מהירות נמוכה ברשת בין NETGEAR DG834NUV2 לבין EW-7718UN - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות נמוכה ברשת בין NETGEAR DG834NUV2 לבין EW-7718UN

David_K

Recommended Posts

בדקתי את העניין עם ה-DG834N וה-EW7718 שלי, יחד עם ה-DRIVER והתוכנה העדכנית ביותר של RALINK.

מסתבר שאפילו אם מגדירים את הנתב לעבודה ב-270Mbps, כלומר ב-CHANNEL BONDING, השילוב של הנתב והכרטיס נשאר ברוחב ערוץ של 20MHz וכלן המהירות לא עולה על 144Mbps. אתה יכול להציץ בצילום המסך המצב שמראה שהנתב ב-270Mbps אבל הערוץ (מסומן בריבוע אדום) נשאר הרוחב של 20MHz.

אבל זה קורה רק כש-REGION מוגדר כ-ISRAEL. אם תשנה בנתב את ה-REGION ל-EUROPE -- הופס... תקבל 300Mbps. ראה תמונת מסך שניה.

מעניין... יש לך הסבר לזה? הרי אין איזושהי הגבלה חוקית לפעול ב40Mhz...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה נובע מכך שה-DG834NUV2 מבוסס בעצם על ה-DG834N שתמך רק ב-DRAFT 1 של תקן N. ב-DRAFT 1 המהירות המקסימלית היתה רק 270Mbps ב-CHANNEL BONDING (ורק 130Mbps ב-20Mhz). ב-DRAFT 2 זה הוגדל ל-300Mbps (ו-144Mbps בהתאמה). מה שקרה הוא שהקושחה עודכנה לתקן הסופי אבל NETGEAR פשוט לא עדכנו את הכיתוב ב-DROP DOWN MENU המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה נובע מכך שה-DG834NUV2 מבוסס בעצם על ה-DG834N שתמך רק ב-DRAFT 1 של תקן N. ב-DRAFT 1 המהירות המקסימלית היתה רק 270Mbps ב-CHANNEL BONDING (ורק 130Mbps ב-20Mhz). ב-DRAFT 2 זה הוגדל ל-300Mbps (ו-144Mbps בהתאמה). מה שקרה הוא שהקושחה עודכנה לתקן הסופי אבל NETGEAR פשוט לא עדכנו את הכיתוב ב-DROP DOWN MENU המתאים.

לא יודע למה הנייד של אבא שלי לא מסתדר טוב כול כך עם הEW 7718UN והוא מראה מהירות חיבור של 270Mbps אבל המחשב שלי הופ ... 300Mbps

זה גם מסביר למה אצלי זה קפץ ל144Mbps ובנייד של אבא שלי זה לא ...

כנראה יש משהו דפוק בנייד של אבא שלי ,מה שמוזר זה ששניהם מריצים וינדוס 7 , אצלי הוא 64 ביט ואצלו הוא 32 ביט , אולי נשקול לפרמט לו את המחשב יותר מדי זבל דחף לשם

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...