תם זמנו של ה-PC? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תם זמנו של ה-PC?

r1plet

Recommended Posts

לאחרונה יותר ויותר אני שם לב לכך שהקונסולות של הדור השלישי (XBOX360 וPS3) משתלטות יותר ויותר על שוק הגיימינג, ויותר מזה - קהילת הגיימינג.

אני לא מטורף ובתכלס לא משחק בכל-כך הרבה משחקים, אבל מספיק שאני שחקן COD ומעודכן בכל הנוגע למשחקים בכלליות ואני רואה בברור משחק אחר משחק איך הPC נופל מול הקונסולות.

הדוגמא הכי רלוונטית כרגע היא MW2 - האם קיים בכלל אספקט שבו המשחק לא עדיף בקונסולות? אפילו COD4, למרות המודים והשרתים הייעודיים אני אישית הייתי מעדיף לשחק בקונסולות נטו בגלל הקהילה האקטיבית.

אפילו עניין הגרפיקה שבו המחשב כביכול גובר על הקונסולות - אני תמיד אעדיף לשחק באותם ה30FPS ה"מסכנים" ורז' ה1920*1080 או במקרה הפחות טוב 1280*720 ובכל זאת להנות ממשחק שזורם 98% מהזמן באופן חלק לגמרי, עם POST PROCCESSING נכון שגורם לו להראות מאוד חלק ונוח, ומונע ממני בכלל להתייחס או לשים לב לLOW RES TEXTURES פה ושם או לLOW VIEW DISTANCE.

עכשיו שלא מזמן יצא הצ'יפ החדש לXBOX360 שמאפשר לשחק במשחקים פרוצים שהורדו מהאינטרנט בXBOX LIVE בלי לקבל שום באן ושום כלום (הרי שבקונסולות אין דבר כזה CDKEY) אז בכלל, למישהו שמתכנן להשקיע סכום כסף של מעל 1000 ש"ח בשדרוג המחשב לגיימינג עדיף לחשוב פעמיים על קונסולה.

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצהרה מעניינת למרות שאני נוגע בדבר ויש לי רק מחשב אבל מה שאני אגיד נראה לי נכון.

גם אם הוא יותר קהילתי ומשחקים רצים חלק ישנם כמה סוגים של גיימרים כאלה שרוצים לראות ראליסטיות כמה שיותר במשחק (ולפי דעתי גם על המשחקיות), ויש גיימרים כמוך וכמו הרבה אחרים שהעיקר לשחק ולהנות מהחברה שאיתך ושלא יתקע, סבבה אבל אי אפשר לקבוע לפי זה כלום אפילו שלהרביש PS3 או או כל קנסוליה אחרת, אני אישית חולה על הנוחיות של המקלדת והעכבר דבר שנותן לי יותר מהירות תגובה במשחקי 3D שווטר וגם אסטרטגיה לא חסר מעלות במחשב על פני קנסוליה ( גם אם יש אפשרות ל4 שחקנים בקנסוליה אחת דבר שלדעתי יהיה קל מאוד לעשות בPC ).

ולסיכום מחשב זה מחשב ולא פלייסטיישן אפילו שאפשר לגלוש אי אפשר לעשות איתו הרבה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד העדפתי פני קונסולה, מה שכן אפשר לשדרג כל הזמן ולהשתפר עם הגרפיקה, מה שאין לך בקונסולה, איך שהמשחק יצא ככה תקבל אותו.

מצד שני יש לך את הקונסולה שאתה יכול לספוג את הגרפיקה שלא משתנית, בתמורה לאי שדרוג המערכת וחסכון כספי, כלומר יש פלוס ומינוס לשני הצדדים, והקטע הוא שפשוט למי שלא בא להשקיע יותר מדי ולקבל מכשיר משחקים טוב ונוח = קונסולה,

מי שרוצה מכל השאר = מחשב.

לדעתי משחקים אף פעם לא יפסיקו להיות מיוצרים למחשב, כי אם כן זה אומר שעל אנשים לעבור לקניות בלבד, שזה עוד הוצאה כספית, וילדים חופרים "אבא קנה לי אבא קנה לי".

לא חושב שזה יקרה, אבל היי מי יודע...תמיד יש הפתעות. אולי בעשור הבא לא יהיו בכלל מחשבים..

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן ששכחתי לציין נתח ענקי משוק הגיימינג והוא MMORPG, שבו מן הסתם שולט ה-, אבל שלל הONLINE FPS/SPORTS/ACTION אכן נמצאים במצב טוב יותר בקונסולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תם זמנו של ה-PC?

לא.

(הרי שבקונסולות אין דבר כזה CDKEY)

צא לי לבשר לך שמעכשיו ע"מ לשחק ברשת גם בקונסולות תאלץ להכניס CDKEY.

שים לב בעיקר לפסקה האחרונה

http://kotaku.com/5468378/electronic-arts-project-ten-dollar-isnt-as-ominous-as-it-sounds

http://kotaku.com/5548361/ufc-onlines-one+use-code-a-lesson-in-how-not-to-do-it-%5Bupdated%5D

http://www.geek.com/articles/games/ubisoft-considering-its-own-project-10-20100519/

EA, THQ, וכל זה רק בחודשים האחרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון באמת ממשחק למשחק הקונסלות נכנסות יותר לעניין וה מעבד..

ובעוד שנתיים שלוש כבר לא ישחקו בPC אולי רק קצת..

דבר ראשון יש לך טעות באיות.

דבר שני, זה בדיוק מה שאמרו לפני שלוש שנים.

הPC לא הולך לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון באמת ממשחק למשחק הקונסלות נכנסות יותר לעניין וה מעבד..

ובעוד שנתיים שלוש כבר לא ישחקו בPC אולי רק קצת..

חח כל שנה שנתיים יוצאת הצהרה כזאת..

PC HERE TO STAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש לך טעות באיות.

דבר שני, זה בדיוק מה שאמרו לפני שלוש שנים.

הPC לא הולך לשום מקום.

למה אתה חושב שחברות כמו NV, משקיעות מיליונים $$$ בפיתוח כרטיסי מסך...?

אם הם היו חושבים כמוך, היינו תקועים ב-DX8 עד היום.

לדעתי זה יהיה הפוך, היום כבר יש פער לא קטן באיכות הגרפיקה במיוחד שיותר משחקי DX11 יופיעו בשוק.

הדור הבא של הקונסולו הולך להיות מאוד בעייתי, תחשבו כבר בדור הזה יש תופעות של RROD בחלק מהמכשירים.

קונסולות הדור הבא יזדקקו לקרור רציני לרכיבים, על מנת שיוכלו להתחרות ביכולת של כרטיסי המסך דור DX11.

לכן המחירים של XBOX360 II/ יהיו יקרים משמעותית.

חומר למחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שוק משחקי המחשב ילך כל שוק המשחקים יפול כי הוא לא יתקדם (מחזור של 10 שנים בהשוואה למחזור של חצי שנה/שנה במחשב).

חלק גדול מההצלחה של הקונסולות מבוססת על הוצאות ענק של ו MS ופרסומים שיקריים שנובעים מחוסר ידע (כמו שהעניין שקונסולה זולה יותר). אם תבדקו טוב תיראו שכשאר קונסולה יוצאת היא לא כל כך זונה ובנוסף לזה תמיד יקנו בנוסף מחשב מה שאומר שעלות של קונסולה + מחשב זול שווה ואפילו יקרה מאשר קניית מחשב לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל תמיכה יותר מתקדמת נצטרך יותר חזק ? :nixweiss: מה הקשר ?

הליטוגרפיה הולכת ונעשת יותר ויותר קטנה מה שגם מוריד מהחום.

הדור הבא יהיה יקר בהתחלה וילך ויוזל, כמו כל מוצר טכנולוגי בשוק.

בעניין הגרפיקה, חיברתי את המחשב שלי לטלוויזיה 42" FHD וזה נראה הרבה יותר טוב מ360, לא ניסיתי יותר מידי משחקים אבל מה שניסיתי

פשוט לא השאיר ספק.

למרות זה, אני גם מרגיש פה שמשחקי הPC בדעיכה רצינית (כל הגיימניג בדעיכה רצינית, אבל זה לדיון אחר), כמות הכותרים הטובים שמשוחררים לPC הם לא מה שהיה פעם, וגם מה שיש בד"כ פחות טוב, המשחקים הולכים והופכים קצרים ודלילים בעלילה, ובעיקר חסרים משחקי אקשן טובים שאני אוכל לשחק בהם כמה פעמים (JC2 לדוג'). בניגוד לזה בקונסולות יש בלי סוף משחקים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונסולות ומחשב לטעמי בכלל לא באות למלא אותו צורך

קונסולות זה יותר למשחקים בכיף, בסלון, עם חברים בעוד שהמחשב הוא הרבה יותר תחרותי ואישי

ככה לפחות אני מרגיש, אני מנצל את שניהם בשביל לקבל את החוויה המלאה

קונסולה לא יכולה לדעתי להיות מורכבת כמו מחשב (חוסר בכפתורים\הגדרות\אפשרויות) ומחשב לא יכול להיות כיפי וחברתי כמו קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שחברות כמו NV, משקיעות מיליונים $$$ בפיתוח ...?

אם הם היו חושבים כמוך, היינו תקועים ב-DX8 עד היום.

למה אתה חושב שזה מה שאני חושב ? :o

הPC לא הולך לשום מקום הכוונה לא הולך להיעלם, לא הולך לאיבוד, והוא פה בשביל להישאר.

אם כבר אז לדעתי הקונסולות בסוף יעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...