הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

אני חושב שזה ראוי שיהיה בדף הראשון

לפחות עד שנמצא 50 (עדיף 70)

אז יאללה לא מאמין שעוד אין שרוצים, או שאולי חברים שלהם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון סבלנות , עברו רק 4 ימים , אני בטוח שתוך שבועיים יהיה לנו 100

דבר שני peacebringer7 תגדיל את הרשימה ללפחות ל- 70 שאנשים שאין להם כוח לקרוא את השירשור ישר יראו שיש להם מקום ויצתרפו

דבר שלישי הוא שצריך כל הזמן להקפיץ את השירשור עד שנגיע ל 70

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתלבטות....

יש לי את הבטא של המשחק [קיבלתי מבליזארד שני עותקים לבטא, שזה ממש שיעשע אותי...], וממש לא התלהבתי.

מצד שני נראה שהSP יהיה טוב...

אם לא איכפת לך שאני שואל, מה לא אהבתה במשחק תן פירוט בבקשה

אני רוצה לשמוע פעם אחת פידבק שלילי

כי אפילו לדבר הכי מושלם באולם יש חסרונות ואני רוצה לשמוע מה הם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

for starters?

זה מרגיש כמו SC1 עם גראפיקה יותר יפה.

זה נורא נחמד, אבל אנחנו בכל זאת ב-2010, ומשחק עם ממשק כ"כ עתיק, שנשאר גם זהה ברמה הגראפית, זה בדיחה.

ודבר שני? ממה שיצא לי להתנסות בבטא, הוא מאוד מאוד לא USER FRIENDLY. זה כאילו המשחק הזה נבנה לשחקני HARDCORE ששחקו כל חייהם במשחק הקודם.

ולצערי גם כל מי שמשחק במולטי הוא פסיכופט שמסיים משחק תוך 20 שניות.

אני מאוד מקווה שהמשחק המלא יכניס שחקנים שלא כ"כ מעורים בעולם של SC בצורה קצת יותר קלה. שמערכת הסינגל פלייר תעשה עבודה טובה בזה.

עוד נתקלתי גם במערכת דירוג שחקנים מצוינת, משהו שמזכיר את IWnet של משחקי אסטרטגיה רק שהרעיון מאחוריה מאוד מוצלח. חבל רק שב50% מהמקרים זה בכלל לא הצליח למצוא לי משחקי אימונים כדי לשחק עם מתחילים כמוני.

פרט לכך? גראפיקה טובה, סאונדטרק מ-ד-ה-י-ם [ואת זה אני אומר על סמך בטא!], ורמת ליטוש גבוהה. מאוד גבוהה.

אבל בשורה התחתונה, מדובר במשחק שמרגיש כמו המשך לא מקורי בכלל למשחק אסטרטגיה ישן. וזה לא מצא חן בעיני.

אגב, אני לא חושב שזה משחק גרוע. פשוט תוהה אם יש הצדקה לקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

for starters?

זה מרגיש כמו SC1 עם גראפיקה יותר יפה.

זה נורא נחמד, אבל אנחנו בכל זאת ב-2010, ומשחק עם ממשק כ"כ עתיק, שנשאר גם זהה ברמה הגראפית, זה בדיחה.

כל הבעיות בממשק של SC1 נפתרו, אתה יכול לבחור כמה יחידות שאתה רוצה למשל.

ודבר שני? ממה שיצא לי להתנסות בבטא, הוא מאוד מאוד לא USER FRIENDLY. זה כאילו המשחק הזה נבנה לשחקני HARDCORE ששחקו כל חייהם במשחק הקודם.

למה אתה אומר את זה בדיוק?

ולצערי גם כל מי שמשחק במולטי הוא פסיכופט שמסיים משחק תוך 20 שניות.

אז אולי כדאי להשקיע בהגנה מהר במקום להתפתח?

אני מאוד מקווה שהמשחק המלא יכניס שחקנים שלא כ"כ מעורים בעולם של SC בצורה קצת יותר קלה. שמערכת הסינגל פלייר תעשה עבודה טובה בזה.

עוד נתקלתי גם במערכת דירוג שחקנים מצוינת, משהו שמזכיר את IWnet של משחקי אסטרטגיה רק שהרעיון מאחוריה מאוד מוצלח. חבל רק שב50% מהמקרים זה בכלל לא הצליח למצוא לי משחקי אימונים כדי לשחק עם מתחילים כמוני.

ברגע שזה מכניס אותך לcopper אני מבטיח לך שלא תשחק מול שחקנים טובים.

פרט לכך? גראפיקה טובה, סאונדטרק מ-ד-ה-י-ם [ואת זה אני אומר על סמך בטא!], ורמת ליטוש גבוהה. מאוד גבוהה.

אבל בשורה התחתונה, מדובר במשחק שמרגיש כמו המשך לא מקורי בכלל למשחק אסטרטגיה ישן. וזה לא מצא חן בעיני.

אגב, אני לא חושב שזה משחק גרוע. פשוט תוהה אם יש הצדקה לקנייה.

המשך של אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר של כל הזמנים ועכשיו נוספו גם מפות UMS שהם הדבר בשביל שחקנים חדשים או סתם אנשים שלא מתים על הmelee והrankings.

בכל מקרה עדיך לא לשחק רנקד לפני שאתה משחק קצת במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דיון ארוך ומסודר על SC2 בפורום משחקי מחשב, דברים כאלה ^^ מיועדים לשם.

הדיון הנוכחי הוא דיון מרוכז לקניה קבצותית, אז חלאס ללכלך אותו בבקשה.

מי שמתלבט שיתלבט, הדיון הנוכחי הוא למשתתפים בקניה הקבוצתית, נא לא להקפיץ אותו עם תת-דיונים על המשחק עצמו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...