פלאפון משיקה היום את רשת הסלולר המהירה בישראל: רשת High Speed GSM+ - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון משיקה היום את רשת הסלולר המהירה בישראל: רשת High Speed GSM+

ronny_pelephone

Recommended Posts

אומנם החבילה של היא לא באמת "לא מוגבלת" אבל יש לה יתרון

לא יחייבו אותך יותר מהתשלום החודשי ולא משנה כמה תגלוש

מקסימום "ינתקו" אותך

זה עדיף עשרות מונים מלגלות שחרגת בגי'גה (או כמה) מהחבילה שיש לך ברשתות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פלאפון בניגוד לאורנג', עובדת עכשיו בשיטת המגבלה...

אם הגעת לסכום מסויים מעבר לחבילה, מהירות האינטרנט יורדת ל200kbps, כלומר לא ניתן להגיע לסכומים מטורפים יותר.

באורנג' בעבר (לפחות בתקופה שהייתי בDATA שם) נקטו בגישה של טעות ראשונה, נזכה, לאחר מכן בעיה שלך.

אבל לפי הפרסומים שהיו עליהם בטלויזיה, כנראה שהפסיקו לזכות גם את הטעות הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסלקום, עברתי את ההגבלה החודש כנראה, ואני גולש במהירות בושה של 30KBPS, וזה המקסימום.

אגב לפני שקניתי מודם :P מהירות הורדה ממוצעת דרך המכשיר הסלולרי שלי היתה בין180-450KBPS (בטורנטים בעיקר).

מאז שקניתי סטיק של , המהירות גרועה, כנראה שהיה לי יותר מזל דרך הסלולרי, ופה הטעות כואבת :P לפחות זה מתאפס בתחילת חודש? :lol:

אגב באמת מעצבן שאין חברות אחרות שנותנות חבילות גלישת DATA חופשיות ללא הגבלה, 10GB זה מעט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלפינו, רק הוכחת את הטענה שלי...

fighter, המגבלה של הגלישה דרך הטלפון הסלולרי עומדת ב500 שקלים בערך, אז היא לא משתלמת.

במודם סלולרי עומדת בהרבה פחות, כלומר עדיין תשלם על חריגה אבל התשלום יעצור בשלב מסויים ולא תגיע לאלפי שקלים כמו שהיו מגיעים בעבר.

OMRIJ, כמו שאמרתי, החבילה של ה10GB קטנה, החבילה של הלפטופים הרבה יותר שווה, 18GB...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תעשה בדיקה כשאתה אצל אמא שלך, אם המכשיר שלך מחובר בדור 2 או דור 3.

מבחינה כלכלית, לפלאפון אין טעם לשפר את תחום ה2100 יותר מידי.

א) רווחים על מכשירים שקונים מהם...

ב) השקעה בתדר עתידי טוב יותר...

אני מעדיף לעשות סנדוויץ' פסטרמה, לא כלכך הבנתי מה אתה שולח אותי לעשות בדיקות לא קשורות כאילו עוד שנייה אנחנו אמורים לבכות שלפלאפון יש קשיים ואתגרים טכנולוגיים (את ה100 ש"ח דמי מעבר לכרטיס SIM הם לקחו ממנה בלי לשאול שאלות מיותרות). אין שם קליטה של פלאפון 2100 נקודה, לפלאפון אין דור 2 (חיסרון שהם צריכים לטפל בו) ואתה לא מספק להם שירות אלא הם לך, לא נולדתי אתמול. אם זה ממש קשה - אז ברור לך שניסיתי לטפל בזה? הם מודים שבאיזור ההוא אין קליטה של 2100 אך באותו משפט הם הוסיפו - אל דאגה "אנחנו פורשים רשת חדשה" (אה - תודה, אבל היא קשורה לבעייה בדיוק כמו הסנדוויץ' פסטרמה).

שתבין - הפירסומים שלהם לגבי פריסת רשת 2100 סופר חיוביים כבר זמן רב, הם כל הזמן משרים אווירה של הכל טוב ושכולם יוכלו להשתמש בעשרות אלפי הטלפונים שמסתובבים אצליהם ומסתירים את כל הבעיות או הנתונים הטכנלוגיים. אין כאן תמימות וחצי תמימות.

בקיצור בושה וביזיון וסטירת לחי ללקוחות. ואני שמח שאתה מאשר שזה טוב להם כלכלית לירוק על לקוחות ובמקום הבסיס שצריך לספק להם ליצור משהו שיכניס עוד כסף בדיוק באותה שיטה, עד שיהיה אפשר לירוק גם על לקוחות השיטה החדשה אחרי שהם כבר השתכנעו ואז להכניס עוד משהו ועוד משהו ועוד משהו...

באמת לא ברור לי מה רצית להגיד ...

* רק דבר אחד אחרי קריאה כאן שאולי לא הבנתי טוב:

יכול להיות שאתה עובד בחברת פלאפון או או אורנג' ?

אם כן (ואולי לא) - לא חשבת שמן הראוי לציין זאת כשיש לך טיעונים כאלה בדיון כזה ? אם היתי טועה במה שאני חושב אז מילא, אבל כיוון שלא - לא חושב שיש מושג שנקרא "גילוי נאות" ?

* כמובן אם הבנתי לא טוב לגבי עיסוקייך - התעלם מדברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה? לדעתי במקום לעשות פרסומות הזויות מטומטמות וצבעוניות הם יכלו להשתמש בכסף הזה בשביל להקים פריסה גדולה יותר של 2100 וGSM

דרך אגב הטלפון שלי לא תומך 850 אלא רק 900 אז יחסית יש פריסה סבבה כרגע של 2100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה? לדעתי במקום לעשות פרסומות הזויות מטומטמות וצבעוניות הם יכלו להשתמש בכסף הזה בשביל להקים פריסה גדולה יותר של 2100 וGSM

דרך אגב הטלפון שלי לא תומך 850 אלא רק 900 אז יחסית יש פריסה סבבה כרגע של 2100

כן, חברת סלולאר שתשקיע בלעדית בתשתיות ולא בפרסום.

LOL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה שיפרסמו

אבל מה קשורה הפרסומת הצבעונית והעליזה הזאת למסר שהם רוצים להעביר? עד שמגיע הפאנץ' ליין אני כבר מעביר ערוץ!

היה יוצא להם יותר זול אם היו עושים משהו קצר ומציגים את המבצע השקרי-זבלי-36 חודשים התחייבו-אה אופס לא אמרנו שום דבר! (אוי ואבוי אני מתחיל לדבר כמו almonime)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k לשאלתך, בעבר עבדתי בDATA של אורנג', וכיום אני בפלאפון.

כששאלתי אותך את השאלה, ביקשתי שתבדוק עם המכשיר שלך ולא עם המכשיר של אמא שלך.

מאחר ואתה טוען שהסלקום שלך עובד שם מעולה, כנראה שהוא מחובר בGSM ולא בUMTS.

fighter

למה לחברה ב2010 כדאי לחזור אחורה עוד יותר ולהקים GSM?

ומצד שני, למה לחברה כדאי להשקיע בתדר (2100) שהוא תדר בעייתי ולא מצליח לחדור הרבה דברים?

רוב חברות הסלולר בעולם, ורוב היצרניות כבר מתחילות לקחת תדרי UMTS נמוכים יותר, שבעבר היו בשימוש GSM, מאחר שאלו תדרים שנוח יותר לעבוד איתם ופועלים הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התדרים הקיימים בדור 3 הם 3G Network HSDPA 850 / 900 / 1700 / 2100 /1900

כלומר הנמוכים הם 850 שברשת פלאפון, ו900 UMTS שעדיין פנוי, וכנראה שבעתיד אורנג' תשתמש בו כשתתחיל לבטל את הGSM שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...