מהירות נמוכה ברשת בין NETGEAR DG834NUV2 לבין EW-7718UN - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות נמוכה ברשת בין NETGEAR DG834NUV2 לבין EW-7718UN

David_K

Recommended Posts

הבעיה היא כזאת שהמתאם מסרב לעבוד במהירות מעל ל130Mbps , למרות שהראוטר מוגדר לעבודה עד ל 270Mbps , המרחק בין הראוטר למחשב הוא בסביבות ה4-5 מטר ככה שעוצמת הקליטה היא לא הבעיה פה ,השאלה היא האם המתאם תקול , או שזה בעית תאימות בין הראוטר למתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא מה שבטבלה, מה שרשום למעלה זה לא נתון נכון הוא מתייחס למשהו אחר לא יודע בדיוק להסביר אבל לפי הטבלה שננתי תראה שרשום שבתדר 40MHZ הוא תומך בעד 150Mbps.

תכנס לSPEC.

DATA RATE

11b: 1/2/5.5/11Mbps

11g: 6/9/12/24/36/48/54Mbps

11n (20MHz): MCS0-7 (up to 72Mbps)

11n (40MHz): MCS0-7 (up to 150Mbps)

וזה מה שקובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ,תודה לכולם על התגובות , אבל לא בדיוק עניתם לי על השאלה

צ'יף , ראיתי בסקירות הקודמות שלל שאתה משתמש במתאם כמו מדגם דומה לשלי , וגם הבנתי שאתה קיבלתה את הDG834N ,ששמו האמיתי הוא הDG834NUV2 , אז איך אני גורם לכרטיס לעבוד ב270Mbps ולא ב130 (כמו שכבר ציינתי בראוטר המצב מוגדר ל: Up To 270Mbps )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על זה ,אבל ראיתי בכול מני תגובות בNEWEGG של אנשים שקנו את כרטיס הרשת הנ"ל , שיש כאלה שזה גם עובד להם ב130Mbps גם עם נתבים כמו הDIR-655 ,ויש כאלה שעובד להם ב300Mbps בלי בעיה ,אז אולי בכול זאת יש דרך לסדר את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני רואה גם בMANUAL של האדימקס הוא תומך אכן ב300Mbps בתקן N מלא.

אך ממה שאני רואה עם הנתב שלך באתר שלהם זה :

"Draft 802.11n Compliant" refers to compliance with IEEE 802.11n draft specification version 1.0 only.

ככה שאולי זה מה שיוצר את הבעיה, ניסית אולי לנסות עידכון קשוחה אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את הגרסה הראשונה של הנתב ,הגרסה השניה שיצאה ב2008 תומכת ב DRAFT 2.0 וכמו כן גם הDG834NUV2 ,שהוא אותו הV2 רק עםUSB

http://certifications.wi-fi.org/pdf_certificate.php?cid=WFA6446

כמו שאתה רואה הוא תומך בDRAFT 2.0 במלואו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את העניין עם ה-DG834N וה-EW7718 שלי, יחד עם ה-DRIVER והתוכנה העדכנית ביותר של RALINK.

מסתבר שאפילו אם מגדירים את הנתב לעבודה ב-270Mbps, כלומר ב-CHANNEL BONDING, השילוב של הנתב והכרטיס נשאר ברוחב ערוץ של 20MHz וכלן המהירות לא עולה על 144Mbps. אתה יכול להציץ בצילום המסך המצב שמראה שהנתב ב-270Mbps אבל הערוץ (מסומן בריבוע אדום) נשאר הרוחב של 20MHz.

אבל זה קורה רק כש-REGION מוגדר כ-ISRAEL. אם תשנה בנתב את ה-REGION ל-EUROPE -- הופס... תקבל 300Mbps. ראה תמונת מסך שניה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה צ'יף ,הבעיה נפתרה

לא חשבתי שהאזור יגביל את הערוץ ל20MHz , אבל שיניתי כמו שאמרתה לEUROPE והמהירות עלתה ל270Mbps

אבל איך אצלך זה עובד על 300Mbps ,הרי הראוטר מגיע עד ל270Mbps ,איך שיניתה את הGI מLONG לSHORT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...