ספק של HEC COUGAR 700 W. חוות דעת - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק של HEC COUGAR 700 W. חוות דעת

ashbit_q

Recommended Posts

תלוי לאיזה שימוש אתה צריך את הספק עם אתה מתכנן מערך כפול? תמיד לך על ספק עם חמש שנים אחריות, לי יש את הספק והוא שקט ולא עושה בעיות חוץ מזה שהלכה המנורה של הכיבוי והדלקה שלו :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא הכי ממליץ עליו (הבנתי נכון?).

המערך שעליו הוא אמור לעבוד זה כדלהלן.

I7 860

GA-P55-UD4

2X2 G A-DATA (זכרונות)

3 הרדדיסקים אחד טרה של וסטון גרין, השני רגיל 500 והשלישי 200 רגיל.

(עומד לקנות ויש לקחת בחשבון) GTX465

נראה לך שהוא יהיה יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מספק יפה את הסחורה עוד לא הספקתי לאנוס אותו, אבל הייתי שוקל ללכת על ספק במחיר מציון עם אחריות לחמש שנים כמו ‏SeaSonicS12II-620, מה התקציב שלך? ‏

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הספקתי לאנוס את דגם ה550W, בוא נגיד שQX9650 מומהר וצמד HD5850ים זה לא עסק פשוט, הספק הזה גיבור.

אבל הכל שאלה של תקציב ומערכת מחשב. פותח הדיון, אתה עומד לקנות כרטיס מסך שאין לך מושג ירוק על צריכת החשמל\הביצועים\המחיר שלו

מציע לך להיעזר בסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא משהו" זאת אחלה הגדרה שבעולם, משלבת עומק מנומק ומפורט של כלל האספקטים הנבחנים בדקדוק רב.

וברצינות, הספקים האלה איכותיים, נכון זה לא VX550 וזה לא X SERIES 750W אבל צרות הם ממש לא עושים, הם אמינים ושקטים ומספיקים חשמל כמו גיבורים.

לגביי סדרת הS, היא פסיכית לא פחות מסדרות כמוהOCZ Z הוא הSS X SERIES, אני אישית לא חושב שיש כל הצדקה לשלם הון עתק בשביל העוד קצת איכות הזאת על פני מה שאנחנו מכירים היום כ"איכותי".

נכון להיום למערכת מחשב עם מעבד I7 וכרטיס מסך כמו HD5850 או HD5870 או GTX470 אין מה לפזול מעל ל620W ואין מה לחפש מעבר ל:

http://www.skypc.co.il/sg_product~M12II-620~24~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף את הסיסוניק שנתת לינק אליו ולא את ההק מסיבה די פשוטה:

http://www.overclock3d.net/reviews/power_supply/hec_compucase_cougar_1000cm_modular_psu/4

הנה ביקורת על ספינת הדגל של הסדרה והריפל על מסילות ה 12 (שבעצם סוחבות את כל מה שהמחשב שווה) חורג מתקן ה ATX... אני לא מדבר כבר על ספקים מופתיים, אני מדבר על עמידה בתקן שעלפיו מתוכננים כל מעגלי הזנת המתח בכל החלקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידועה הבעיה הזאת עם דגם ה1KW, בעיה שלא ממש קיימת בדגמי ה550\700\1200. צפיתי שקישור לזה יעלה.

אני פשוט בא קצת לסנגר, אני לא אומר שהספקים האלה מושלמים אבל "לא משהו" ממש לא הייתי קורא להם.

בכל אופן בתקציב הזה כן שווה ללכת על ספקים כמו הM12II שהבאתי אליו קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידועה הבעיה הזאת עם דגם ה1KW, בעיה שלא ממש קיימת בדגמי ה550\700\1200. צפיתי שקישור לזה יעלה.

אני פשוט בא קצת לסנגר, אני לא אומר שהספקים האלה מושלמים אבל "לא משהו" ממש לא הייתי קורא להם.

בכל אופן בתקציב הזה כן שווה ללכת על ספקים כמו הM12II שהבאתי אליו קישור.

זאת גם המסקנה שלי :)

אני פועל לפי: אם בארזים נפלה שלכת... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...