גיימר כבד מחפש לשפר את המערכת עד 1500 שח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיימר כבד מחפש לשפר את המערכת עד 1500 שח

lol_minbet

Recommended Posts

אני כבד עם מסך 24 (רזולוציה 1200X1900) ומוכן להשקיע עד 1500 שח בשביל לשפר את המפרט הקיים.

המעבד שלי בOC מקסימלי שהלוח אם מציע, וגם הכרטיס מסך מנוצל עד הסוף, אבל עדיין זה לא מספק אותי במשחקי HIGH END

אולי זה יפתיע כמה אנשים אבל אני מרוצה מגודל הדיסק קשיח וזה החלק האחרון שארצה להשקיע בו.

מה אתם מציעים לעשות?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין אם זה המעבד ובין אם לא.. שילוש חדש וכדאי יעלה מעל לתקציב שלך, לכן זו לא אופציה. גם ממש לא כדאי להחליף רק מעבד בפלטפורמה הישנה הזו.

כרטיס מסך כבר שייך לפורום אחר.

אישית עם מסך 24" ועם כרטיס מסך אשר חלש משלך.. אני לרוב משחק ברזולוציה של 1680x1050. אולי בשולחן העבודה ברזולוציה כזו הכל יהיה מטושטש ולא נעים, אבל במשחקים אין שום אפקט שכזה, הכל נראה כמו שצריך. לכן אני מציע שתנסה לרדת קצת ברזולוציה ותראה אם זה מועיל לך. אני בעצמי בשולחן העבודה ברזולוציה הטבעית של 1920x1200 אבל במשחקים לא רואים הבדל בין זו ל-1680x1050 ומשום שאני מרוויח יותר פריימים לשנייה- זו הבחירה שלי.

שבת שלום. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להתפשר על הגדרות, ואני גמיש עם התקציב ויכול לעלות ל2K.

האם מעבד Q9650 יתן שיפור מעל הE8400 שיש לי כרגע?

אני שוקל להביא אותו, השאלה האם אפשר לבצע בו OC עם הEP43 זה הFSB המקסימלי שלו זה 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לשדרג קודם את הכרטיס מסך ולבדוק אם בכלל תרגיש את הצוואר בקבוק - לדעתי הוא לא יהיה מורגש !

במידה ואני צודק ולא תרגיש בו - תחסוך לI5/7 - יהיה לך אויר לנשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...