לול מנסים לשבור את המצור על עזה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לול מנסים לשבור את המצור על עזה

יואב גולדהורן

Recommended Posts

אם החמאס היה מיעוט זניח בעזה הוא לא היה מנצח בבחירות.

איומים בנשק זו תעמולת בחירות הכי טובה שיש. אתה לא באמת שהיו שם בחירות הוגנות כמו במדינה מערבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לטעון שישראל נמצאת במלחמה עם הפלסטינים זה כמו לטעון שסין נמצאת במלחמה עם טיוואן.

ישראל צריכה לנתק איתם כל סוג של קשר. לא לתת להם לא מים, לא חשמל ובטח ובטח שלא לתת לעשרות אלפי מחבלים בפוטנציה להיכנס לישראל על בסיס קבוע. לפתוח להם את הנמלים ולתת להם התראה של X זמן מראש שהם צריכים להתארגן על חשמל ומים כי לא תסייע להם לעד, מכאן והלאה שיסתדרו לבד ואם יש להם תלונות שיבקשו מהמצרים לפתוח את מעברי הגבול.

מעבר לכך - תנו להם להקים מדינה ואפילו תתנו להם להקים צבא, שיסתדרו בעצמם ושלא יהיה להם שבריר של תירוץ להאשים את . תותקף? אנחנו כבר עומדים מול מדינה ריבונית שתוקפת אותנו, אין פה אירגוני טרור סוררים שמישהו יוכל להפיל עליהם את האשמה ויש לנו זכות להגיב במלוא העוצמה.

יאפ. הבעיה היא שזה עדיין ייחשב ארגון טרור ולא מדינה עצמאית. כל עוד הם לא מכריזים עצמאות, הם לא מדינה. כל עוד הם לא מדינה, והם תוקפים אותך - זהו ארגון גרילה מליצי.

אחרת המצור היה מוסר ממזמן.

וכן ויק אני בספק שאתה מאמין שהחמאס ניצחו בבחירות דמוקרטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שצריך להטיל מצור על עזה, אין פה שם צל של ספק, זה אחד ממקורות הברחות הנשק שלהם וזה מוצדק בעליל.

אבל יואבון שלי וכל השמאלנים המצויים פה גם המצור הזה לא מקובל על האו"ם

OH NOEZ

האו"ם יסגרו לנו את המדינה :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

שום פעולה שישראל עושה בעזה לא תצדיק ואף פעם לא תצדיק את קיומה של מדינת לא בפני האו"ם ולא בפני "העולם".

דבר ראשון עוד מגעיל וכואב לי לראות אנשים פה ממשיכים לדבר והלגיד את המילה "פלסטינאים" ולא זה לא בגלל שיש לי איזו אובססיה למילה.

אם אתם תמשיכו לקרוא להם "פלסטינאים" ו"מדינה פלסטינאית" זה הסוף של מדינת . זה שולל את הזכות של היהודים לחיות פה חד וחלק.

רצועת עזה לא מדינה. בנוסף לא מוסרי להעניש מיליונים בגלל ארגון טרור המונה כמה אלפי פעילים השולט ברצועה בכוח הזרוע. דמיין שאתה גר בשכונה א'. אדם X משכונה א' דופק מכות לאדם Y בשכונה ב'. בתגובה דיירים של שכונה ב' תופסים אותך ודופקים לך מכות רק כי אתה גר בשכונה א' ולא מעניין אותם שאתה לא מכיר את אותו אדם X ואין לך שום קשר אליו.

באמת? אני חושב שאמנת ז'נבה דווקא איתי בנושא... רוצה הוכחה?

והסיטואציה שנתת פה היא כל כך מטומטמת שאין לי בכלל מילים. ילד בן גן.

אם החמאס היה מיעוט זניח בעזה הוא לא היה מנצח בבחירות.

א' זה נכון מאוד.

ב' נניח שבאמת לא היו בחירות דמוקרטיות אז מה הפאקינג בעיה של מיליוני ערבים להשתלט על כמה אירגוני טרור עלובים? (לפי ההערכה שלכם כן)

בגלל שלהם יש נשקים? :lol: :lol: :lol: :lol:

אני ממש מרחם על הערבים המסכנים תראו אני מזיל דמעה :'(

מה הצעד הבא לתת להם את יו"ש ואם ירו משם טיל אחד לעבר נפציץ אותם? מה קרה למוסריות שלכם עכשיו שמאלנים? פתאום זה כן חוקי וכן מוסרי להפציץ את הערבים גם את ה"חפים מפשע"? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאותה סיבה שבודדים עם תמיד מצליחים לשלוט על קבוצה גדולה מהם. אתה מוזמן לבדוק אירועים בהיסטוריה ולקרוא על התופעה. רמז: אירוע דומה קרה לעם שלך לפני 60 שנים. לא שזה מעניין אותך, אבל עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמיין שאתה גר בשכונה א'. אדם X משכונה א' דופק מכות לאדם Y בשכונה ב'. בתגובה דיירים של שכונה ב' תופסים אותך ודופקים לך מכות רק כי אתה גר בשכונה א' ולא מעניין אותם שאתה לא מכיר את אותו אדם X ואין לך שום קשר אליו.

חחח כניראה לא ביקרת בדרום הארץ מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאותה סיבה שבודדים עם תמיד מצליחים לשלוט על קבוצה גדולה מהם. אתה מוזמן לבדוק אירועים בהיסטוריה ולקרוא על התופעה. רמז: אירוע דומה קרה לעם שלך לפני 60 שנים. לא שזה מעניין אותך, אבל עדיין.

הרמיזה שלך לפיה שיתוף הפעולה בין האוכלוסיה הערבית לחמאס דומה ל"שיתוף הפעולה" בין היהודים לנאצים היא עלבון לאינטליגנציה ומקוממת בו-זמנית. זו אכן דעתך, או שזה נאמר סתם מתוך פרובוקציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס ניצח בצורה מאוד משכנעת בבחירות דמוקרטיות. אתם יכולים להתעלם מזה אם מתחשק לכם, אבל זו המציאות. הם לא ניצחו רק בעזה (למרות ששם היה להם רוב משכנע עוד יותר), הם ניצחו גם בגדה. ולאש"פ גם יש שניים או שלושה רובים.

למי שכבר שכח, הבחירות היו בפיקוח הדוק של גורמים בינלאומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

לא בין היהודים לנאצים, בין הגרמנים לנאצים.

לא זכור לי שהגרמנים הם העם שלי. בכל מקרה, במקרה הזה האנלוגיה היא דווקא במקום: הנאצים עלו לשלטון בבחירות דמוקרטיות (כלומר, נהנו מתמכת רוב העם), לאחר מכן חיסלו את המתנגדים והקימו שלטון טוטאליטרי (ועדיין נהנו מתמיכת רוב העם). נכון, השלטון הנאצי מיהר לחסל כל מי שהתנגד לו, אבל זו ממש לא ראיה לכך שהרוב היה מתנגד אילו יכל. עד למפנה במלחמה, הרוב דווקא היה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלימות שהפעילה המפלגה הנאצית (הכוונה לאלימות כלפי אחרים, לא "בוררות" פנימית) היתה כדי להפוך את המערכת הדמוקרטית לשלטון טוטאליטרי, ולא כדי להגיע לשלטון מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A1_%D7%90%D7%94

הם עודדו אלימות, פיזרו אסיפות והגבירו את חוסר הביטחון בקרב הציבור.
בנובמבר 1923 ליוו אנשי האס-אה את היטלר בפוטש במרתף הבירה
בתקופת עליית המפלגה הנאצית לשלטון היה תפקיד האס-אה הטלת מורא על יריבים פוליטיים ואפילו רציחתם.

כל זה היה לפני 1933, ושימש לעלייה של הנאצים לשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידוד אלימות היא עדיין לא עליה לשלטון. יותר מזה, שני הסעיפים הראשונים בציטוטיך נוגעים לתקופה שלפני ההפיכה הכושלת של היטלר, משמע שזה ממש לא היה צעד בכיוון הנכון.

בנוגע לציטוט השלישי, הרי שלא ברור לאיזו תקופה בדיוק הכוונה. ב1932-3 המפלגה הנאצית כבר מבוססת לא רע בצמרת הפרלמנט הגרמני.

בכל מקרה, הרי שאיך שלא תסובבו את זה, הגרמנים לא התנגדו ברובם לנאצים, בדיוק כמו שהערבים לא מתנגדים ברובם לחמאס. האם היית מעלה בדעתך לגנות הפצצת מרכזים עירוניים גרמנים (ריכוזי תעשיה, למשל) במלחמה ההיא כי "מדובר באוכלוסיה אזרחית שאינה תומכת בשלטון"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידוד אלימות היא עדיין לא עליה לשלטון. יותר מזה, שני הסעיפים הראשונים בציטוטיך נוגעים לתקופה שלפני ההפיכה הכושלת של היטלר, משמע שזה ממש לא היה צעד בכיוון הנכון.

בנוגע לציטוט השלישי, הרי שלא ברור לאיזו תקופה בדיוק הכוונה. ב1932-3 המפלגה הנאצית כבר מבוססת לא רע בצמרת הפרלמנט הגרמני.

בכל מקרה, הרי שאיך שלא תסובבו את זה, הגרמנים לא התנגדו ברובם לנאצים, בדיוק כמו שהערבים לא מתנגדים ברובם לחמאס. האם היית מעלה בדעתך לגנות הפצצת מרכזים עירוניים גרמנים (ריכוזי תעשיה, למשל) במלחמה ההיא כי "מדובר באוכלוסיה אזרחית שאינה תומכת בשלטון"?

גם אתה לא תתנגד למי שמחזיק לך אקדח מול הפרצוף.

אתה לא צריך להיות גאון כדי לדעת שהיטלר כן השתמש באלימות כדי לעלות לשלטון (ליל הסכינים הארוכות מישהו?). כמו החמאס, היטלר הוא המוצא האחרון לעם שלו, שכן עד עכשיו העם שלו חי בתוהו ובוהו. אם היית נותן לגרמנים את צ'רצ'יל לדוגמא היטלר לא היה עובר אפילו את סף המנדט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...