הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יא אללה גם איחרתי לקניה הקבוצתית הטובה שפה

בגלל ההבטחות המטומטמות ומהיותרות של מנהל קהילת סטארקראפט בגיימר... מעפן ברמות

מבואס מת

מה אתה עושה בגיימר בכלל

הרי כל האנשים הרצינים נמצאים פה

ואם יש משהו מעניין בגיימר אז LazyBoy יעדכן במה שצריך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה בגיימר בכלל

הרי כל האנשים הרצינים נמצאים פה

ואם יש משהו מעניין בגיימר אז LazyBoy יעדכן במה שצריך :xyxthumbs:

אחחח עכשיו הבנתי את זה.. אבל קצת מאוחר...

באסה רוב הסיכויים שאני גם לא יקנה את המשחק אני חייל ו300 שקל זה בשמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי את זה כמו שצריך ממדייה גיים עדיין אפשר להירשם בגיימר ולקבל את זה ב230...זה לא המחיר שלנו ;D אבל למי שיקנה את זה בכל מקרה זה בטוח עדיף מ300..ואנשים מי שרוצה לבטל לא לשכוח להודיע לי יש כמות מכובדת של אנשים שירצו להיכנס במקומכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חברה פשוט שיחקתם אותה,אנ ירואה המון אנשים ששוברים את הראש על זה שפספסו פה הזדמנות,

אז תודה רבה לכל מי ששם יד כדי שהדבר יצליח :yelclap:

שאלה קטנה,אם לא אגיע לאסוף את העותק ב12 בלילה,כמה יעלה משלוח רגיל של לבוא לקחת מהדואר?

זה כלול ב180?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוגבירד שכוייך.... :xyxthumbs:...טוינסן (יש מצב לטוינסן HD מתישהו? יש לי עוד את הדיסק המקורי של 2..ואת TIME COMMANDO האגדי.) החנות אמורה ליצור איתכם קשר כשבוע לפני.הם אמרו שלא דחוף לשלוח להם את הרשימה לכן עוד לא שלחתי כי אני מחכה לראות אולי יהיו ביטולים וזה יהיה יותר קל לשנות את הרשימה מלהחליף פרטים בין אנשים ספציפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה גם איחרתי לקניה הקבוצתית הטובה שפה

בגלל ההבטחות המטומטמות ומהיותרות של מנהל קהילת סטארקראפט בגיימר... מעפן ברמות

מבואס מת

כנ"ל, מדיה-גיים איבדו אותי כלקוח. אני מעדיף להזמין מחנות אחרת באותו מחיר או כמה שקלים יותר וגם לקבל יותר מאוחר מאשר לרכוש מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוגבירד שכוייך.... :xyxthumbs:...טוינסן (יש מצב לטוינסן HD מתישהו? יש לי עוד את הדיסק המקורי של 2..ואת TIME COMMANDO האגדי.) החנות אמורה ליצור איתכם קשר כשבוע לפני.הם אמרו שלא דחוף לשלוח להם את הרשימה לכן עוד לא שלחתי כי אני מחכה לראות אולי יהיו ביטולים וזה יהיה יותר קל לשנות את הרשימה מלהחליף פרטים בין אנשים ספציפיים.

למה התכוונתה?

אם אתה מדבר על LBA3 אז זה לא נראה טוב , היוצר עכשיו עסוק בפרויקתים אחרים ודוחה את כל הבקשות לקניית הזכויות למשחק (ובצדק, אני לא מסכים שאיזה יעשו את LBA )

מה שנשאר זה רק לחלום, אבל הקהילה של LBA חיה וקיימת אז כל עוד יש אנשים כמונו שזוכרים מי זאת Sendell תמיד יהיה סיכוי למשחק השלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sendell FTW!!!!

Sendell is the goddess of Twinsun. She calls Twinsen for help in his dreams, warning him of FunFrock's dictatorship. She and other Sendells are watching over a Stellar Entity that is in gestation in the centre of Twinsun. She is seen briefly in the ending cutscene. She is voiced by Julie Bataille in French, and Trish Kessler-Caffrey in English.

sendell.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קצת סטינו מהדיון אולי נחזור קצת לזרטול והסל נגה....מעניין אם נראה אותם כבר בפרק הראשון..או עם בובי קוטיק יחליט שצריך להפוך אותם לגזע שחיק כדי להפוך את המשחק לקאודרילוגיה ולסחוט עוד כסף...האמת שקצת מטרידה אותי העובדה שהסינגל לא לינארי...זה נשמע לי מעצבן כי אני אוהב לדעת שסימתי את המשחק סימתי את העלילה. ופה אולי יכול להיות יש עוד עלילות שאני מפסיד בכל דרך שאני בוחר.ונשמע לי הגיוני שאם נשחק במשחק פעמיים רק חלק מהדברים ישתנו ויצא שאני צריך לחזור על חלק מהמשחק פעמיים סתם,סביר להניח שלא ארצה לעשות את זה.אני היחידי שחושש מהכוון הזה? (אם יש בכלל מישהו חוץ ממני שקונה את המשחק בעיקר בשביל הסינגל :silly: ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...