מעבד במחיר מינימלי שימנע צוואר בקבוק בHD4850 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד במחיר מינימלי שימנע צוואר בקבוק בHD4850

Recommended Posts

מזה כשנה יש לי את הכרטיס 4850 עם המעבד 4800X2 והצוואר בקבוק נוראי..לא מזמן יצא עדכון ללוח אם שלי

שנותן תמיכה למעבדים החדשים של הבעיה שלי היא התקציב הנמוך ולכן אני רוצה מעבד במחיר המינימלי ביותר לכרטיס הנ"ל

תודה, סמיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה!

אחרי שהבאת לי את אתר ההשוואות הזה, ומריפרוף קצר בפורום, הדבר העיקרי שהבנתי שצריך לזכור מבחינת משחקים הוא

"כרגע יותר חשוב תדר המעבד מאשר מספר הליבות עקב התמיכה הדלה של המשחקים כיום"

מצד אחד אני רואה שהמעבד שהצעת לא יקר אך אוכל לחסוך אפילו עוד קצת ולקבל יותר ביצועים (במשחקים כמובן) במעבד II X2 250 - עלותו כ350 ש"ח

ומצד שני אני רוצה לדעת את ההבדל בינו לבין הפנום שבאותו תדר (550) ולמה עלותו גבוה יותר? כי קצת מפחיד אותי לקנות מעבד לשוק הנמוך ביותר.

עוד שאלה, כרגע הבאס המקסימלי שאליו הגעתי עם המעבד הנוכחי שלי הינו 232*12.5 = 2900MHZ והוא נחשב רע לOC כמו שידוע,

האם תיהיה לי בעיה להגיע לבאס זה עם המעבד שהצעת לי או אחד מאלו שהזכרתי לעיל?

תודה, סמיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שסימנת באדום לא נכון, ממש לא נכון. יש לא מעט משחקים שמנצלים יותר ליבות, חלקם נותנים שיפור גדול.

אני לא אומר שעדיף תדר ממש נמוך וכמה שיותר ליבות, אני רק אומר שזה לא נכון שהדבר החשוב ביותר הוא התדר.

הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק ביצועים בהשוואות כאלו ואחרות ולא להתייחס לנתונים טכניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

+1

התמיכה בריבוי ליבות הולכת ומשתפרת ולכן בחרתי במשולש-ליבות בתדר גבוה יחסית שנותן לדעתי איזון מצויין בין מחיר, תדר, מספר ליבות ויחס עלות/תועלת בגיימינג.

לגבי OC - שאל בפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חושב, החשש שלי הוא שהלוח שלי לא הכי טוב לOC ועם המעבד הנוכחי הגעתי לבאס של 232 יציב

ומאחר והמכפלה ב ב X2 250 היא ל 15 לעומת 14 ב X3 435 אוכל להגיע איתו לOC גבוה הרבה יותר ובנוסף לעובדה שהתדר סטוק שלו גבוה מזה של המשלוש ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה פשע לא לבצע אוברקלוק ל- II למיניהם. ההפרשים/הבדלים ביניהם מלבד ליבות הם רק בתדר וזה בעיקר כמה מאות מגה-הרצים שניתן לצמצם עם הכי פשוט.

יש הרבה שלא איכפת להם, קונים משהו שמתאים להם וזול מספיק וזהו.

מאידך, אם מישהו מתכנן OC אז כן, מוטב לקנות את האתלון הזול דווקא ולבצע OC משמעותי ובלי מאמץ רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...