מאוורר 140ממ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר 140ממ

L1ron

Recommended Posts

החלטתי להוסיף מאוורר 140ממ למארז שלי שהיה במחשב קודם..

חיברתי אותו ללוח אם , ואני לא יודע איפה להשים אותו..

יש לי מארז לא משהו והמאווורר היחיד שהיה מחובר אליו זה מאוורר 60-80 שמופנה לאזור הלוח אם והמעבד ,שזה המקום היחיד גם למאוורר שאני רואה..

הינה תמונות

זה התמונה של המארז

http://img31.imageshack.us/img31/8886/dsc01601h.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/1580/dsc01602g.jpg

עכשיו אני רוצה לדעת נניח אני שם אותו למטה מתחת לכ.מסך,

איך להשים את המאוורר,ככה:

http://img85.imageshack.us/img85/4339/dsc01603nj.jpg

או ככה?

ונניח אני שם אותו על הכרטיס מסך , על הלוח שלו ,לא איפה שיש כבר מאוורר , באיזה צד הוא יזרוק אוויר ללוח של הכרטיס , ובאיזה צד הוא יזרוק אוויר לאזור המעבד?

תודה מראש

ועוד שאלה:

לפני שחיברתי את המאוורר הורדתי SPEEFAN והכל היה שם על 100% ואחרי שחיברתי כלום לא השתנה ולא נוסף עוד מאוורר, אבל בHWMONITOR אני רואה שהמאוורר על 1000RPM זה לא קצת נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת את המאוורר הפוך, הוא צריך לשאוב אוויר מתחתי המארז ולעלות למעלה, מה שכן זה מיקום גרוע..שכן אין פתחי איוורור נורמלים ויש המון אבק..

וגם אם המארז שלך הוא די :-X אז מלב החיסכון ורכישה של מארז נורמלי (במקום לרכוש מאווררים ולמקם אותם סתם)..

מעבר תתקין אותו באמצעות אזיקון או כל אמצעי אחר על המסילות של הכונינים..ככה שיזרוק אוויר ..

ככה הוא יהווה מעיין מאוורר קידמי..מה שכן יש לך בוודאות מקום בחלקו התחתון/קידמי של המארז..בדוק איזה גודל יש שמה (80מ"מ אני מאמין) ותרכוש בהתאם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת את המאוורר הפוך, הוא צריך לשאוב אוויר מתחתי המארז ולעלות למעלה, מה שכן זה מיקום גרוע..שכן אין פתחי איוורור נורמלים ויש המון אבק..

וגם אם המארז שלך הוא די :-X אז מלב החיסכון ורכישה של מארז נורמלי (במקום לרכוש מאווררים ולמקם אותם סתם)..

מעבר תתקין אותו באמצעות אזיקון או כל אמצעי אחר על המסילות של הכונינים..ככה שיזרוק אוויר ..

ככה הוא יהווה מעיין מאוורר קידמי..מה שכן יש לך בוודאות מקום בחלקו התחתון/קידמי של המארז..בדוק איזה גודל יש שמה (80מ"מ אני מאמין) ותרכוש בהתאם..

כמה דברים,

לגבי הקנייה של מארז חדש אין טעם בגלל שבקרוב אני נוסע לארצות הברית ואני מתכוון לחזור מישם עם מחשב..(ב"ה)

ועשיתי את מה שאמרת ובכלל אין שינוי במעלות הכ.מסך נשאר על 55*..

ולא רכשתי אותו ,אמרתי כבר שלקחתי אותו ממחשב ישן..

עם אני שם אותו על הלוח של הכרטיס מסך איך שבתמונה הוא יקרר את הלוח?ועם אני שם אותו הפוך לאיך שבתמונה על הלוח של הכרטיס הוא יזרוק אוויר על הקירור של המעבד?

ותתיחס גם למה שאמרתי לגבי המהירות שלו בבקשה, בתודה לירון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכנן להביא מארז מהארה"ב ? זה לא בדיוק פרקטי..שכן זה די גדול וכבד..

והכוונה היא להתקין אותו בדומה למאוורר קידמי..

שהמאורר ידחף אוויר לכיון המעבד וכו..בדומה לתמונה (סליחה על קישורי הציור) :xyxthumbs:

לגבי הRPM..אם למאוורר אין חיישן RPM אז אתה לא תראה אותו בSPEEDFAN או בלוח האם..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכנן להביא מארז מהארה"ב ? זה לא בדיוק פרקטי..שכן זה די גדול וכבד..

והכוונה היא להתקין אותו בדומה למאוורר קידמי..

שהמאורר ידחף אוויר לכיון המעבד וכו..בדומה לתמונה (סליחה על קישורי הציור) :xyxthumbs:

לגבי הRPM..אם למאוורר אין חיישן RPM אז אתה לא תראה אותו בSPEEDFAN או בלוח האם..

אבל הכבלים שלי שם ואיך אני בדיוק אמור להכניס לשם מאוורר 140 ממ בשביל להבריג אותו אני יצתרך להכניס אותו עמוק וגם אז הוא לא יתן אוויר ישירות...

אני מדבר על זריקת אוויר ישירה,תקרא מה אמרתי בהודעה הקודמת אל מה שאני יעשה עם הכרטיס מסך ..מה אתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר דרכים, בכל אופן מה אתה רוצה לעשות איתו מלבד מה שציינתי ?

רק למצוא דרך לזרוק אוויר על הכרטיס מסך כדי שהאטרטיקפטים יאחרו לבוא שאני יוכל לעשות יותר OC..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתקין את המאוורר כמו שציינתי כבר..

זה לא נכנס שם ה140 ממ נסיתי עכשיו.זה קטן מדי..

עם אני שם את המאוורר על הלוח של הכרטיס מסך כשהמאווורר על הצד כמו בתמונה , לאן זה יתן אוויר?

ועם אני הופך את זה מהצורה שזה יהיה בתמונה , לאן זה יתן אוויר?

האם זה אפקטיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזרוק מאוורר בתחתית המארז זה לא אפקטיבי לא משנה מה התצורה שלו..

לא הבנת אותי נכון לדעתי - לא אמרתי בתחתית המארז!

או שאני לא מבין אותך נכון ? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...