הנקסוס נחת! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקסוס נחת!

iakovl

Recommended Posts

+1 לנקסוסאים, קיבלתי את שלי יום חמישי. איזה הלם המעבר מה 5800.......

מעבר קצר על המרקט מראה שיש לא מעט דברים מעניינים, אבל הייתי שמח עם יותר מפתחות גדולות יראו תמיכה רצינית באנדרואיד.

בינתיים התחזיות נראות טוב, AT&T ו VERIZON הרימו קמפיינים ענקיים על ה DESIRE והמוטורולה דרואיד (בישראל מיילסטון), אני מניח שתוך 4 חודשים מספר ה APPS במרקט כבר כמעט יכפיל את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם בחבורה די קטנה, ולא בגלל שה maemo לא טובה או משהו (אין לי היכרות עם המערכת בכלל)

אלא בגלל שאחרי הסחבת של והסירוב להרוג כבר את סימביאן שגססה לה תקופה ארוכה, לאנשים יש רתיעה מהמוצר החדש שבא מאותו בית. אז לדעתי יקח לזה קצת זמן לתפוס (אם יהיו מספיק מכשירים שישתמשו במערכת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול עשיתי פלאש לקרנל בשביל ל 930MHZ (במקום 600) ו500DSP (במקום 430) והוא ממש טס עכשיו! מאוד כיף לגלוש ולעשות דברים

ומה שהכי מגניב שמתי שאני מעלה את זה ל930 MHZ, המעבד אוטומטית יורד ל 125MHZ בזמן שהוא לא בשימוש מה שגורם לו לשמור על יותר זמן סוללה וקרירות כשהוא סתם במצב IDLE (לפני זה היה 250MHZ IDLE)

אבל בעצם זה דיון על אז אני אחדול מלזהם אותו עם דברים מאמויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הmeego ישמש כמ"ה למגוון רחב של מכשירים, ועוד של מותגים גדולים. אני לא רואה סיבה שהיא לא תתפוס כשהיא תצא.

נכון שהיא כנראה לא תהיה פופולרית כמו האנדרואיד, אבל היא תהווה תחרות ראויה.

אתמול עשיתי פלאש לקרנל בשביל ל 930MHZ (במקום 600) ו500DSP (במקום 430) והוא ממש טס עכשיו! מאוד כיף לגלוש ולעשות דברים

ומה שהכי מגניב שמתי שאני מעלה את זה ל930 MHZ, המעבד אוטומטית יורד ל 125MHZ בזמן שהוא לא בשימוש מה שגורם לו לשמור על יותר זמן סוללה וקרירות כשהוא סתם במצב IDLE (לפני זה היה 250MHZ IDLE)

אבל בעצם זה דיון על נקסוס אז אני אחדול מלזהם אותו עם דברים מאמויים

המכשיר לא מתחמם ולא נגרם נזק לרכיבים? נראה כמו רציני למכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום נזק

אולי אם תעלה אותו ל1100

בכל מקרה זה תלוי באיכות היצור של המכשיר שלך, יש מכשירים של אנשים שהם עובדים בסדר על 1100, אני לא ניסיתי יותר מזה גם כי אין לי את הקובץ וגם כי אני לא משוגע, 930 מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הmeego ישמש כמ"ה למגוון רחב של מכשירים, ועוד של מותגים גדולים. אני לא רואה סיבה שהיא לא תתפוס כשהיא תצא.

זה מאד נחמד, רק שהבעיה היא שהמיגו לא תגיע בכלל ל-N900 לפחות לא בתצורה רישמית, ככה שזה "BIG NO" כרגע בשביל ה-N900.

וכרגע אין דיווחים מיוחדים על רגישות יתר של הדיזייר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הזה קח את Will It Bland.... הכל שביר

בסמארטפונים של היום אין מ"מ פנוי כמעט בפנים בכל הכמות חומרה שהם דוחסים לבפנים... אבל הם לא ברמת עמידות של הנוקיות למיניהם

ה6120 שלי = 4 שנים , 2 החלפות פאנלים וזהו (מה לעשות שמשהו נפל עליו ישירות)

ה3100 המיתולוגי וה"מקרר" המתולוגי עוד יותר (לא זוכר מה דגם שלו) תעשה מה שבא לך והפאנלים מקסימום יעופו אבל הוא יעבוד כמו גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...