כמה ההסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שאתה הבא בתור.

זה לא יקרה סמוך עלי.

אפשר להסביר רק לאלה שפותחים את הראש.

כל המוסלמים הקשים(איסטנבול לדוגמא) לא משנה מה תראה להם הם ימשיכו ולשנוא אותנו! לא משנה כמה ההסבר

טעות

כל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות לדוגמה להעלאה בפורומים באנגלית (מה שאני עושה כבר מזמן, ועכשיו גם בהקשר הזה):

-איך זה שהתקשורת הערבית מראה לעיתים קרובות תמונות וסרטונים של נפגעים אזרחים בלחימה מול ישראל, אבל כמעט לעולם לא את הלחימה עצמה או את הנסיבות שהובילו לאותה פגיעה? (רמז: כדי לא להראות שמחבלים ירו מתוך אוכלוסיה אזרחית או שהחיילים שלנו ירו רק כשנפתחה עליהם אש)

- איך זה שכשמראים הפצצות בעזה, הסרטון נקטע מיד אחרי הפיצוץ הראשוני? (רמז: כדי לא להראות פיצוצי משנה שבאו בעקבותיו, המצביעים על תחמושת במקום)

- איך זה שכל פעם שיוצאת "פעולת סיוע" אירופית לעזה הם נמנעים ממעבר בגבול רפיח ובמקום זה שטים? (רמז: כי המצרים לא יסתפקו בלעצור אותם, אלא יירו בהם גם ללא התגרות)

- איך זה שכל פעם שיוצאת "פעולת סיוע" ערבית\תורכית\משולבת לעזה, זה נגמר במאבק אלים גם כשברור לשני הצדדים שאת צה"ל הם לא ינצחו בכל מקרה, ושהמטען שלהם יועבר לעזתים גם אחרי השתלטות צה"ל? (רמז: כי לא הסיוע זה מה שמעניין אותם, אלא שאנשים טפשים שקוראים את מה שמאכילים אותם ערוצים כמו אל-ג'זירה יראו את "הברבריות הישראלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות לדוגמה להעלאה בפורומים באנגלית (מה שאני עושה כבר מזמן, ועכשיו גם בהקשר הזה):

-איך זה שהתקשורת הערבית מראה לעיתים קרובות תמונות וסרטונים של נפגעים אזרחים בלחימה מול ישראל, אבל כמעט לעולם לא את הלחימה עצמה או את הנסיבות שהובילו לאותה פגיעה? (רמז: כדי לא להראות שמחבלים ירו מתוך אוכלוסיה אזרחית או שהחיילים שלנו ירו רק כשנפתחה עליהם אש)

- איך זה שכשמראים הפצצות בעזה, הסרטון נקטע מיד אחרי הפיצוץ הראשוני? (רמז: כדי לא להראות פיצוצי משנה שבאו בעקבותיו, המצביעים על תחמושת במקום)

- איך זה שכל פעם שיוצאת "פעולת סיוע" אירופית לעזה הם נמנעים ממעבר בגבול רפיח ובמקום זה שטים? (רמז: כי המצרים לא יסתפקו בלעצור אותם, אלא יירו בהם גם ללא התגרות)

- איך זה שכל פעם שיוצאת "פעולת סיוע" ערבית\תורכית\משולבת לעזה, זה נגמר במאבק אלים גם כשברור לשני הצדדים שאת צה"ל הם לא ינצחו בכל מקרה, ושהמטען שלהם יועבר לעזתים גם אחרי השתלטות צה"ל? (רמז: כי לא הסיוע זה מה שמעניין אותם, אלא שאנשים טפשים שקוראים את מה שמאכילים אותם ערוצים כמו אל-ג'זירה יראו את "הברבריות הישראלית)

איפה אתה כותב?

אני מטקבק בCNN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסרטון הזה:

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DgYjkLUcbJWo

סגרו לגיל 18 בגלל האלימות שהפנו כלפינו.

ועוד מראים את הערבושים האלה כנועים.

צריך להפיץ את הסרטון הזה.

פשוט עצוב לי על החיילם :'( ,ואני מעריץ אותם על הנחישות והאומץ שהם הפגינו ,זה פשוט מדהים ליראות שלמרות שהם רואים שהורגים מכות את החבר הקודם שירד ,הוא עדיין יורד ללא היסוס בשביל לעזור לו ,מי שאמר שהכבוד של שיטת 13 נרמס ,טועה ,לדעתי הם גיבורים .

ובנימה אישית ,אני בטוח שיש איזה מכונת יריה על המסוק ,צריך היה לרסס את הספינה הזות בכדורים ,אפילו לא לרדת .

עריכה : ואוו ,בסוף הווידאו אפשר אפילו ליראות חייל מנסה להדוף אותם ,באמצאות משהו שבאמת נראה כמו רובה כדוריי אוויר ,פשוט עצוב שנתנו להם לעלות לספינה בלי חי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה זמן חשבתי מה לכתוב, ואיך לנסח את דעתי מבלי לפגוע בדעות של אנשים אחרים, וסביר להניח שאחרי מה שאני ארשום ישנאו אותי, אבל זה הטבע של הישראלי הממוצע, ריאה חד מימדית בצדק שלו, ולא ממש אכפת לי, אבל רגעים לפני שהמדינה תגיע למשטר דיקטטורי אשמח להשתמש בזכות הדיבור שלי במשטר דמוקרטי ולומר את דעתי:

נתחיל מזה שהממשל שלנו אטום, והיית בטוח אולי דור העתיד (אתם ואני) יהיו חכמים יותר אבל כמו שאומרים: התפוח לא נפול רחוק..

חיילים ישראלים, מגיעים למים בינלאומיים ומשתלטים על ספינה לא ישראלית.

תרשו לי רגע לחרוג מהנושא בשביל להגדיר את המושג פיראטיות:

http://en.wikipedia.org/wiki/Piracy#Definition

Maritime piracy, according to the United Nations Convention on the Law of the Sea (UNCLOS) of 1982, consists of any criminal acts of violence, detention, rape, or depredation committed for private ends by the crew or the passengers of a private ship or aircraft that is directed on the high seas against another ship, aircraft, or against persons or property on board a ship or aircraft.

מי שקשה לו אם אנגלית שיקח מילון.

המילים המודגשות הן high seas, נשוב לויקיפדיה האהובה http://en.wikipedia.org/wiki/International_waters ונוודא ש high sea משמעותו מים בינאלומיים.

מה שעצם בוצע פה זה זה פיראטיות מצד . שלא תבינו אותי לא נכון, אכפת לי מאוד מהחיילים שלנו ואני מקווה שכל אחד ואחד מהם יבריא, וברור שזה לא אשמתם אלה אטימות של מישהוא מלמעלה, אבל גם לא עושה אותי שמח כשמספר ההרוגים מהצד השני גדל (לעומת לדוגמא J0HNS0N שחוגג כאשר כמות "הטרוריסטים" גדלה, שימו לב שמתי את המילה טרוריסטים במרכאות, כי בין אותם מוסלמים היו גם אנשים אירופים ואפילו שמעתי שהייתה אחת שקיבלה פרס נובל לשלום וא משהוא כזה שהיא בטוח הבריכה נשק לחיזבאללה/whatever).

נעבור לנושא השני: אני שמח שכולם מסכימים איתי שזו הייתה פרובוקציה מצד מי שאירגן את המשלחת ומה שהם רצו לראות זה איך תתקוף ותצא באור רע בתקשורת, וואללה זה מה שהם קיבלו. מה שמשגע אותי זה שגם מי שאירגן את "המבצע" הצבאי הזה ידע שזו פרובוקציה, אז למה לעזעזל לתת למוסלמים (יהיה זה חיזבאללה או אל קעדיה לא יודע מי היה על הספינות) את מה שהם רוצים? אני בשוק פשוט, אין לי מילים לתאר את הטיפשות פה, הם יצרו תוכנית ואנחנו הלכנו לפיה. אתה שואלים מה אפשר היה לעשות? לתת להם להגיע לעזה, הם היו מגיעים לעזה, מנהיגי החמאס/חיזבאללה/מי שזה לא יהיה יהיו בשוק כי זה בדיוק ההפך מה שהם ציפו שיקרה ואז כולם יחזרו הביתה. "אבל יש מצור על עזה!" בתקופת אולמרט לא היה איזה ספינה שכן הגיע בסוף לעזה? "אבל אז הם היו משתמשים באוכל/בטון/כיסאות/"נשק" שהיה על הספינות בשביל להרוג חיילם שלנו!" תעשו לי טובה.. במנהרות שהערבים חפרו עובר יותר נשק ביום מאשר עבר על כל ה 5/6 ספינות הללו. "תתן להם אצבע והם יקחו את כל היד!" לארגן משלחת כזאת זה לוגיסטית קשה, כלכלית לא זול ואני בטוח שזה לא היה קורה יותר, לעומת זאת עכשיו כשאירגוני הטרור ראו את התגובה של הם בטח מארגנים עוד משלחת בשביל להוציא את באור עוד יותר רע.

ואחרון חביב: ישראל יצא באור רע, רע מאוד, משלחת של 5/6 ספינות שלאף אחד לא היה אכפת ממנה הפכה לנושא המרכזי של היום, שמה את ישראל במצב לא נעים בשאר העולם, הפקירה ישראלים שנמצאים עכשיו בחופשות בטורקיה לדוגמא, נפצעו חיילים. אתם תגידו "לא אכפת לנו מה שאר העולם חושב עלינו" ואם גישה כזאת נגיע למצב שישראל נמצאת בבועה מבודדת מכל העולם, לא יודע אולי זו המטרה.

כל הטיעונים שלכם של "החיילים הותקפו" וכל שאר הסרטים שמראים את העמדה של ישראל לא ממש יעזרו, הבעיה נמצאת בשורש והשורש הוא שחיילים ישראלים לא היו אמורים להימצא על ספינות לא ישראלים במים שלא שייכים לישראל. יש נהול לעשות דברים מהסוג הזה והנוהל אומר שספינה שנמצאת בשטח שלך יש לך זכות לעלות לעלות שימו לב אני מדגיש לעלות ולא לקחת בכוח, על הסיפון לצורך בדיקה ואם הספינה מסרבת אז תשתמש בכוח.

חוץ מזה מה הם חשבו לעצמם כשהורידו חיילים לתוך קבוצה זועמת של ערבים? שהערבים יחבקו אותם ויתנו להם ממתקים? כאילו מה?!

אני את שלי אמרתי, אני יודע שחצי לא מסכימים איתי, עוד רבע שכן מסכימים יפחדו להגיב בגלל שדעותם יכולה להישמע "שמאלנית", והרבע אחרון פשוט יכתוב משהוא שנוגד את דעתם "השמאלנית" בשביל שלא יצאו "שמאלנים".

המשך שבוע נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמטום ישראלי כרגיל, "נצחון טקטי(אחלה שימוש ביכולות של שייטת 13... פשוט גאווה לאומית) וכשלון אסטרטגי".

צריך להדיח את המפקדים שאישרו השתלטות על ספינות ששטו תחת דגל של מדינות עם יחסים דיפלומטיים מלאים עם , במים בין לאומיים - כנגד כל חוק בין לאומי(לפי החוק הימי צה"ל כאן נכנס תחת ההגדרה של פיראטים), ובראשם את אלי מרום שהיה צריך להוכיח שלחיל הים(כמובן בפיקודו, אחרי כל הסקנדלים) יש עוד תפקיד בבט"ש של מדינת .

לפי החוק הימי היה מותר למפגינים לפתוח עליהם באש חיה ברגע שהם עלו לספינה ללא אישור, במים בין לאומיים הספינה היא שטח ריבוני לכל דבר של המדינה שתחת דגלה היא שטה.

הם היו צריכים לחכות שהמשט הזה יכנס למיים הטריאוטאליים או לפחות למים הבטחוניים של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...