הנקסוס נחת! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקסוס נחת!

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתם אומרים אולי גם אני אכתוב תגובה צינית עם סמיילי מקפץ? הנה תראו! :jump:

תחזרו לדבר על הנקסוס בבקשה, כדי שבמחתרת המאמו אנחנו נאסוף מידע ונשמיד את האנדרואיד muahahhaa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פאנבויז של חברות ששולטות לכם על המידע.. אתם לא יודעים אילו טעויות אתם עושים!!

אין כמו אייפוןןןןן!!!!11

1- פאנבויז? ראה משפט מודגש.

2- מעדיף שישלטו לי על המידע מאשר שישלטו לי על השכל :smile1: (ראה 1)

חוץ מזה, הזיות פרנואידיות זה לא בריא. כל חברה היום אוספת קצת מידע על המשתמשים דרך המוצרים שהיא מספקת, כדי לדעת איך לפתח את המוצרים הבאים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול עשיתי פלאש לקרנל בשביל ל 930MHZ (במקום 600) ו500DSP (במקום 430) והוא ממש טס עכשיו! מאוד כיף לגלוש ולעשות דברים

ומה שהכי מגניב שמתי שאני מעלה את זה ל930 MHZ, המעבד אוטומטית יורד ל 125MHZ בזמן שהוא לא בשימוש מה שגורם לו לשמור על יותר זמן סוללה וקרירות כשהוא סתם במצב IDLE (לפני זה היה 250MHZ IDLE)

אבל בעצם זה דיון על אז אני אחדול מלזהם אותו עם דברים מאמויים

חבל על המכשיר שלך, זה לא מחשב, לא הייתי מתעסק עם OC למכשיר כזה שאין לו בכלל .

חשבת מה יקרה אם תהיה ביום חם בשמש ותעבוד איתו קצת הרבה? יכול להתחמם יותר מדי בכלל.

יש את האפשרות הזו גם ל HD2 ואני ממש לא מתכוון לנסות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- פאנבויז? ראה משפט מודגש.

2- מעדיף שישלטו לי על המידע מאשר שישלטו לי על השכל :smile1: (ראה 1)

חוץ מזה, הזיות פרנואידיות זה לא בריא. כל חברה היום אוספת קצת מידע על המשתמשים דרך המוצרים שהיא מספקת, כדי לדעת איך לפתח את המוצרים הבאים שלה.

sarcasm-meter-sarcasm-meter-demotivational-poster-1223486438.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על המכשיר שלך, זה לא מחשב, לא הייתי מתעסק עם OC למכשיר כזה שאין לו בכלל .

חשבת מה יקרה אם תהיה ביום חם בשמש ותעבוד איתו קצת הרבה? יכול להתחמם יותר מדי בכלל.

יש את האפשרות הזו גם ל HD2 ואני ממש לא מתכוון לנסות את זה.

הייתי איתו תחת השמש היום בשיא החום במשך רבע שעה ולא קרה לו כלום

הוא אולי לא מחשב(האומנם?) אבל הוא קרנף רציני יחסית לטלפון, יש אנשים שעובדים על 1100 מגה הרץ, הכל תלוי במזל שלך על איזה איכות של יצור נפלת ובטמפרטורה של הארץ שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה כאילו-יענו-מצחיקה

protip:

טון דיבור לא עובר בטקסט.

(ובנוסף, כל קיץ יש פה שטף של ילדים מ FXP, ואתה משתמש חדש עם 69 הודעות. אין שום דרך לדעת אם היית רציני או לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

protip:

טון דיבור לא עובר בטקסט.

(ובנוסף, כל קיץ יש פה שטף של ילדים מ FXP, ואתה משתמש חדש עם 69 הודעות. אין שום דרך לדעת אם היית רציני או לי)

הייתי בטוח שה"אייפוןןןןןן!!!!!1111" יסגיר את הסרקסטיות. סורי. אני אוסיף טאג של [sarcasm] להודעות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...