התאבדות: מרכז מוסלמי ומסגד יבנו על חורבות "התאומים". - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאבדות: מרכז מוסלמי ומסגד יבנו על חורבות "התאומים".

ellell

Recommended Posts

רק מראה איך המוסלמים קונים את העולם עם הכסף שלהם ,פשוט עצוב .

אגב ,כל מי שמנסה להשוות בין היהדות והציווים שיש בה ,לבין האיסלם ,פשוט טועה ,לא משנה כמה תנסו ,ההבדל ברור ,יהודים לא רוצחים היום ,מוסלמים כן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם חייב לציין עוד עובדה צורמת, אל מול מיליוני מוסלמים ונוצרים פסיכים בעולם, יש אולי 200,000 יהודים כאלה?

אז בגלל שיש יהודים בעולם, גם כמות הפסיכים שיש בתוכם קטנה הרבה יותר(מספרית ואולי אפילו באחוזים),

כך שלהרים ארגון טרור כמו אל-קעאידה או חיזבאללה פשוט לא אפשרי לוגיסטית.

אז זה לא שיהודים כאלה נאורים, תמימים וטובי לב, אלא פשוט חלשים מספרית וכלכלית.

אגב ,כל מי שמנסה להשוות בין היהדות והציווים שיש בה ,לבין האיסלם ,פשוט טועה ,לא משנה כמה תנסו ,ההבדל ברור ,יהודים לא רוצחים היום ,מוסלמים כן .

פססט פסססט, הידעת שגם המוסלמים מאמינים בתורה?

כך שהציוויים שיש בתורה חלים בחלקה גם עליהם(לפי הפרשנות שלהם כמובן).

בכל מקרה, הנימוק הזה של "דת אלימה" הוא אידיוטי בעליל ונאמר ע"י אנשים חסרי נימוק והשכלה.

לא כל מוסלמי באשר הוא בהכרח אויב , שונא יהודים ושואף לכלותינו בפרט ואת העולם המערבי בכלל.

אני לא מכחיש שיש מיליוני מוסלמים בעולם ששייכים לפלג הקיצוני ויש להלחם בהם בכל הכוח,

בצורה הגיונית ולא נבערת וגזענית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידעת שגם המוסלמים מאמינים בתורה?

בכל מקרה, הנימוק הזה של "דת אלימה" הוא אידיוטי בעליל ונאמר ע"י אנשים חסרי נימוק והשכלה.

לא כל מוסלמי באשר הוא בהכרח אויב , שונא יהודים ושואף לכלותינו בפרט ואת העולם המערבי בכלל.

אני לא מכחיש שיש מיליוני מוסלמים בעולם ששייכים לפלג הקיצוני ויש להלחם בהם בכל הכוח,

יש לי אישור ממך להדביק את המשפט הזה בכל דיון עתידי שיפתח על "מוסלמים נאצים שרוצים להשמיד את ולהשתלט על העולם"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שהרוב יהיה לוחמני וישאף לכלות את העולם. מספיק שיהיה מיעוט מספיק משמעותי ורוב שלא מתנגד לו.

זה שהרוב לא יכול להתנגד למיעוט (פשוט כי המיעוט חמוש ומאומן), לא אומר שצריך להשמיד אותו. גם לא לשנוא אותו.

בכל הנוגע לאלה שכן מנסים להילחם בנו, להשיב ללא רחמים. אבל ההבחנה בין טרוריסט וסתם מוסלמי חייבת להיעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שהרוב יהיה לוחמני וישאף לכלות את העולם. מספיק שיהיה מיעוט מספיק משמעותי ורוב שלא מתנגד לו.

אתה מתנגד למיעוט הגזעני שיש כאן? ברמה של לפעול כנגדו ולהסביר לעולם שלא כל היהודים כמו ג'וני?

אגב, יש גם מוסלמים כאלה, כמו וואפה סולטן למשל.

יש לי אישור ממך להדביק את המשפט הזה בכל דיון עתידי שיפתח על "מוסלמים נאצים שרוצים להשמיד את ולהשתלט על העולם"?

כן, למרות שנראה לי שחבל על הזמן שלך עם אנשים כמו ג'וני אפילו לעשות Copy+Paste.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשמיד אותו? לא. לשנוא אותו? אולי גם לא. אבל לא להכיר בו כאוייב וכסכנה, גם אם בעל כורחו (ואני מדגיש שאיני מסכים כלל וכלל עם הטענה הזו), זה כבר טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מסכים לזה, ולא שמישהו שואל אותי, אבל זאת בעיה שלהם.

זה לא יבנה על ה WTC אלא כמה רחובות משם, על קרקע פרטית...

לדעתי זה לא ייצא לפועל בסוף, אבל לך תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

על פי הדת האיסלאם חייב כל איסלמי ולכבוש את העולם ולהפשט את דתו בכל העולם ולא משנה אם הוא קיצוני או מתון.

" דת שנוסדה "במדבר ערב" מזרעו של ישמעאל ע"פ ההנחיה "והוא יהיה פרא אדם (מבטן אימו), ידו בכל - ויד כל בו"

למה תמיד צריך להביא את היהדות ומשווים יהודים לכל המחלות שבעולם די (למאזוכסיזם) להלקאה העצמית שיש.

לא שמעתי מעולם אף פעם שהיהדות פעילה באיזה "אירגון טרור" וממסחרת באמונתה באלהים כדי לרצוח אנשים חפי פשע בשם הדת.

כי לממשלה שלנו יש קצת שכל לא לערב יותר מדי דת במדינה, אבל פתח תנך ותקרא על כיבוש כנען, שם רצחנו את כל העמים באיזור - כולל נשים, ילדים ואפילו את כל החיות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמים לא בעיה כאשר הם 10 אחוז מהתושבים במדינה שלך ,אפילו 20 ,אבל כאשר הם יהיו הרוב (ולפי קצב הגידול שלהם זה המצב שהולך להיות בלא מעט חלקים בעולם הזה ) הם יכתיבו את התרבות ,זה שעכשיו יש מוסלמים שחיים כמו כל בן אדם אחר בלונדון למשל ,לא אומר שזה יהיה המצב כאשר הם יהיו הרוב ,הם ירצו לחיות תחת חוקי האיסלם ותחת חוקים אלו אין לכם מקום לחיות בו .

פססט פסססט, הידעת שגם המוסלמים מאמינים בתורה?

מה שאתה עשיתה כרגע זה אמירה דמגוגית חסרת ביסוס כלל ,מה זה משנה שהם מאמינים בתורה ,הם לא מאמינים בקיום המדינה (גם ה"לא קיצוניים" ) ,זה לא משנה עכשיו למה ,הם פשוט אויבי המדינה ,אין צורך לתמוך בהם ולהגן על העמדה שלהם .

זה לא משנה אם רק אלו ששיכים לפלג הקיצוני הורגים אותנו ,כל עוד יהיה רוב מוסלמי בעולם זה מסוכן ,כי גם אם הם לא יתמכו בחלק הקיצוני ,הם בטוח לא יעצרו אותו מלהשמיד אותנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מאמינים בקיום המדינה (גם ה"לא קיצוניים") ,זה לא משנה עכשיו למה ,הם פשוט אויבי המדינה ,אין צורך לתמוך בהם ולהגן על העמדה שלהם .

תפסיק לצעוק דמגוגיה כשאתה בעצמך מפיל דמגוגיות.

אגב הפסקה האחרונה שלך טיפשית כי אתה לא יכול לדעת איך הם ינהגו. במיוחד כשהם יעברו תהליכי חילון באירופה, בדיוק כמו שאנחנו עברנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לצעוק דמגוגיה כשאתה בעצמך מפיל דמגוגיות.

אגב הפסקה האחרונה שלך טיפשית כי אתה לא יכול לדעת איך הם ינהגו. במיוחד כשהם יעברו תהליכי חילון באירופה, בדיוק כמו שאנחנו עברנו.

ממש לא טיפשית ,אם תחשוב על זה שנייה אפשר לדעת דיי בקלות איך הם ינהגו ,אני יסביר .

עכשיו הם עוברים תהליך של חילון וסובלנות דתית ,הם חיים באירופה כמעט כמו כולם ,ללא שום שוני ,עובדים באותן עבודות ושומעים אותה וכו .

אבל זה מצב שקיים אך ורק כאשר הם מיעוט .

מצב שבו הם לא מיעוט אני לא צריך להסביר לך ,אתה יודע מצוין איך נראה מצב כזה .

לכן ללא ספק אפשר להסיק שכאשר הם לא יהיה מיעוט במדינות אחרות הם יחזרו לאותו מצב כמו שהם היו בו בארצות המוצא שלהם (ויגררו בדרך איתם את כל שאר התרביות באזורים האלו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא טיפשית ,אם תחשוב על זה שנייה אפשר לדעת דיי בקלות איך הם ינהגו ,אני יסביר .

עכשיו הם עוברים תהליך של חילון וסובלנות דתית ,הם חיים באירופה כמעט כמו כולם ,ללא שום שוני ,עובדים באותן עבודות ושומעים אותה וכו .

אבל זה מצב שקיים אך ורק כאשר הם מיעוט .

מצב שבו הם לא מיעוט אני לא צריך להסביר לך ,אתה יודע מצוין איך נראה מצב כזה .

לכן ללא ספק אפשר להסיק שכאשר הם לא יהיה מיעוט במדינות אחרות הם יחזרו לאותו מצב כמו שהם היו בו בארצות המוצא שלהם (ויגררו בדרך איתם את כל שאר התרביות באזורים האלו )

יש בזה היגיון, השאלה היא אבל האם יש לפחד שמא הם יהפכו לרוב. התשובה לדעתי היא לא כי לכל מדינה יש את הזכות למנוע הגירה על מנת לשמור על הסטטוס-קוו הסוציאלי.

אגב יהיה נחמד אם תתנצל על הדמגוגיה הגזענית שזרקת בתגובה הקודמת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...