הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

מה זה משנה ?

זה משנה שרתים ב MP ?

חשבתי שמזמן הכל כבר פתוח לכולם

לא. לצערנו, בSC2 השחקנים עם הגרסה האירופאית יוכלו לשחק בשרת האירופאי בלבד והשחקנים עם הגרסה האמריקאית בשרת האמריקאי בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה זה משנה לך? זה לא כאילו תשחק מולו... וגם אם נגיד שכן, זה לא כאילו המשחק יארך יותר מ2 דק'...

למה המרירות?

כיף לי מהמחשבה שהשחקן שאני אוהב משחק בסרבר איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. לצערנו, בSC2 השחקנים עם הגרסה האירופאית יוכלו לשחק בשרת האירופאי בלבד והשחקנים עם הגרסה האמריקאית בשרת האמריקאי בלבד...

קצת מטופש לטעמי, לא תואם את המודרניזציה. כבר מזמן צריך להיות כולם עם כולם.

אבל בכל מקרה נראה ליח עדיף ZONE EU מאשר US...

ככה שעדיין נראה לי שעדיף את הגרסה האירופאית, ואולי זה אפילו יותר משמעותי עכשיו כי הגרסה האמריקאית לא נשמעת כמו אטרקציה גדולה מבחינת MP.

חוץ מזה שאני קונה את המשחק גם בשביל ה SP ... וגם בשביל כל מני TOWER DEFENSE למיניהם ודברים כאלה שהם לאו דווקא המפות הקונבנציונאליות.

יש עוד מקום ? ???

תשלח ל PEACEBRINGER הודעה פרטיית וכמה שיותר מהר...

לפי מה שהבנתי הוא שמר כמה מקומות אחרונים ליתר בטחון, כך שהבחלט יכול להיות שעוד יש מקום.

מעבר לכך ייתכן שהרשימה תגדל לכייון של 110 120 אולי 150, לך תדע. בכל מקרה לא יזיק לך לנסות ולהכנס לתור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני משתמש חדש... לא יכול לשלוח הודעה בפרטי, אבל אני רוצה להשתתף בקנייה...

אז ...

להציף את הפורום? P: לא מתלהב... חח

Peacebringer, עזרה :)

לך ברחבי הפורומים ( לא ב OFF TOPIC) ותכתוב 5 תגובות, לא אמור להיות מסובך.

גם לא ממש חייב להיות ספאם. סתם תכתוב משהו קשור, או תכתוב מעקב , או לא חסרות אופציות...

להגיע ל 5 הודעות זה לא ממש קשה. וזה יקל את החיים על PEACEBRINGER

ויגדיל את הסיכוי שתספיק להכנס לרשימה בזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה עד מחר אני חורש באמת שאין לי זמן-ההוראות הן כדלקמן שלחו לי בפרטי..אני אתחשב גם במי שלא יכל/לא הספיק וכתב פה אבל בייסקלי נגמר המקום אז תשלחו ואם יהיה עוד מקום אני אכניס אתכם אם לא אולי נארגן קבוצה שניה...אבל כנראה שלא אתן מענה לא"א עד מחר-גוגליבו וג'גרנט לא שכחתי אתכם נעדכן את הרשימה מחר בלי נדר..יואב תודה על העזרה בנתיים.. ;Dלילה טוב :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה עד מחר אני חורש באמת שאין לי זמן-ההוראות הן כדלקמן שלחו לי בפרטי..אני אתחשב גם במי שלא יכל/לא הספיק וכתב פה אבל בייסקלי נגמר המקום אז תשלחו ואם יהיה עוד מקום אני אכניס אתכם אם לא אולי נארגן קבוצה שניה...אבל כנראה שלא אתן מענה לא"א עד מחר-גוגליבו וג'גרנט לא שכחתי אתכם נעדכן את הרשימה מחר בלי נדר..יואב תודה על העזרה בנתיים.. ;Dלילה טוב :sleep:

שמח לעזור :)

בהצלחה במבחן מחר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:oשלוש וחצי שעות אאאאאא...אגב אני מנסה לדבר עם האחראי במדיה גיים לגבי אם נעשה הזמנה שניה(למקרה שארקדיה לא ירצו לקבל יותר מ100 חברה) וניסיתי גם לתפוס את ארקדיה בנתיים לשווא...בכל מקרה אני מקווה שעד מחר כבר דברים יתבהרו יותר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...