התאבדות: מרכז מוסלמי ומסגד יבנו על חורבות "התאומים". - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאבדות: מרכז מוסלמי ומסגד יבנו על חורבות "התאומים".

ellell

Recommended Posts

קודם כל, אני לא מוצא שום הגיון במימון לאומי של פרוייקטים דתיים, ולא משנה באיזו דת מדובר.

דבר שני, אני לא רואה סיבה לתת אישור לבניית מבנה ששייך לדת שמלמדת שצריך לפגוע במדינה שלך.

דבר שלישי, אם כבר לבנות, אז בראשות מישהו שמוכן לפחות להודות שיש המון דברים מכוערים באסלאם המודרני, ונחוש להראות שאינו כזה.

דבר אחרון, גם אם מתעלמים מכל השאר, למה לבנות במקום הכי פוגעני לאמריקאים שאפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, אני לא מוצא שום הגיון במימון לאומי של פרוייקטים דתיים, ולא משנה באיזו דת מדובר.

מסכים, אבל אף אחד לא אמר שהמסגד ימומן ע"י ממשלת ארה"ב.

דבר שני, אני לא רואה סיבה לתת אישור לבניית מבנה ששייך לדת שמלמדת שצריך לפגוע במדינה שלך.

הדת רוצה לפגוע בארה"ב? או הפנאטים הקיצוניים שמאמינים בה?

לדעתי יש הבדל תהומי.

דבר שלישי, אם כבר לבנות, אז בראשות מישהו שמוכן לפחות להודות שיש המון דברים מכוערים באסלאם המודרני, ונחוש להראות שאינו כזה.

יש הרבה דברים מכוערים ביהדות, אז?

דבר אחרון, גם אם מתעלמים מכל השאר, למה לבנות במקום הכי פוגעני לאמריקאים שאפשר?

מז"א המקום הכי פוגעני?

אסור לבנות ליד GZ כלום? גם לא דוכן פלאפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אבל אף אחד לא אמר שהמסגד ימומן ע"י ממשלת ארה"ב.

נניח שלא, אבל אני בספק שאין שום השקעה בתשתיות וכיו"ב.

לדעתי יש הבדל תהומי.

האסלם מלמד שיש לאסלם את כל העולם, ואם צריך גם בכוח, זה לא מספיק?

אז? אם יהודי שבטוח שהיהודים הם פאר היצירה וכל הגויים נחותים מעצם הגדרתם ירצה לבנות מוסד שילמד את האמור לעיל בניו-יורק, אני אשמח אם לא יתנו לו.

מז"א המקום הכי פוגעני?

אסור לבנות ליד GZ כלום? גם לא דוכן פלאפל?

הפגיעה בWTC נעשתה בשם האסלאם, אם תרצו ואם לא. גם אם בחירת המקום לא נעשתה בכוונה להכעיס, הרי שרבים ירגישו פגועים מזה שנבנה שם דווקא מוסד דת מוסלמי. במקומות אחרים אין את הסימבוליות הזו, כמו שבGZ לא תהיה סימבוליות לדוכן פלאפל אפילו אם הוא בבעלות מוסלמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש הבדל תהומי.

על פי הדת האיסלאם חייב כל איסלמי ולכבוש את העולם ולהפשט את דתו בכל העולם ולא משנה אם הוא קיצוני או מתון.

" דת שנוסדה "במדבר ערב" מזרעו של ישמעאל ע"פ ההנחיה "והוא יהיה פרא אדם (מבטן אימו), ידו בכל - ויד כל בו"

למה תמיד צריך להביא את היהדות ומשווים יהודים לכל המחלות שבעולם די (למאזוכסיזם) להלקאה העצמית שיש.

לא שמעתי מעולם אף פעם שהיהדות פעילה באיזה "אירגון טרור" וממסחרת באמונתה באלהים כדי לרצוח אנשים חפי פשע בשם הדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי מעולם אף פעם שהיהדות פעילה באיזה "אירגון טרור" וממסחרת באמונתה באלהים כדי לרצוח אנשים חפי פשע בשם הדת.

ההגדרה הבעייתית כאן היא "חפים מפשע". מבחינת האסלאם, אף "כופר" אינו חף מפשע. מבחינת היהדות קבוצת אלה ש"אינם חפים מפשע" אמנם קטנה בהרבה, אבל יימצאו אלה (אפילו שמדובר במיעוט) שירצו לפגוע באותה קבוצה. על הדקירה במצעד הגאווה שמעת?

בכל דת שהיא, חוץ מאולי בודהיזם, אפשר למצוא תירוץ לפגוע בעוברים על חוקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שלא, אבל אני בספק שאין שום השקעה בתשתיות וכיו"ב.

או.קיי. גם בבית הכנסת הראשי בניו-יורק הושקעו כספי מיסים אמריקאים, אז?

האסלם מלמד שיש לאסלם את כל העולם, ואם צריך גם בכוח, זה לא מספיק?

האסלם לא מלמד את זה, הקיצוניים שמאמינים בו מלמדים את זה.

אז? אם יהודי שבטוח שהיהודים הם פאר היצירה וכל הגויים נחותים מעצם הגדרתם ירצה לבנות מוסד שילמד את האמור לעיל בניו-יורק, אני אשמח אם לא יתנו לו.

אתה לא יכול לצאת מנקודת הנחה שזה מה שיטיפו שם, רק כי יש לך דעות קדומות על איסלאם, יהדות או נצרות.

הפגיעה בWTC נעשתה בשם האסלאם, אם תרצו ואם לא. גם אם בחירת המקום לא נעשתה בכוונה להכעיס, הרי שרבים ירגישו פגועים מזה שנבנה שם דווקא מוסד דת מוסלמי. במקומות אחרים אין את הסימבוליות הזו, כמו שבGZ לא תהיה סימבוליות לדוכן פלאפל אפילו אם הוא בבעלות מוסלמית.

שוב, זה שאיזה מפגר, החליט להטיס מטוס לתוך ביניין, לא אומר שאללה התגלה בלילה ואמר לו לעשות את זה

והוא גם לא קרא את זה במפורש בקוראן.

הוא אדם קיצוני שמאמין בשטיפת המוח שהאכילו אותו ומעוניין להוציא את שגעונותיו לפועל.

על "כך" שמעת? על ברוך גולדשטיין? יגאל עמיר? נטורי קרטא?

אין התמסחרות? על הבבא-סאלי/בובה/הארי לא שמעת? עובדיה יוסף? כדורי? קמעות? קברי צדיקים? רבנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה הבעייתית כאן היא "חפים מפשע". מבחינת האסלאם, אף "כופר" אינו חף מפשע. מבחינת היהדות קבוצת אלה ש"אינם חפים מפשע" אמנם קטנה בהרבה, אבל יימצאו אלה (אפילו שמדובר במיעוט) שירצו לפגוע באותה קבוצה. על הדקירה במצעד הגאווה שמעת?

ובנוסף, קיימות קבוצות מאוד קיצוניות ביהדות (ואני בטח לא מדבר על אנשים שפועלים כביכול כבודדים) שאולי לא מוגדרות פורמלית כארגון טרור, אבל זה מה שהן באופן מעשי:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A8_%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99_%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

גורמים קיצוניים. זה שהם לא נשלחו במסגרת ארגון "הגיהאד היהודי" אלא תכננו בעצמם לא אומר שלא קיימת הסתה לרצח ביהדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דת שהיא, חוץ מאולי בודהיזם, אפשר למצוא תירוץ לפגוע בעוברים על חוקיה.

בדיוק! רק מראה שאת הדת מפרשים בני אדם והם הבעיה, לא הדת עצמה.

בסופו של דבר, אף אחד לא מכריח אותם להאמין בזה ובכל זאת, מאמינים.

בכל מקרה, לדעתי אין שום קשר בין הקמת המסגד בניו-יורק ל:

1. כניעה לטרור.

2. מחווה לעולם המוסלמי.

3. שערוריה כלשהי שיש לייחס לה משמעויות נסתרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק! רק מראה שאת הדת מפרשים בני אדם והם הבעיה, לא הדת עצמה.

בסופו של דבר, אף אחד לא מכריח אותם להאמין בזה ובכל זאת, מאמינים.

בכל מקרה, לדעתי אין שום קשר בין הקמת המסגד בניו-יורק ל:

1. כניעה לטרור.

2. מחווה לעולם המוסלמי.

3. שערוריה כלשהי שיש לייחס לה משמעויות נסתרות.

א. לולי היו מקימים על חורבות התאומים מרכז עולמי של שלושת הדתות יחד ללימוד הסובלנות ושלום בין אדם לחברו ולמשנהו ניחא,

אבל להקים דווקא מרכז מוסלמי + מסגד גדול אפילו כאוניברסיטאות מוסלמיות מה ילמדו שם על שלום? על סבלנות ? אתה תלך לבקר שם וללמוד שם? יטיפו "דין מוחמד בסיף" ויחלקו קלטות של בן לאדן להמשך הטרור, ארה"ב על סף פיצוץ גדול בתחום הזה אולי זהו סימנים ראשונים לפיצוץ ואם לא יתעוררו בזמן ימצאו את עמצם בתוהו של שילטון "מערב הפרוע" מוסלמי קיצוני.

ב. פשוט זו כניעה לטרור ונצחון גדול של הרשע על הצדק אירגון אל קעאידה של בן לאדן שמתפאר בלי בושה

בתואר "הרצחת וגם ירשת".

ג. והמוסלמים כמנהגם בקודש בונים מסגדים על מקומות מפורסמים לדתות אחרות כדי שלא יזכר זכר מהמקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, ואתה חושב שבדתות אחרות לא יכולה להיות הסתה לאלימות? אתה יכול לפרש את הקוראן, כמו גם את התנ"ך (או התורה בשביל המהדרין) והברית החדשה לשלום ואחווה בין כל בני האדם על פני כדור הארץ, ואתה יכול לפרש את זה כהסתה לאלימות, רצח וחורבן. חלק מאנשי הדת בשלושת הדתות, לצערי, מפרשים את זה לאלימות. באיסלאם זה הכי בולט - והסיבות, אגב, הן לאו דווקא דתיות טהורות בכל המקרים (בחלקם כן, אבל במקרים רבים זה לא יותר מתאוות בצע ושליטה של אנשים רבים שמשתמשים בדת לצורך העניין, ואם אתה רוצה אני יכול להראות לך כמה אנשי דת שמנצלים את היהודות בשביל תאוות בצע ושליטה). כמו שאני רואה את זה, העניין שאפשר לראות דברים ולפרש אותן בדרכים שונות ומשונות זה הדבר הכי טוב שיש בדת, אבל זה גם הדבר הכי רע שיש בדת.

יותר מזה, הטענה שאותו אימאם הוא קיצוני מבוססת על מישהי שכתבה את זה בבלוג. אני לא מכחיש, אבל אני רוצה לראות הוכחות לכך - בינתיים, מבחינתי, מדובר בלא בשמועה.

דבר אחרון, המקום אינו קדוש לאף דת. נהרגו שם כ-3000 בני אדם - חלקם נוצרים, חלקם יהודים וחלקם בני דתות אחרות, כולל מוסלמים (גוגל איט). אם אתה טוען שהמקום קדוש לדתות שמהן נהרגו אנשים - אז הוא קדוש גם לאיסלאם. אבל אני טוען שהוא לא קדוש לאף דת, הוא קדוש למדינה שמנסה לפעול נגד הטרור באמצעים רבים (בואו לא נכנס לזה עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהדות היא ככל הנראה הדת האלימה מכולן, שכן בתנ"ך ישנו ציווי אלוהי להשמדת עם. בכל מקרה, זה לא ממש משנה - טרוריסטים קיימים בכל דת, ואין שום הבדל בין ברוך מרזל לאוסמה בין לאדם או ה-KKK. כולם אומרים אותו דבר, רק בשפות שונות, ואת כולם צריך להשמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...